KEF LSX II LT - Jeftiniji i još poželjniji

poruka: 3
|
čitano: 1.452
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "KEF LSX II LT - Jeftiniji i još poželjniji".
16 godina
online
KEF LSX II LT - Jeftiniji i još poželjniji

Davore, skidam kapu!

 

Prvo odusevljeno procitam najavu teme broja "Ispravljanje visegodisnje nepravde" (jer sam preselio u novu kucu i planiram automatizirati brojne znacajke) da bih potom kliknuo na reklamu ispod clanka (bug je jedan od nekolicine portala na kojima ne koristim ad blockere) gdje Ronis reklamira bas ove zvucnike... Kako sam morao s kcerkom put pod noge nisam stigao istrazivati razlike izmedju "starog" i LT modela ali sam si zadao mentalnu notu da moram provjeriti jer vec neko vrijeme lurkam "stari model"

 

Hvala na ustedi vremena :)

 

 

Knowledge is power!
Moj PC  
1 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: KEF LSX II LT - Jeftiniji i još poželjniji
RonoN kaže...

Davore, skidam kapu!

 

Prvo odusevljeno procitam najavu teme broja "Ispravljanje visegodisnje nepravde" (jer sam preselio u novu kucu i planiram automatizirati brojne znacajke) da bih potom kliknuo na reklamu ispod clanka (bug je jedan od nekolicine portala na kojima ne koristim ad blockere) gdje Ronis reklamira bas ove zvucnike... Kako sam morao s kcerkom put pod noge nisam stigao istrazivati razlike izmedju "starog" i LT modela ali sam si zadao mentalnu notu da moram provjeriti jer vec neko vrijeme lurkam "stari model"

 

Hvala na ustedi vremena :)

 

 

 https://www.wifimedia.eu/en/edifier-s1000w.html

16 godina
online
Re: KEF LSX II LT - Jeftiniji i još poželjniji
roby27 kaže...
RonoN kaže...

Davore, skidam kapu!

 

Prvo odusevljeno procitam najavu teme broja "Ispravljanje visegodisnje nepravde" (jer sam preselio u novu kucu i planiram automatizirati brojne znacajke) da bih potom kliknuo na reklamu ispod clanka (bug je jedan od nekolicine portala na kojima ne koristim ad blockere) gdje Ronis reklamira bas ove zvucnike... Kako sam morao s kcerkom put pod noge nisam stigao istrazivati razlike izmedju "starog" i LT modela ali sam si zadao mentalnu notu da moram provjeriti jer vec neko vrijeme lurkam "stari model"

 

Hvala na ustedi vremena :)

 

 

 https://www.wifimedia.eu/en/edifier-s1000w.html

Ovi Edifier su mi mocni, pogotovo pricewise! frend ih ima, lijepo izgledaju i stvarno dobro zvuce... medjutim, njegov dnevni boravak je taman i prevladava drvo dok je kod mene svijetlo i pastelno te ce se KEF super uklopiti

Knowledge is power!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice