YouTube će blokirati neslužbene aplikacije koje pr

poruka: 34
|
čitano: 5.395
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube će blokirati neslužbene aplikacije koje pr".
14 godina
online
YouTube će blokirati neslužbene aplikacije koje pr

Nema mi ništa mrže kad na smart tvu pustim trogodisnjem djetetu juhuhu pjesmice na jutubu i onda izmedu pjesama pusti ili podcast od 2 i pol sata ili spot od neke kvazi karleuse koja mlatara svojim adutima tokom cijelog spota, a o muzici/tekstu necu ni pisati..i naravno cesto to bude kad nisam u prostoriji minutu i onda to dijete slusa i gleda dokle god se supruga ili ja ne vratimo u prostoriju.. nit sam ciljana publika takvih pjesama niti podcastova da bi mi bacalo takve reklame. Pa sta je to normalno? 

 

Ajde da reklama traje do 10 sekundi, a ne ovo..

 

Nakon par takvih slucajeva instalirao smart tube i svi problemi rijeseni. 

 

Ne znam tkoje gori, "kreatori" koji rade takav sadrzaj ili youtube koji gura takav sadržaj među dječje pjesmice.. 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: YouTube će blokirati neslužbene aplikacije koj
lollik91 kaže...

...

 

Ne znam tkoje gori, "kreatori" koji rade takav sadrzaj ili youtube koji gura takav sadržaj među dječje pjesmice.. 

 Youtube.

9 godina
offline
Re: YouTube će blokirati neslužbene aplikacije koj
lollik91 kaže...

Nema mi ništa mrže kad na smart tvu pustim trogodisnjem djetetu juhuhu pjesmice na jutubu i onda izmedu pjesama pusti ili podcast od 2 i pol sata ili spot od neke kvazi karleuse koja mlatara svojim adutima tokom cijelog spota, a o muzici/tekstu necu ni pisati..i naravno cesto to bude kad nisam u prostoriji minutu i onda to dijete slusa i gleda dokle god se supruga ili ja ne vratimo u prostoriju.. nit sam ciljana publika takvih pjesama niti podcastova da bi mi bacalo takve reklame. Pa sta je to normalno? 

 

Ajde da reklama traje do 10 sekundi, a ne ovo..

 

Nakon par takvih slucajeva instalirao smart tube i svi problemi rijeseni. 

 

Ne znam tkoje gori, "kreatori" koji rade takav sadrzaj ili youtube koji gura takav sadržaj među dječje pjesmice.. 

 U ovom se potpuno pronalazim, i iritantno je skroz pogotovo kad za reklamu baci neki turski/arapski podcast di oni sami sebe ne razumiju a kamoli ja ili mali i tajmer broji 1:47:13......

A sto se karleuse i slicnih tice, malo silikonskog orkestra nece stetit ni tati ni dijetetu ako je sincina,mute postoji (sarkazam naravno)

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
14 godina
online
Re: YouTube će blokirati neslužbene aplikacije koj
Hazzard From da Hood kaže...

 U ovom se potpuno pronalazim, i iritantno je skroz pogotovo kad za reklamu baci neki turski/arapski podcast di oni sami sebe ne razumiju a kamoli ja ili mali i tajmer broji 1:47:13......

A sto se karleuse i slicnih tice, malo silikonskog orkestra nece stetit ni tati ni dijetetu ako je sincina,mute postoji (sarkazam naravno)

 Naravno ;)

 

U svakom sličaju ništa što malo snalaženja ne rješava problem..pa dokle ide ide..

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice