Apple relaksira pravila za popravak iPhonea rablje

poruka: 10
|
čitano: 1.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple relaksira pravila za popravak iPhonea rablje".
8 godina
offline
Apple relaksira pravila za popravak iPhonea rablje

OVo zvuči solidno dobro

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple relaksira pravila za popravak iPhonea rablje

Relaksira, jel to rijec?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3-iP12-P7Pro
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
offline
Apple relaksira pravila za popravak iPhonea rablje

znači s jedne strane izbace punjač radi ekologije...a s druge strane bez političke prisile rastežu da učine svoje uređaje lako popravljivim(ODNOSI SE NA SVE)...i još ograničavaju software podršku..ali glavno da je zeleno u ustima

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple relaksira pravila za popravak iPhonea ra
Pohvalno, zvuči super.

Hoće li početi naplaćivati servis jednom godišnje, nešto kao promjena ulja, filteri, možda čišćenje membrane, poliranje leće, dijagnostika?

Meni Huawei stalno nudi neka akcija za 20 eura servis i zamjena baterije. Koliko će tražiti Apple?
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2024 11:06 (ajimerej).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple relaksira pravila za popravak iPhonea rablje

Kao kad je BMW odlucio naplacivati grijenje sjedala na preplatu? .. Taj nece u moju garazu...

e.......
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple relaksira pravila za popravak iPhonea ra
EZY-E kaže...

Relaksira, jel to rijec?

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
15 godina
online
Re: Apple relaksira pravila za popravak iPhonea ra
EZY-E kaže...

Relaksira, jel to rijec?

 Pa, da... Dobro kažeš. Je riječ, ali nije baš prikladna. Bolja je riječ ublažava ili popušta.

15 godina
offline
Apple relaksira pravila za popravak iPhonea rablje

zašto rabljeni i otkud im? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple relaksira pravila za popravak iPhonea ra
EZY-E kaže...

Relaksira, jel to rijec?

 olabavljuje - to bi bila prikladna riječ

8 godina
offline
Re: Apple relaksira pravila za popravak iPhonea ra
EZY-E kaže...

Relaksira, jel to rijec?

 Je, ali kad google prevodi. U biti je to prilično težak posao. Ako si fluentan u stranom jeziku počneš koristiti iste riječi u oba, ako ih ima. Ajar bi tu mogao svašta reći, vjerojatno mu je ispod časti za ovako banalan propust.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice