Star Wars Outlaws stiže krajem kolovoza i ima papr

poruka: 5
|
čitano: 1.644
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Star Wars Outlaws stiže krajem kolovoza i ima papr".
15 godina
offline
Star Wars Outlaws stiže krajem kolovoza i ima papr

dobro za PC čekamo jogurt edition ta mi je najpovoljnija

Intel 80286
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
offline
Star Wars Outlaws stiže krajem kolovoza i ima papr

To trebaš biti stvarno poseban slučaj da platiš da bi single player igru igrao cijela tri dana ranije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Star Wars Outlaws stiže krajem kolovoza i ima papr

Cijena je OK - usporedba s odlaskom u kino - tek izašao blockbuster - odeš u kino IMAX, subota navečer u 20.00 - cca 15 eur karta, za ostale smrtnike radni dan 2D  dvorana cca 7 eur za dva sata zabave.

 

Igra tek izašla  70 eur  - cca 30 sati zabave, hoćeš prije igrati  i više sadržaja... plati (netko sigurno hoće). Poslije godinu dana čekaš rasprodaju na 19,99 eur ili loviš kakav kod kod preprodavača. Ja sam ovaj drugi -lovac na duge staze.

 
1 4 hvala 0
8 tjedana
offline
Star Wars Outlaws stiže krajem kolovoza i ima papr

Zašto se više ne maknu iz tog Empire timelinea, skoro sve igre i serije trpaju tu.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2024 15:58 (Kido Butai).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Wars Outlaws stiže krajem kolovoza i ima papr

Lako sta je  sta trailer pokusava bit epic a zapravo uzasno dosadan, i sta je glavni lik OPET ruzna zena (hvala k. na Korejancima i Stellar Blade) ali cijena nije normalna 70eura "osnovna" igra, 3 dana early access i ekskluzivna misija u single player igri? Wtf?

Izrezali su jednu misiju iz igre da bi je ubacili u 40€ skuplji paket hahahahaha, tipicni Ubisoft.

Zaobilazim u sirokom luku.

Moj PC  
8 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice