Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine, Hrv

poruka: 6
|
čitano: 1.645
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine, Hrv".
15 godina
offline
Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine, Hrv

čudo da nas nema kad smo tako lijepo nebitni, stohastični, neuređeni, bezvezni i okrenuti samo prema svojoj gujci. nije pošteno od svijeta. ni u "regionu" nismo nikakava prijetnja ikome. tužno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2024 7:01 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine, Hrv

 "E moj stariji sin je haker, ako te nadje bice ti belaja"(1:30)  

 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2024 8:35 (Hazzard From da Hood).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine, Hrv

From March to October 2021 we invited leading experts in cybercrime intelligence/investigations from across the world to participate in an anonymized online survey on the geographical location of cybercrime offenders.

 

The survey asked participants to consider five major categories of cybercrime, nominate the countries that they consider to be the most significant sources of each of these types of cybercrimes, and then rank each nominated country according to the impact, professionalism, and technical skill of its offenders.

 

Kako su oni došli do tih rezultata?

 

Evo gore piše, online anketom nekakvih stručnjaka/stučljaka koja je anonimizirana. 

 

Možete blago to objesit mačku o rep. 

 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine, Hrv

Zanimljivo, Kina i USA praktično dijele isto, 3. mjesto

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine, Hrv

 

Uzas, a Whatsapp poruke "Kninske kraljice" po novinama dnevno. Kako sad to ako nije hakovana tj hakisana

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Najveća prijetnja dolazi iz Rusije i Ukrajine,

Kina ne placa da se pisu clanci o americkoj vojnoj industriji.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice