Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

poruka: 17
|
čitano: 2.973
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google se žali: Europska regulativa učinila je tra".
16 godina
offline
Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

Živcira me što više nema link na Maps ako pretražujem neku lokaciju. I primjetio sam da rezultati pretrage više nisu tako dobri.

Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

Nije istina da se google tražilica pokvarila prije 2 tjedna. Bliže prije godinu dvije. Kada  se kvaliteta srozala.

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

EU je razmažena tvorevina, ima nekakve primjedbe na tražilicu koja je besplatna, a svoju ni za lijek.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
gpd kaže...

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

 

 www.startpage.com je koliko znam, EU based trazilica

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
2 godine
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
akramar kaže...

Živcira me što više nema link na Maps ako pretražujem neku lokaciju. I primjetio sam da rezultati pretrage više nisu tako dobri.

 +1, sad moram na maps ić nešto tražit, idiotizam.

5 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
syncmaster245b kaže...
gpd kaže...

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

 

 www.startpage.com je koliko znam, EU based trazilica

 startpage je meta tražilica , a to znači da u pozadini koristi drugi search engine, u ovom slučaju Google Search.

 

Teško bi se to moglo nazvati EU based tražilica.

 

Tražilica je osnovni alat. Kao što je čekić. i dobro je da svi imaju svoj.

15 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
gpd kaže...
syncmaster245b kaže...
gpd kaže...

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

 

 www.startpage.com je koliko znam, EU based trazilica

 startpage je meta tražilica , a to znači da u pozadini koristi drugi search engine, u ovom slučaju Google Search.

 

Teško bi se to moglo nazvati EU based tražilica.

 

Tražilica je osnovni alat. Kao što je čekić. i dobro je da svi imaju svoj.

 nisam uopce isao za tim da je i ona meta trazilica.

 

No s druge strana kompanija je iz Nizozemske i postuje EU zakone o privatnosti.

 

Osobno sam odavno na searx-u (trenutno na .be instanci), prava meta,gdje sam biram koje izvore koristitim i ne mogu se pozaliti.

 

 

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
5 godina
offline
Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

Sad kad malo bolje se sjetim, čitao sam prije godinu dvije da postoji i projekt Europske tražilice, barem tako tvrde.

 

(Baš u vrijeme kad je google search počeo izbacivati smeće i tražili ljudi alternative.)

 

Link je : 

https://openwebsearch.eu

 

EDIT: jedino što nemogu naći glavno na toj stranici a to je gdje se pretražuje.??

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 18:19 (gpd).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

Osim ovoga pomenutog u prvom komentaru (da u rezultatima više nema direktnog pristupa Kartama), nisam primjetio nikakve lošije rezultate pretrage nego inače.

Know your world.
 
2 1 hvala 0
6 godina
offline
Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

Također, average user ovdje. Ništa lošije nego dosad. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
Kako nisam neki moćan user Duck, duck go već godina odlično odrađuje posao. Rijedak slučaj da nešto ne mogu naći pa otvorim još jedan prozorčić sa googletom.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 22:10 (ajimerej).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
gpd kaže...

Nije istina da se google tražilica pokvarila prije 2 tjedna. Bliže prije godinu dvije. Kada  se kvaliteta srozala.

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

EU je razmažena tvorevina, ima nekakve primjedbe na tražilicu koja je besplatna, a svoju ni za lijek.

 A koja to zemlja (osim Kine i Rusije) ima svoju tražilicu?

42
5 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
markoBT kaže...
gpd kaže...

Nije istina da se google tražilica pokvarila prije 2 tjedna. Bliže prije godinu dvije. Kada  se kvaliteta srozala.

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

EU je razmažena tvorevina, ima nekakve primjedbe na tražilicu koja je besplatna, a svoju ni za lijek.

 A koja to zemlja (osim Kine i Rusije) ima svoju tražilicu?

nemaju zemlje tražilicu nego imperije.

 

 

11 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
gpd kaže...
markoBT kaže...
gpd kaže...

Nije istina da se google tražilica pokvarila prije 2 tjedna. Bliže prije godinu dvije. Kada  se kvaliteta srozala.

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

EU je razmažena tvorevina, ima nekakve primjedbe na tražilicu koja je besplatna, a svoju ni za lijek.

 A koja to zemlja (osim Kine i Rusije) ima svoju tražilicu?

nemaju zemlje tražilicu nego imperije.

 

 

Dobro, onda koja imperija ima svoju tražilicu? 

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 22:49 (markoBT).
14 godina
offline
Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

Ma EU to sve radi za dobrobit građana i samo želi "zle" korporacije čije proizvode i usluge dobrovoljno koristimo dovesti u red na način da više nemamo dobre i korisne proizvode i usluge.

 

Full chat control proposal leaked: attack on digital privacy of correspondence and secure encryption

 

 

 
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je

https://openwebsearch.eu/?s=

Otvori se mila zemljo :(

2 godine
offline
Google se žali: Europska regulativa učinila je tra

Startpage (ne), Ecosia (de), Good (de), Qwant (fra), metaGear (de), Swisscows (ch), eurupske metatražilice koje koriste bing ili google search engine za prikaz rezultata pretraživanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google se žali: Europska regulativa učinila je
gpd kaže...

Nije istina da se google tražilica pokvarila prije 2 tjedna. Bliže prije godinu dvije. Kada  se kvaliteta srozala.

 

Drugo, teško je nama europljanima kritizirati google tržilicu, kad Europa nema svoju tražilicu.

 

EU je razmažena tvorevina, ima nekakve primjedbe na tražilicu koja je besplatna, a svoju ni za lijek.

 

Tako je, jer nismo mi ovdje išli u školu u Hlebinama i znamo vrlo dobro o čemu se tu radi. Nije se tražilica pokvarila sama od sebe ili zbog EU dekreta. Ovo je namjerno i vrlo smišljeno napravljeno, pa sad imamo i sramežljivu vijest kako će se naplaćivati i tražilica. Ono premium iskustvo bez reklama i sličnih gadarija iz te lešinarske korporacije. Po meni treba je što prije potpunosti izbaciti/zabraniti na područja EU za vijeke vijekova, ali prije toga treba smjeniti ove korumpirane ljigavce/štetočine na EU vlasti.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice