Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

poruka: 11
|
čitano: 2.516
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit".
16 godina
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

ne znam... meni pak to sve izgleda kilavo... mogla je biti bar 4x veća...

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

bilo bi pošteno kad bi tajne koje saznaju zadržali za se, a ne lajali okolo o tome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

Nisam znao da postoji merna jedinica "širina ljudske vlasi", lakse bi bilo napisati ŠLJV.

 

Inace imam izrazito jaku kosu i moje dlake od kose su sigurno desetak puta deblje od dlaka moje sestre, uporedjivao kad sam bio klinja. Pa sada sam u nedoumici cije dlake su se koristile za standard merenja koji koriste ti znanstvenici prilikom kreiranja instrumenata gde bi trebali otkrivati tajne svemira?

 
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

kolega ludizao napokon će biti svoj na svome

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

DESI uređaj već baca sumnju na pretpostavke o tamnoj tvari i energiji u svemiru; bit će zanimljivo idućih godina kad i ovo proradi i prikupi dovoljno podataka

 

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit
  • "Debljina jedne dlake ljudske kose je od 0,02 do 0,04 mm, tako da oko 25 do 50 dlaka ima debljinu od 1 mm."
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Najveća digitalna kamera na svijetu spremna ot
Jesse kaže...
  • "Debljina jedne dlake ljudske kose je od 0,02 do 0,04 mm, tako da oko 25 do 50 dlaka ima debljinu od 1 mm."

Ono, da ti netko šubler da izmjeriš nekaj: dugačko je od 10-20 mm.

I onda to još preračunaj po duljini orlova kljuna na kvadrat football igrališta kubnog da i ameri razumiju 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
3 godine
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

Trošenje vremena i bacanje novaca... za 5 godina će napraviti kameru veliku poput kamiona koja će mapirati lopticu za golf iz Amerike u Kinu...

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

Odličan projekt. Treba napomenuti da su leće tih dimenzija najvažniji dio kamere, a čip se može mjenjati svakih pet, deset godina ovisno kojom brzinom će napredovati. Osim leće tu je zgrada s mehanizmom za pomicanje. Bravo za Željka i ekipu.

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Najveća digitalna kamera na svijetu spremna ot
STricHRB, da li misilš na snimak iz svemira ili je to ravnozemljaška izjava (sad -kina-golf loptica)? 😉

Postoji na YT snimak Andromede od XXXXXX megapixela.
Da vidimo kako će ju ovo nadmašiti!
vicious
15 godina
offline
Najveća digitalna kamera na svijetu spremna otkrit

bit će to dosad najskuplje slikovne podloge ("tapete") za računalnu radnu površinu, koje će biti dostupne vjerojatno badava. al' nije beg cicija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 11:29 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice