Microsoft Teams više se nigdje u svijetu neće ispo

poruka: 4
|
čitano: 1.247
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Teams više se nigdje u svijetu neće ispo".
15 godina
offline
Microsoft Teams više se nigdje u svijetu neće ispo

Da li to znači da će pretplate za Office onda pojeftiniti za taj iznos ili će ostati iste pa ćemo plaćati ekstra?

Očito neće pojeftiniti jer je kako kažu Teams bio "besplatan" u sklopu Office 365 pretplate.

Hvala Europskoj Uniji, baš se lijepo brine za nas.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Microsoft Teams više se nigdje u svijetu neće
Bitanga kaže...

Da li to znači da će pretplate za Office onda pojeftiniti za taj iznos ili će ostati iste pa ćemo plaćati ekstra?

Očito neće pojeftiniti jer je kako kažu Teams bio "besplatan" u sklopu Office 365 pretplate.

Hvala Europskoj Uniji, baš se lijepo brine za nas.

 Nemas srece kad razmisljas.

15 godina
offline
Re: Microsoft Teams više se nigdje u svijetu neće
Bob Boss kaže...

 Nemas srece kad razmisljas.

 

Ajde, objasni mi, kako ti razmišljaš o ovome?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Microsoft Teams više se nigdje u svijetu neće ispo

Evo, da odgovorim sam sebi.

Da, "no Teams" će biti malo jeftiniji, no ne toliko koliko košta Teams. Tako da će novim korisnicima biti sve skuplje nego što bi bilo prije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2024 13:02 (Bitanga).
Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice