Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za RCS

poruka: 7
|
čitano: 2.065
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za RCS".
13 godina
offline
Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za RCS

Ne kužim što je to tako super u rcs porukama. Evo, na bonbonu sam isprobao naplaćuje li mi operator te poruke, i naravno da naplaćuje. Koja je razlika između običnog sms-a i toga, osim neke fore tipa vidim da drugi piše poruku ili moguće je poslati i ovakav ili onakav multimedijski sadržaj. Pa sve to možeš na Viberu ili Whatsappu, što će mi rcs?

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za
Naplaćuje ti operater samo u slučaju ako osoba s druge strane nema rcs omogućen. Ovo bi trebalo biti kao android verzija appleovog imessage-a, koji se u usa koristi više nego whatsapp, viber, telegram i slični appovi.
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za
Od kad mi je uletio spam preko RCS, ta stvar je trajno iskljucena.
Bas mi treba sms spam pored ostalih chat reklama i scammera.
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za RCS

Zasto ne samo da jos naprave da radi umjesto da ne radi....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za
Slažem se. Klasične gluposti. Što ja, kao Apple korisnik imam od toga? Apsolutno ništa. S ovima na androidu imam vocap, s normalnim ljudima se šalje imessage. Normalni sms ne znam kad sam zadnji put poslao osim da parking platim sa službenog mobitela.
He who is brave is free.
9 godina
offline
Re: Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za
Ako druga strana nema Internet, ja nemam pojma da neće dobiti poruku. Je li moguće da su to tako napravili, to mi nema smisla? Zbog toga sam isključio rcs.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google otkrio kada će iPhone dobiti podršku za

Pa mislim da sam baš išao testirati sa ženinim mobitelom, isto upaljen rcs. Uredno mi je naplaćen sms. Na bonbon mreži. Ali sad to više nisam baš 100% siguran, jer se taj rcs nešto palio pa tražio potvrdu, pa onda piše da je u tijeku potvrda pa onda malo piše da nije, tako da sam na kraju odustao od svega. Imam Xiaomi Redmi 12pro 5g, i kad upalim taj rcs onda mi baš to radi - prvo ga android potvrdi, ali onda opet nešto čeka potvrdu. Najbolje radi kad samu aplikaciju potpuno resetiram na početnu verziju bez nadogradnji, onda se taj rcs chat odmah upali nakon zahtjeva. Ma sve je to bezveze.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice