Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova i ci

poruka: 6
|
čitano: 2.218
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova i ci".
8 godina
online
Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova i ci

ništa novo...

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova i ci

Uložiti stotine milijardi dolara, da bi AI mogla rješavati matematičke probleme na razini učenika osnovne šlole, to je u najmanju ruku komično. Damir Sabol je stvorio Photomath, koji rješava matematičke probleme na razini učenika srednje škole, za neusporedivo manje novce.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2024 17:03 (zvir12).
 
1 8 hvala 0
15 godina
online
Re: Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova
Svijet je osao u k…. Samo se zajebavamo sa tom AI jednog dana ce nam to praviti problem ako se okrene protiv nas.
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova
Isplati se jer današnji novac je ionako lupanje cifri na temelju "FED reko ajde", a AI je definitivno novi standard za komunikaciju s računalima, u rangu Mac/ Windows OS-a u doba njihove pojave.
Uostalom u što drugo da pumpaju sav taj FIAT? Oružje?
 
1 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova
zvir12 kaže...

Uložiti stotine milijardi dolara, da bi AI mogla rješavati matematičke probleme na razini učenika osnovne šlole, to je u najmanju ruku komično. Damir Sabol je stvorio Photomath, koji rješava matematičke probleme na razini učenika srednje škole, za neusporedivo manje novce.

 Povrsna tvrdnja...

Kada mi ChatGPT 4, pomogne da, u roku od 15 minuta, napisem potreban native Android NDK kod, sa kojim se nikad prije susreo nisam i za koji bi mi trebali sati iscitavanja dokumentacije, ili dani cekanja na odgovor na StackExchange-u, to nije bas nivo osnovca...

8 godina
online
Re: Stargate, superkompjuter s milijunima GPU-ova
zvir12 kaže...

Uložiti stotine milijardi dolara, da bi AI mogla rješavati matematičke probleme na razini učenika osnovne šlole, to je u najmanju ruku komično. Damir Sabol je stvorio Photomath, koji rješava matematičke probleme na razini učenika srednje škole, za neusporedivo manje novce.

 Photomath ne rješava matematičke probleme već zadatke na temelju otprije utvrđenih dokaza i algoritama. Ovdje se govori o samostalnom izvođenju dokaza i stvaranju algoritama što je sasvim druga razina.

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice