U noći na nedjelju započinje ljetno računanje vrem

poruka: 5
|
čitano: 2.317
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U noći na nedjelju započinje ljetno računanje vrem".
15 godina
offline
U noći na nedjelju započinje ljetno računanje vrem

.

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2024 16:41 (syncmaster245b).
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
U noći na nedjelju započinje ljetno računanje vrem

hvala na podsjetniku. ne bih se sam sjetio do sutra. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U noći na nedjelju započinje ljetno računanje vrem

Već godinama se ne opterećujem s tim ručnim podešavanjem satova zbog toga što većina uređaja to obavi automatski. 

Have you tried turning it off and on again?
 
2 0 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: U noći na nedjelju započinje ljetno računanje
Netko mora udariti sakom u stol i zaustaviti ovu ludost.
 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
U noći na nedjelju započinje ljetno računanje vrem

otisao sinoc spavati....jutros se probudio.....i bas kao i svakog dana, pticice pjevaju, voda je mokra, sunce sija, trava je zelena, kakica smrdi. bas kao sto jw i jucer.....i, uz malo srece, bas kao sto ce i sutra.....

 

a moj sat nije imao bas nista za reci na tu temu, igrom slucaja danima sam zaobilazio sve ipp-ove (informativno propagandne programe), vijesti, clanke, tako da nisam ni skuzio da se sat promjenio.... meni nije, koliko je jucer pokazivao, toliko pokazuje i danas, a pogadjate, uz malo srece, isto ce pokazivati i sutra.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice