Graven – vidi što sam ti uradio od Hexena, mama

poruka: 3
|
čitano: 3.377
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Graven – vidi što sam ti uradio od Hexena, mama".
14 godina
offline
Graven – vidi što sam ti uradio od Hexena, mama

Je, ova retro grafika izgleda odlicno. Baš je moga je ubacit neku priču koju prelaziš u prvom licu. Čak nije treba niti ubacit borbu ili čisto nešto malo borbe da čovjeka razveseli. Nešto ala Firewatch i bilo bi top. Baš ono, evo ti stari, uživaj u retro grafici sa gothic (big titie) curama i dobroj priči sa elementima nadnaravnog.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Graven – vidi što sam ti uradio od Hexena, mama

još jednom (za one koji nisu pazili na nastavi): preporučujem blood west. težak, zajeban, duhovit, zahtijeva koju vijugu mozga više od prosjeka ali bitno bolji od gravena u svim aspektima, osim grafici (jednako je "uglata"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
suspendiran
offline
Re: Graven – vidi što sam ti uradio od Hexena, mam
Ajar kaže...

još jednom (za one koji nisu pazili na nastavi): preporučujem blood west. težak, zajeban, duhovit, zahtijeva koju vijugu mozga više od prosjeka ali bitno bolji od gravena u svim aspektima, osim grafici (jednako je "uglata"). 

 +1

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice