Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine država

poruka: 13
|
čitano: 3.718
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine država ".
14 godina
protjeran
offline
Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine država

Balon.

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
Bonjo kaže...

Balon.

 Uletjeli u pravi trenutak na AI vlak.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
8 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
Zizo kaže...
Bonjo kaže...

Balon.

 Uletjeli u pravi trenutak na AI vlak.

 Oni su kreirali taj vlak, nije da im je palo s neba. Ali ovolika pomamam za njihovim čipovima je svakako jednom u 100 godina događaj

Ja rekoh
11 godina
offline
Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine država

Smjesne ekonomske patke....sutra to moze past 80 posto..to je samo vrijednost, sto znaci cista manipulacija

 

Eto za primjer gdje je vrijednost one firme sto su svi kupovaili cd da je propadne ...mislim prosle godine bilo...ili nokije

 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
Definitivno nije fer to pretjerano vrednovanje IT dionica i tvrtki. One tvrtke koje život znače i trebale bi biti najskuplje nitko ih ne cijeni. Dok to ne vrijedi jedino za obrambenu (vojnu) industriju, to očito oduvijek cijenimo.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine država

Ljudi zaboravljaju da se ne nalazi bas sve na burzi 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
ajimerej kaže...
Definitivno nije fer to pretjerano vrednovanje IT dionica i tvrtki. One tvrtke koje život znače i trebale bi biti najskuplje nitko ih ne cijeni. Dok to ne vrijedi jedino za obrambenu (vojnu) industriju, to očito oduvijek cijenimo.

 Ima ih koji cijene... Buffet. Prošle godine profitirao skoro 100 milijardi dolara; bolesno šta klasično, konzervativno ulaganje u dosadne firme kao što su trgovine hranom, transport i slično mogu uprihoditi.

Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
Isto ko da netko arbitrarno određuje cijenu dionica dane tvrtke. Cijenu određuje tržište, odnosno onoliko kolko je netko spreman za dionicu platiti
13 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
Feudalac kaže...
Zizo kaže...
Bonjo kaže...

Balon.

 Uletjeli u pravi trenutak na AI vlak.

 Oni su kreirali taj vlak, nije da im je palo s neba. Ali ovolika pomamam za njihovim čipovima je svakako jednom u 100 godina događaj

Tako je.Sjecam se kak su se neki podrugivali,investitori imali skepsu prema svemu.......sada zanju plodove svog rada.Na zalost mi placamo na njihovim grafama tu neku "ekskluzivu".

I mislim da tu vrijednost dionica Nvidije nebu stala i da nisu dotakli plafon.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
3 mjeseca
protjeran
offline
Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine država

Jači su i od hitlerovske Rusije

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
Feudalac eto možda se vremena mijenjaju, ovo je suludo da Apple ili NVidia vrijede više nego Rosoboronexport, Đuro Đaković 😅... šalu na stranu, prehrambena industrija bi trebala biti najcjenjenija. Da dođe do nestašice hrane vidjeli bi koliko bi vrijedila i koliko bi dionice bile cijenjene.
8 godina
offline
Re: Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine drž
ajimerej kaže...
Feudalac eto možda se vremena mijenjaju, ovo je suludo da Apple ili NVidia vrijede više nego Rosoboronexport, Đuro Đaković 😅... šalu na stranu, prehrambena industrija bi trebala biti najcjenjenija. Da dođe do nestašice hrane vidjeli bi koliko bi vrijedila i koliko bi dionice bile cijenjene.

 To su dosadne i nezanimljive industrije za ulagače koji bi najrađe zaradili 1000 puta na uloženo a od toga ništa u normalnim vremenima. Doduše, hrpa novaca se okrenula na umjetnom mesu i sličnim stvarima po raznim start-upovima. Izgleda da se taj balonček ipak polako ispuhava.

 

Apple čak i nije previše precijenjen. Za razliku, Tesla, Amazon, nVidia... 

 

Ja rekoh
16 godina
offline
Vrijednost Nvidije veća je od BDP-a većine država

Dosta je da sutra ovima na drugom mjestu pukne film, pa da vidiš vrijednosti. Ni pero ne bi ostalo.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice