Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučila je

poruka: 6
|
čitano: 3.254
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučila je".
16 godina
offline
Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučila je

Beba nema dostupan mobitel pa su morali kameru namontirat da se uglavi umjetna "inteligencija" i na tom podrucju : )

 

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučila je

dobra fora, super su se sjetili. Živo me zanima kakve će zaključke AI donositi o ljudima kao vrsti, kao nepristrani promatrač

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučila je

rade majmuna od djeteta

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučila je

Nisam znao da bebe imaju svoj jezik, ali eto otvoren sam za nove spoznaje. 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučil
I Science to objavljuje? I neki fakultet to financira? Još će netko zaraditi doktorsku titulu na tom projektu? Samo zato jer piše AI u naslovu.

Imam cucka čija govna treba skupiti, samo ne znam kad je kakao jer piljim u mobitel dok šetamo. Trebam AI ogrlicu koja na osnovu ugrađenog akceleratora - i naravno AI - prepoznaje kad je cucak obavio veliki zadatak, kako bi meni zazvonio mobitel da pokupim govna.
Idem po doktorsku titulu na veterinarski faks! 😀
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Beba nosila kameru na glavi kako bi AI podučil
Mama, tata, kaka, pec-pec, stvarno hvale vrijedan "projekat", sada UI (molio bih bug. hr da se drži pravopisa AI nije u hrvatskom rječniku 🤭 a tako i forumaše) ima bogatu riznicu riječi 🙃

Jadan UI, strahovali smo i gledašmo kako gonja Saru Conor i ubija milijarde ljudi a UI se pretvara u dadilju. (Možda UI na taj način želi pristupiti Johnu Conoru, dok bude beba pa ga preobrati na dark side) 🤔
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 5:20 (ajimerej).
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice