Xiaomi 14 Ultra navodno na predstavljanju već kraj

poruka: 2
|
čitano: 1.510
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi 14 Ultra navodno na predstavljanju već kraj".
6 godina
offline
Xiaomi 14 Ultra navodno na predstavljanju već kraj

Njihov srednji i niži segment nije loš jer dobiješ dosta za ne tako puno para ali u premium segmentu još uvijek radije uzmem Zamzunga i Jabukicu za iste pare. Njihov software mi je previše konfuzan a da ne spominjem reklame na built-in aplikacijama (na mojoj bivšoj 11ki) a tek od 13ke su se sjetili podignit update sa 2 na 5 godina.

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Xiaomi 14 Ultra navodno na predstavljanju već
nikonja kaže...

Njihov srednji i niži segment nije loš jer dobiješ dosta za ne tako puno para ali u premium segmentu još uvijek radije uzmem Zamzunga i Jabukicu za iste pare. Njihov software mi je previše konfuzan a da ne spominjem reklame na built-in aplikacijama (na mojoj bivšoj 11ki) a tek od 13ke su se sjetili podignit update sa 2 na 5 godina.

 

 

 

 

 

 ukoliko gledamo trgovine premium Apple ili Samsung su i dalje osjetno skuplji nego premium Kinez. Razlika u cijeni je obično preko 30%. Druga stvar je sad što su Apple i Samsung dostupniji kod telekoma pa ih ekipa masovno uzima na ugovore i preprodaje za nižu cijenu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice