Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

poruka: 9
|
čitano: 4.644
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati ".
9 godina
offline
Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

Za prvih 10 sekundi Unrecorda mislio sam da je u pitanju intro snimljen pravom kamerom.  

 
4 0 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definir
Ljude privlače mogućnosti Unreala 5, ali vidjet ćemo koliko će im se svidjeti konstantna trešnja, drmanje i riblje oko.
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

Shaky kamera i shader poruznjavanja scene, s dosta fotorealisticnih tekstura.

djeluje interesantno jer je novo, ali imam osjecaj da ce vrlo brzo dosaditi i biti "oh wow, jos jedan body cam shooter"

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definir
Ovoliko drmanje ekrana je zanimljivo prvih 1 - 2 min

Poslije mi se sve to smučilo...sigurno neću igrati tu igru
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

Unercord izgleda brutalno.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

Izgleda brutalno, realistično, ali da će zamijeniti Call of Duty/Counter Strike jednostavni stil - neće

 

Battlefield je imao sličnu "vibraciju" perspektive i puno veći realizam uništavanja okoline pa ga je Call of Duty opet nadmašio u prodaji

 

Pogotovo današnji klinci koji vole šareno, linearno, pogledajte samo na šta liči prosječan Fortnite gameplay vizualno

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

Nisam siguran da li je ovo slučajnost ali obe igrice se očito odvijaju samo u starim i raspadnutim zgradama (u kakvim prosječna HR zvijezda snima svoje video spotove).

Ali kako je rečeno, jedna doza relanosti je ok ali ovdje je malo previše "relano" pogotovo što se tiče "camera shake-a" plus to da ako je cijela igra samo u nutar jedne ili više raspadnutih zgrada ovo će jako brzo dosadit svima. Više me potegnu open space igre ili da se bar djelom odvijaju vanka, samo u takvim slučajevima UN5 treba doslovno stoku od komp-a pogotovo grafičke kartice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

Izgleda realno zbog tog drmuckanja, ali kao što su neki već primjetili, od gledanja u to drmuckanje brzo bude muka.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nadolazeći Bodycam i Unrecord bi mogli definirati

u međuvremenu se pojavi dragulj poput blood west: bezvezna (zrnata) razlučivost (nikakve posebne grafičke nisu potrebne no niš ne smeta) i teška u mp3 (ima par kvaka za "snalaženje" no to je dio učenja; u međuvremenu se naumireš dosita) ali igriva za popizdit. spaljena i fenomenalna. opsesivno uranjajuća. autor je poljak. dakle, može se i bez kerefeka

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice