iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogradnj

poruka: 6
|
čitano: 3.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogradnj".
15 godina
offline
iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogradnj

I mora jer se srozao do bola. iPhone 15 je najgori iPhone od iPhonea 8, a pola toga je softver kriv.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2024 21:48 (Mitch).
 
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogr
Mitch kaže...

I mora jer se srozao do bola. iPhone 15 je najgori iPhone od iPhonea 8, a pola toga je softver kriv.

 A sta je to najgore od osmice ???

15 godina
offline
Re: iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogr
bus kaže...
Mitch kaže...

I mora jer se srozao do bola. iPhone 15 je najgori iPhone od iPhonea 8, a pola toga je softver kriv.

 A sta je to najgore od osmice ???

Na telefonu kojeg sam vratio, a onda ponovno imao iste probleme:

 

1. Macro kontrola u kameri ne radi. Glupi algoritam koristi 0.5x tamo di ne treba (lowlight situacija) i onda za 1x, 2x, 5x zumira ovu od 0.5x umjesto da koristi sve 3 kamere. Jedino rjesenje je da pokrijes prstom.

2. iMessage je katastrofa, konstantno gubi prikaz kontakta u group chatovima s 2-3 ljudi (pokazuje broj umjesto citav card). Puno ljudi ima ovaj problem. Slike se nekad ne salju.

3. Photos backup je onako kako se sjeti. Nekad ga backupa, nekad ne (u pozadini).

4. Pregrijavanje je zesce. Par puta sam dobio temperature warning na sobnoj temperature, obicno u Safari i IG appu.

5. Airdrop na iPhone 15 je kriminalan. Uopce ne prikazuje nekad i sa BT/WiFi resetiranjem. Isto kao i Airplay / screenmirror. Na 14 Pro Max nemam nikakvih problema.

6. iCloud safe browsing (Private Relay) je iznimno los na zadnja dva iOSa. 99% na Googleu moram captchu kucat.

7. Signal je jako los na istoj mrezi na 15 kad si na visini (npr 50. kat) ili u liftu. Na 14 Pro Max ista mreza nema nikakav problem.

8. Kompas je nepopravljiv. 99% puta pokazuje krivi smjer hodanja.

9. Trza. Prvi iPhone koji doslovno trza pred kraj dana. Na low power modu bas jako trza. 12 Pro Max je imao cisto ok low power mode, bez gubitka performansi.

 

 

Eto moji dojmovi, najgori iPhone od 8ce uvjerljivo (a imao sam svaki). XS, 12 Pro Max i 13 Pro su bili fenomenalni. 14 Pro Max ok, a 15 Pro Max u sirokom luku izbjec. Trenutno koristim 13 Pro kao sluzbeni, 15 PM kao osobni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 4:01 (Mitch).
15 godina
offline
iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogradnj

mislim da je Appleu najstrašnije to što su S24 počeli zvati "AI Phone". Možda zvuči bolje nego samo "iPhone". 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogr
Mitch kaže...
bus kaže...
Mitch kaže...

I mora jer se srozao do bola. iPhone 15 je najgori iPhone od iPhonea 8, a pola toga je softver kriv.

 A sta je to najgore od osmice ???

Na telefonu kojeg sam vratio, a onda ponovno imao iste probleme:

 

1. Macro kontrola u kameri ne radi. Glupi algoritam koristi 0.5x tamo di ne treba (lowlight situacija) i onda za 1x, 2x, 5x zumira ovu od 0.5x umjesto da koristi sve 3 kamere. Jedino rjesenje je da pokrijes prstom.

2. iMessage je katastrofa, konstantno gubi prikaz kontakta u group chatovima s 2-3 ljudi (pokazuje broj umjesto citav card). Puno ljudi ima ovaj problem. Slike se nekad ne salju.

3. Photos backup je onako kako se sjeti. Nekad ga backupa, nekad ne (u pozadini).

4. Pregrijavanje je zesce. Par puta sam dobio temperature warning na sobnoj temperature, obicno u Safari i IG appu.

5. Airdrop na iPhone 15 je kriminalan. Uopce ne prikazuje nekad i sa BT/WiFi resetiranjem. Isto kao i Airplay / screenmirror. Na 14 Pro Max nemam nikakvih problema.

6. iCloud safe browsing (Private Relay) je iznimno los na zadnja dva iOSa. 99% na Googleu moram captchu kucat.

7. Signal je jako los na istoj mrezi na 15 kad si na visini (npr 50. kat) ili u liftu. Na 14 Pro Max ista mreza nema nikakav problem.

8. Kompas je nepopravljiv. 99% puta pokazuje krivi smjer hodanja.

9. Trza. Prvi iPhone koji doslovno trza pred kraj dana. Na low power modu bas jako trza. 12 Pro Max je imao cisto ok low power mode, bez gubitka performansi.

 

 

Eto moji dojmovi, najgori iPhone od 8ce uvjerljivo (a imao sam svaki). XS, 12 Pro Max i 13 Pro su bili fenomenalni. 14 Pro Max ok, a 15 Pro Max u sirokom luku izbjec. Trenutno koristim 13 Pro kao sluzbeni, 15 PM kao osobni.

 mozda ga ne drzis u dobro? :D

Knowledge is power!
15 godina
offline
iOS 18 navodno će biti najveća Appleova nadogradnj

to će biti najveća nadogradnja još od vladavine kraljice hatšepsut (18. dinastija), koja je zapovijedila nadogradnju ajosa diljem egipta, jer je tako nalagao maat

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice