Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i zas

poruka: 8
|
čitano: 4.039
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i zas".
14 godina
offline
Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i zas

Ebo i zakrivljeni zaslon i sa samo 2 strane kamoli 4....

VenAtoR#2231
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i
jocommb kaže...

Ebo i zakrivljeni zaslon i sa samo 2 strane kamoli 4....

 

sta je problem sa zakrivljenim zaslonima?

ja sam nedavno imao oneplus 11 koji mi je bio prvi zakrivljen telefon i poslije njega sad evo nosam Pixel 7 pro i nemam stvarno zamjerki.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
6 godina
offline
Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i zas

šteta što neki od kineza imaju sankcije od američana...jerbo jedino kinezi mogu  učiniti da samsungu dođe iz guzice u glavu...a ne da nas kuva polagano kao žabu...samo meni jedino igra ravan ekran(hvala samsung)...ali i bolje kamere(hebi se samsung)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i
E da postoji statistika kolko je stakala/ekrana razbijeno samo zato sto maska ne moze normalno zastitit zakrivljen ekran znao bi odma... Nek jednostavno ponude iste mobitele sa i bez zakrivljenih ekrana...
VenAtoR#2231
13 godina
offline
Re: Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i
Džaba Huawei kad nemaš gapps
Imam mate 50 pro i uza sve helpere jednostavno to nije to, a baš bi volio reći da je.
monetary revolution
Moj PC  
1 0 hvala 2
3 godine
offline
Re: Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i
@Indestruxtible
Da ne idem u off topic. Kakav ti je bio One Plus 11? Kakva je kamera na njemu bila?
Ja imam S23 i zaista je kompaktan uredaj, ali bi neki veci. Takoder kamere na S23 mi nisu nesto.
14 godina
offline
Re: Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i
jocommb kaže...

Ebo i zakrivljeni zaslon i sa samo 2 strane kamoli 4....

 Podrska! Ebo ih zakrivljeni ekrani i na jednu stranu! 

Em odsjaj, em dio koji je zakrviljen izgleda zakrivljeno, em nemozes zastititi adekvatno a pucaju ko da su od stakla. 

Tko se toga sjetio spomenik bi mu trebali dignuti koliko im je novca donio.

12 godina
offline
Re: Huawei P70 imat će nadograđeni sustav kamera i
Fulir1987 kaže...
@Indestruxtible
Da ne idem u off topic. Kakav ti je bio One Plus 11? Kakva je kamera na njemu bila?
Ja imam S23 i zaista je kompaktan uredaj, ali bi neki veci. Takoder kamere na S23 mi nisu nesto.

 

Ne znam sta bih ti rekao. Ja sam slikao samo u xPan modu koji slika u panoramic formatu. Ja prezirem 4:3 omjer, vazda sam volio ove šire omjere. Ali ti mogu reci da zbog xPana, opalio sam dosta slika sa telefonom, a inace dugi niz godina slabo sta slikam telefonu da se moze reci da je ozbiljno.

Sad to je do tebe, ako bas trazis kvalitetnu fotografiju, ipak trebas ici na Pixel. Imam sad Pixel 7 pro, nije drasticna razlika, ali ima nekih situacija gdje pixela softver izvlaci.

Evo ti slikica kako izgleda u xpan modu

https://i.ibb.co/WWLc4HH/IMG20231220142159.jpg
https://i.ibb.co/ZzbM9Mk/IMG20231219175438.jpg

Ako volis slikati, uzmi sebi neki aparat, moze biti i iz 2010te. Vjeruj poslije toga neces ni izvuci vise telefon iz dzepa.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice