Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak

poruka: 15
|
čitano: 5.186
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak".
16 godina
offline
Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak

Mali upitnik.

Bas me zanima kakvi je prosjek citaoca Bug foruma.

 

6 Vegan
0 Vegetarijanac
3 Pescatarian
39 Jedem sve
0 Meso i samo meso
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak

eo, baš se vratih iz centra za rehabilitaciju vegetarijanaca (odn. mesnice), gdje zaključismo kako smo svi (nazočni) najmanje 70% biljožderi (voća, povrća ...) no moglo bi to i bolje (maks. 50%). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak

Ljudi ne mogu u potpunosti probaviti bilje, biljna vlakna dodaju samo na bulku, sto je potpuno besmisleno (iako ce medicina tvrditi suprotno, kao i za mnoge druge stvari).

 

O zdravlju prehrane (vecinski) mesom i (vecinski) biljem najbolje svjedoce mirisi prdeza, g-vana i sl. kod mesozdera i biljozdera (covjeka). O stanju WC-a kojeg pretezno koristi vegan nema smisla niti trositi rijeci.

 
0 4 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti
jacob33 kaže...

Ljudi ne mogu u potpunosti probaviti bilje, biljna vlakna dodaju samo na bulku, sto je potpuno besmisleno (iako ce medicina tvrditi suprotno, kao i za mnoge druge stvari).

 

O zdravlju prehrane (vecinski) mesom i (vecinski) biljem najbolje svjedoce mirisi prdeza, g-vana i sl. kod mesozdera i biljozdera (covjeka). O stanju WC-a kojeg pretezno koristi vegan nema smisla niti trositi rijeci.

 Pises gluposti. Ja sam ne-industrijski vegan i super se osjecam. Nije vazno samo biti vegan vec treba izbjegavati i visko procesuiranu hranu. Tu i tamo maznem ribu, cevape i odrezak.

12 godina
protjeran
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti
Bob Boss kaže...

 Pises gluposti. Ja sam ne-industrijski vegan i super se osjecam. Nije vazno samo biti vegan vec treba izbjegavati i visko procesuiranu hranu. Tu i tamo maznem ribu, cevape i odrezak.

 

Ti pises gluposti. Nazivas se veganom, a jedes ribu, cevape i odrezak. Nije bitno koliko cesto. Zasto? Zato jer si i sam svjestan da tvoje veganstvo ne omogucava sve nutrijente, pa ti mozak sam nalozi da pojedes masni cevap.

 

Visokoprocesiuranu hranu treba izbjegavati bez obzira na denominaciju. Vecinu svojih potreba za proteinima treba uzeti iz crvenog mesa, ostatak prehrane moze biti kombinacija kvalitetno meso/riba i neko povrce kao prilog. Iskljucivi fokus na povrce/voce je ludost, jer ta vlakna ne mozes probaviti i radi toga se predlazu kao "bulk". Vecinu masnoca treba dobivati iz svinjske masti, govedjeg loja, ribe (omega), te iz masnoca od plodova (masline, kokos, itd), nikako iz sjemenki. Sjemenke su zlo. Soja je jos vece zlo. I tako mozemo u nedogled. Za dobru probavu jos ti trebaju fermentirani proizvodi, pretezno mlijecni (kefir i sl).

 

Uz gore navedenu prehranu ti ne trebaju nikakvi suplementi, osim sto za potpuni paket zdravlja moras izaci na sunce. Da, na to vrazje sunce koje je cisto zlo i spaljuje ljude k'o vampire. Ja osobno se trudim lezati svaki dan na suncu bar 30min, pozeljno sat vremena. Nikad ne izgorim, zato jer se izlazem suncu i na UV3 i na UV9. Svi uredski zombiji kad isecu na sunce 15.7. kad odu na godisnji tjedan dana normalno da dobiju opekline 3. stupnja jer to tako ne funkcionira.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2024 15:54 (jacob33).
14 godina
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti
Bob Boss kaže...
jacob33 kaže...

Ljudi ne mogu u potpunosti probaviti bilje, biljna vlakna dodaju samo na bulku, sto je potpuno besmisleno (iako ce medicina tvrditi suprotno, kao i za mnoge druge stvari).

 

O zdravlju prehrane (vecinski) mesom i (vecinski) biljem najbolje svjedoce mirisi prdeza, g-vana i sl. kod mesozdera i biljozdera (covjeka). O stanju WC-a kojeg pretezno koristi vegan nema smisla niti trositi rijeci.

 Pises gluposti. Ja sam ne-industrijski vegan i super se osjecam. Nije vazno samo biti vegan vec treba izbjegavati i visko procesuiranu hranu. Tu i tamo maznem ribu, cevape i odrezak.

pretpostavljam da rečene krave i ribe ostavljaju svoja tijela tebi u znanstvene svrhe (napismeno, opečaćeno), da vide može li "ni-industrijski" vegan ih konzumirati a  da ostane jel, "ne-industrijski" vegan...

 

to je ko onaj grafit: ja nisam peder ali sam se ševio s jednim...

Ju je je? Je ju je!
14 mjeseci
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti
Stric_Jura kaže...
Bob Boss kaže...
jacob33 kaže...

Ljudi ne mogu u potpunosti probaviti bilje, biljna vlakna dodaju samo na bulku, sto je potpuno besmisleno (iako ce medicina tvrditi suprotno, kao i za mnoge druge stvari).

 

O zdravlju prehrane (vecinski) mesom i (vecinski) biljem najbolje svjedoce mirisi prdeza, g-vana i sl. kod mesozdera i biljozdera (covjeka). O stanju WC-a kojeg pretezno koristi vegan nema smisla niti trositi rijeci.

 Pises gluposti. Ja sam ne-industrijski vegan i super se osjecam. Nije vazno samo biti vegan vec treba izbjegavati i visko procesuiranu hranu. Tu i tamo maznem ribu, cevape i odrezak.

pretpostavljam da rečene krave i ribe ostavljaju svoja tijela tebi u znanstvene svrhe (napismeno, opečaćeno), da vide može li "ni-industrijski" vegan ih konzumirati a  da ostane jel, "ne-industrijski" vegan...

 

to je ko onaj grafit: ja nisam peder ali sam se ševio s jednim...

 Pokajem se za svoje grijehe i onda sam opet vegan. 

14 godina
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti

za ovo si dobio PG...

 

samo objasni kak se pokaješ?

 

poliješ se smoothijem od birana voća i povrća, te se ridajući lupaš po drobu, ponavljajuć:

 

moj grijeh, moj preveliki grijeh ?

Ju je je? Je ju je!
4 godine
offline
Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak

Večina vegana je kao naš Bob... Čim stisne kriza zbog nedostatka B12 vitamina (koja je dugoročno pogubna), odma navale na odrezak, ili bilo što mesnato. Nakon što su rješili krizu pokaju se za svoje grijehe i krenu nazad na zelenilo. 

Svaka vrsta prehrane koja je neodrživa i potencijalno pogubna bez dodatka prehrani, je loša prehrana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2024 17:26 (NoDe31).
Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti
Dali tako i Đoković fušari u veganstvu?
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2024 21:43 (ajimerej).
14 godina
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti
NoDe31 kaže...

Večina vegana je kao naš Bob... Čim stisne kriza zbog nedostatka B12 vitamina (koja je dugoročno pogubna), odma navale na odrezak, ili bilo što mesnato. Nakon što su rješili krizu pokaju se za svoje grijehe i krenu nazad na zelenilo. 

Svaka vrsta prehrane koja je neodrživa i potencijalno pogubna bez dodatka prehrani, je loša prehrana.

 Jesi li znao da većina odraslog i starijeg stanovništva ima nedostatak vitamina B12 bez obzira na vrstu prehrane? Znaš li da se u industriji B12 suplementira životinjama kako bi ga onda ti dobio kroz meso u premalim količinama? B12 je najbolje suplementirati kroz tablete.

8 godina
offline
Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak

Nije to nist lose samo treba bit svjestan nedostataka pogotovo ak se sportom bavis. 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti

Kao naprimjer Đoković, ide mu baš loše.

2 godine
offline
Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stotinjak

Dagnje, valjda najjeftinije školjke, kiseli kupus, sardine odnosno sardele u konzervi, sardele koje nisu u konzervi, šparoge, eto četiri jeftine namirnice u kojima se nalazi b12 koje si svi mogu priuštiti za pesketarijance i dvije za vegetarijance i vegane... da ne govorimo o suplementima svih vrsta i okusa, ne živimo u srednjem vijeku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2024 21:51 (notloB).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Vegan Bowls - mobilna kuharica s više od stoti
ojpi kaže...

Kao naprimjer Đoković, ide mu baš loše.

 Jer ti znas kaj sve on trosi. Takvi sportasi imaju doktora u ekipi. Vadi se krv redovito i analizira. Gleda kaj mu fali i to se nadomjesti. 

 

Lako za njega. Kod amatera lako moze doc do nedostatka zeljeza i kalcija, a skuzit ce to prekasno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice