NZXT H5 Flow - Kompaktan izvana, golem iznutra

poruka: 5
|
čitano: 3.976
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NZXT H5 Flow - Kompaktan izvana, golem iznutra".
4 mjeseca
offline
NZXT H5 Flow - Kompaktan izvana, golem iznutra

Prva liga u svakom aspektu, Čista desetka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NZXT H5 Flow - Kompaktan izvana, golem iznutra
Nzxt ima odlicna kucista, preferiram njihovu seriju 7. 👍🍺
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
NZXT H5 Flow - Kompaktan izvana, golem iznutra

Do pred malo su imali gušeća kućišta, naprijed zatvoreno s minimalnim prostorom za zrak sa strane a kad bi na vrhu vidio onaj jedan jadni otvor za vent bi mi pozlilo, pržionica... Napokon im je došlo iz guze u glavu s tim da im elite kućišta još uvijek imaju staklo naprijed. Razbjesni kad šparaju s dc ventovima, bolje da su ih potpuno maknuli i snizili cijenu, i samo dva usba, ma dajte, živcira i nepostojanje reset dugmeta (to su svi počeli ne stavljati a umjesto toga počeli nervirati s dugmetom za rgb) i posebnog ulaza za mic... Super inovaciju su ponudili mnogo ranije, onaj vertikalni pokrov za sakriti kablove od napajanja, kad vidim one giljotine na phanteksu dođe mi slabo.

U cijeloj paleti proizvoda im samo u n7 i to naprijed, ne i on top (što živcira) stane 420 AIO (i to čini se ne Arctic Liquid Freezer II 420), u n9 dual chamber koje je raskošno i veliko i u koje bi trebalo stati 420mm u speckama kaže samo 360mm.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2024 19:05 (notloB).
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
offline
NZXT H5 Flow - Kompaktan izvana, golem iznutra
合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: NZXT H5 Flow - Kompaktan izvana, golem iznutra
Zaporožac kaže...

 od 4:28 do 4:35 je fora za pogledati...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice