Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka misija

poruka: 6
|
čitano: 4.948
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka misija".
15 godina
offline
Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka misija

baš su bezobrazni ti indijanci. nije im bilo odovoljno to što su dopustili doseljenicima sa "starog konjtinenta" da ih istrijebe otimajući im zemlju, uvale im bolesti i vatrenu vodu i otjeraju u rezervate, ništa nisu rekli kad su indijanski narodi dali jedno dvadesetak američkih predsjednika i nebrojeno ser senatora te vodećih figura američkog biznisa, politike i javnog života općenito. ne. oni bi sad i mjesec. ma, mislim stvarno ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka mi
Ajar kaže...

baš su bezobrazni ti indijanci. nije im bilo odovoljno to što su dopustili doseljenicima sa "starog konjtinenta" da ih istrijebe otimajući im zemlju, uvale im bolesti i vatrenu vodu i otjeraju u rezervate, ništa nisu rekli kad su indijanski narodi dali jedno dvadesetak američkih predsjednika i nebrojeno ser senatora te vodećih figura američkog biznisa, politike i javnog života općenito. ne. oni bi sad i mjesec. ma, mislim stvarno ... 

Kako ih nije sramota, žive na tuđoj zemlji. Da su "došli" u stoljeću sedmom, a to "došli" znači došli pljačkati, paliti, ubijati i silovati, onda bi bilo sve u redu ili ukratko i ti živiš na tuđoj zemlji. Inače, neki dan vidio sam bosansku interpretaciju prema kojoj su Turci došli u ove krajeve. Došli su i Židovi u Izrael, pa se sad Turci bune, bune se, a krščansku crkvu u Carigradu prevorili su u đamiju. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2024 13:18 (rjakopec).
14 godina
offline
Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka misija

a Bosance nitko ne pita ?!!?

 

Kuje Mujo konja po Mjesecu

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka misija

Ubacili 1 Bitcoin.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka misija

i ode njima "misija" u mp3, a cerekali se rusima. karma is a bitch

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2024 7:27 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Sutra ka Mjesecu polijeće privatna američka misija

Ova misija je imala za cilj zamijeniti Ruske RD-180 motore koje su do sada Amerikanci koristili.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2024 11:27 (gpd).
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice