LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavnu lo

poruka: 6
|
čitano: 4.304
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavnu lo".
14 godina
offline
LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavnu lo

Članak o LastPassu Bug ilustrira slikom 1password-a. Kao da ilustriraš članak o BMW-u slikom Mercedesa. Ne ulazim u kvalitetu pojedinog password managera, ali nije baš teško doći do slike zaslona LastPassa.

 

'I was born like this, I had no choice.' Willie Nelson
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2024 11:20 (Zg1004).
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavn
Zg1004 kaže...

Članak o LastPassu Bug ilustrira slikom 1password-a. Kao da ilustriraš članak o BMW-u slikom Mercedesa. Ne ulazim u kvalitetu pojedinog password managera, ali nije baš teško doći do slike zaslona LastPassa.

 

 

Suptilno. Nedavno sam prešao sa LastPassa nakon 11 godina korištenja na 1Password. Jedna od boljih odluka u životu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavn
Cuj najbolje prakse. Od kuda dolaze te najbolje prakse? Duljina od 12 znakova je jedina najbolja praksa. Ova velika slova, brojke i specijalni znakovi vec godinama nisu. Koriste ih razni kvazi strucnjaci kao izgovor za vlastitu nekompetenciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2024 19:24 (doublev).
 
1 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavnu lo

Nisam ih koristio.

Prezadovoljan sa dva paralelna računa.

Bitwarden Premium

Proton Pass

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavn
Zg1004 kaže...

Članak o LastPassu Bug ilustrira slikom 1password-a. Kao da ilustriraš članak o BMW-u slikom Mercedesa. Ne ulazim u kvalitetu pojedinog password managera, ali nije baš teško doći do slike zaslona LastPassa.

 

 To je rezervirano za Premium...

14 godina
offline
Re: LastPass nameće minimum od 12 znakova za glavn
Bitanga kaže...

Suptilno. Nedavno sam prešao sa LastPassa nakon 11 godina korištenja na 1Password. Jedna od boljih odluka u životu.

 Same here. Napustio sam Lastpass nakon 10-tak godina kad su u ljeto 2022. imali prvi breach. Trazio dugo cime mjenjat, a onda na kraju od parent firme dobio 1password licencu...

I was born like this, I had no choice. Willie Nelson
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2024 16:21 (Zg1004).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice