EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - Vrhunska izr

poruka: 2
|
čitano: 3.689
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - Vrhunska izr".
4 mjeseca
offline
EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - Vrhunska izr

Sviđa mi se detaljna recenzija.

Nisam nikada koristio vodeno hlađenje. Pripremam se za jednu gradnju u dogledno vrijeme.

Recite mi, kao što je navedeno, termalni blok tj hladnjak, ima sloj termalne paste. U pakiranju je dodatna tuba paste.

Kakva su pravila?

Ostati na onoj već nanesenoj ili dodavati iz tube.. premda sumnjam da se to smije. Vjerojatno počistiti tvorničku, pa staviti ovu iz tube.

Kakav je savjet. Ja bez iskustva ne bi dirao tubu.

Posljednjih nekoliko proceora sam uvijek stavljao direktno iz boxa dobijeni intel hladnjak, sa već tvornički nanesenim slojem paste. (nezahtjevni i3 i5)

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: EKWB EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB - Vrhunska
Maskeron kaže...

Sviđa mi se detaljna recenzija.

Nisam nikada koristio vodeno hlađenje. Pripremam se za jednu gradnju u dogledno vrijeme.

Recite mi, kao što je navedeno, termalni blok tj hladnjak, ima sloj termalne paste. U pakiranju je dodatna tuba paste.

Kakva su pravila?

Ostati na onoj već nanesenoj ili dodavati iz tube.. premda sumnjam da se to smije. Vjerojatno počistiti tvorničku, pa staviti ovu iz tube.

Kakav je savjet. Ja bez iskustva ne bi dirao tubu.

Posljednjih nekoliko proceora sam uvijek stavljao direktno iz boxa dobijeni intel hladnjak, sa već tvornički nanesenim slojem paste. (nezahtjevni i3 i5)

 Imam upravo ovo vodeno i boga mi ako se sjećam da li je pasta već bila namazana, edit: sada tek čitam tekst članka na kojem piše da je već nanešena, siguran sam da dolazi u pakiranju ali nisam je koristio nego sam dokupio arctic mx-6... Nemaš tu neke filozofije, možeš je staviti na sredinu, napraviti x ili razmazati tanak sloj po procesoru, ja razmažem i to mi bude dobro. Inače nikakav problem skinuti pastu, prvo pokupiš sloj sa papirnom maramicom, vatom ili wc papirom... nakon toga očistiš alkoholom i to je to.

 

Edit: Konačno vidim premium sadržaj, yay!

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2023 17:14 (notloB).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice