Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran u E

poruka: 8
|
čitano: 3.691
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran u E".
Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran u E

Koliko je ta X ptičica uopće zaživjela kod nas? Spojim se tu i tamo da pročitam novosti mojeg sada omiljenog njurgavca i dežurnog laprdala Elona Muska.

 

Ne moram se nužno slagati s njegovim mišljenjem oko svega, svejedno mi je interesantan, a i kako ono kažu "i ćorava kokoš zrno ubode", a bome on stvarno prdi li ga prdi, a tu i tamo i nešto dobro zaprdi.

Moj PC  
1 1 hvala 0
2 godine
offline
Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran u E

Ne zanimaju me Zukerbergove platforme. Facebook je totalno unistio, ima vise opcija od Adobe After Effecta a Instagramu ne vidim svrhu jer na svaku drustvenu mrezu mozes staviti sliku ili video.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran
And no f.... was given that day....
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran u E

Iz eu regulatorske perspektive threads je razredni streber spreman na svaku vrstu kompromisa, dok x ima svoje ideje koje nisu nuzno uskladjene s onim sto eu birokrati traze od njega. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran
mpapec kaže...

Iz eu regulatorske perspektive threads je razredni streber spreman na svaku vrstu kompromisa, dok x ima svoje ideje koje nisu nuzno uskladjene s onim sto eu birokrati traze od njega. 

 X vise nema kapacitet za implementirat bilo sta izvan US

10 godina
offline
Re: Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran

Mozda se predomisle, a mozda i ne jer promet iz eu im povjesno nije posebno znacajan. 

Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran u E

Sad sam se opet spojio na twitter aka x i browsam, scrollam i ne mogu se oteti dojmu da se pomalo pretvara u "liveleak" platformu, s gomilom nasilnih necenzuriranih video materijala.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Threads bi do kraja godine mogao biti lansiran
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sad sam se opet spojio na twitter aka x i browsam, scrollam i ne mogu se oteti dojmu da se pomalo pretvara u "liveleak" platformu, s gomilom nasilnih necenzuriranih video materijala.

 To je trend s vecinom platformi sada (pa i Instagramom).

 

Jednostavno modeli preferiraju nesto sto se zove long video view, a kako ljudi vole gledat ta sr.nja automatski se propagira vise

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice