Zašto je factchecking ipak bitan?

poruka: 113
|
čitano: 19.047
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto je factchecking ipak bitan?".
11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...

 Koju kitu ga spominješ ako je nebitan? Što točno treba značiti u društveno povijesnom kontekstu u svijetu?

 kako misliš da je nebitan? znači da je, dok su još ljudi ginuli prije 100-150 godina boreći se za radnička prava, postojala jedna zemlja prije 500 godina koja je radnicima uvela ta prava, rudarima i 7-satno radno vrijeme, znači da je taj događaj nešto na što su se pozivali i zagovornici 8-satnog radnog dana kad su htjeli da se proširi na ostatak svijeta

 

što znači bismarck? jel i njegova uloga u razvoju socijalnog sustava nebitna?

jel nebitan i pruski car koji je prvi na svijetu uveo besplatno školstvo i pokrenuo taj trend?

 

baš neke ljude žuljaju neki fakti, al ok je to, čak pomalo i zabavno 

2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
notloB kaže...

 Koju kitu ga spominješ ako je nebitan? Što točno treba značiti u društveno povijesnom kontekstu u svijetu?

 kako misliš da je nebitan? znači da je, dok su još ljudi ginuli prije 100-150 godina boreći se za radnička prava, postojala jedna zemlja prije 500 godina koja je radnicima uvela ta prava, rudarima i 7-satno radno vrijeme, znači da je taj događaj nešto na što su se pozivali i zagovornici 8-satnog radnog dana kad su htjeli da se proširi na ostatak svijeta

 

što znači bismarck? jel i njegova uloga u razvoju socijalnog sustava nebitna?

jel nebitan i pruski car koji je prvi na svijetu uveo besplatno školstvo i pokrenuo taj trend?

 

baš neke ljude žuljaju neki fakti, al ok je to, čak pomalo i zabavno 

 Ali stvar je da je su to teški izuzeci što imaš dva benevolentna vlastodršca, jednog valjda u nacionalnom zanosu a ovo za španjolca prvi put čujem, bit će da se uplašio zbivanja u francuskoj revoluciji...

Dakle to su izuzeci koji odudaraju od svih drugih svjetskih zbivanja tog/tih doba i u svjetskim okvirima su nebitni.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 17:12 (notloB).
11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?

mo'š ti to banalizirat koliko hoćeš, ali fakti su fakti

da možda se uplašio francuza 

2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...

mo'š ti to banalizirat koliko hoćeš, ali fakti su fakti

da možda se uplašio francuza 

 I šta da radim s tim faktom, da ga namažem na kruh? Cijela europa, odnosno njene krune su strahovale od revolucije, možda nisu?

 

Ono bitno je da svijet nije "dobio" osmosatno radno vrijeme i tzv. besplatno školstvo radi ta dva vlastodršca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 17:28 (notloB).
14 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
Stric_Jura kaže...
wyks kaže...
picajzla0707 kaže...
8-satno radno vrijeme uveo je španjolski kralj filip razumni, dobrih 200 godina prije 

 A što se dogodilo nakon?

 

Svi kemtovi nisu više bili kmetovi? Ide neki film u kinima ovih dana o nekom caru, kažu da nije povijesno točan, bome je enciklopedija naspram tvojih tvrdnji.

 

I po prosjeku je prije toga radnik radio i manje, a nakon toga je radio 3x više, pa te opet pitam je li Crkva 1822. otkrila da Svemir nije geocentričan?

 sinko, glup si... ako je nešto istina a jest da je desničar uveo začetke zakonske socijalne sigurnosti, to je naprosto činjenica...

 

ako ja s svojim ljevičarskim uvjerenjima to mogu priznati, možeš i ti...

 

a ja sam ponajmanje kmet, ja nisam vezan za mekotu i motiku i sigurno sam promijenio više poslova od tebe jer uvijek tražim bolje...

 

sad uživaj u svom pravedničkom gnjevu...

 Zajebavas ili osporavas zasto je to ucinio?

14 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...
picajzla0707 kaže...
notloB kaže...

 Koju kitu ga spominješ ako je nebitan? Što točno treba značiti u društveno povijesnom kontekstu u svijetu?

 kako misliš da je nebitan? znači da je, dok su još ljudi ginuli prije 100-150 godina boreći se za radnička prava, postojala jedna zemlja prije 500 godina koja je radnicima uvela ta prava, rudarima i 7-satno radno vrijeme, znači da je taj događaj nešto na što su se pozivali i zagovornici 8-satnog radnog dana kad su htjeli da se proširi na ostatak svijeta

 

što znači bismarck? jel i njegova uloga u razvoju socijalnog sustava nebitna?

jel nebitan i pruski car koji je prvi na svijetu uveo besplatno školstvo i pokrenuo taj trend?

 

baš neke ljude žuljaju neki fakti, al ok je to, čak pomalo i zabavno 

 Ali stvar je da je su to teški izuzeci što imaš dva benevolentna vlastodršca, jednog valjda u nacionalnom zanosu a ovo za španjolca prvi put čujem, bit će da se uplašio zbivanja u francuskoj revoluciji...

Dakle to su izuzeci koji odudaraju od svih drugih svjetskih zbivanja tog/tih doba i u svjetskim okvirima su nebitni.

 Benevolentni? Jer su ucinili nesto zbog straha ili pristiska? Zasto su benevolentni?

picajzla0707 kaže...

mo'š ti to banalizirat koliko hoćeš, ali fakti su fakti

da možda se uplašio francuza 

 Znas sto me vise plasi u ovoj respravi od ljevicarenja i desnicarenja? Rijec "fakti". Nikako da odredim kojem jeziku pripada? Cini mi se jezik koji nasi politicari redovito upotrebljavaju jer imaju problem sa hrvatskim jezikom. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 17:31 (konjRR).
2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
konjRR kaže...

 Benevolentni? Jer su ucinili nesto zbog straha ili pristiska? Zasto su benevolentni?

 Pa trebalo je pod navodnike, s tim sam se upoznao tek sada pa bih trebao proučiti...

11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...

Ono bitno je da svijet nije "dobio" osmosatno radno vrijeme i tzv. besplatno školstvo radi ta dva vlastodršca.

 netko je ipak bio prvi, jelda

ili ćeš i dalje insistirati na argumentu da nešto nije vrijedno spomena, jer je u tom trenutku ostatak svijeta radio drukčije

 

zamisli, štogod da se prvi put dogodilo u svijetu također je u tom trenutku bilo drukčije od ostatka svijeta

pogodi zašto - možda zato jer se dogodilo prvi put

 

da, španjolski model se nije proširio po svijetu još idućih 300 godina, nije niti pruski model besplatnog školovanja bio baš najbolji, ali je bio prvi, nije niti bismarckova ideja socijalnog sustava baš odmah prepisana u cijelom svijetu, ali je bio prvi

hoćeš li te fakte banalizirati, sprdati se s njima ili što već, na volju ti je, ali su fakti takvi kakvi jesu

 

 

 

 

 

2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
da, španjolski model se nije proširio po svijetu još idućih 300 godina

 Koji hebeni španjolski model? Prvi put čujem za takvo što, daj kakav link...

 

I kakve veze ima što se i kada dogodilo prvi put s mojom rečenicom?

Ono bitno je da svijet nije "dobio" osmosatno radno vrijeme i tzv. besplatno školstvo radi ta dva vlastodršca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 19:15 (notloB).
11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...

 Koji hebeni španjolski model? Prvi put čujem za takvo što, daj kakav link...

 

I kakve veze ima što se i kada dogodilo prvi put s mojom rečenicom?

Ono bitno je da svijet nije "dobio" osmosatno radno vrijeme i tzv. besplatno školstvo radi ta dva vlastodršca.

pa jbga, ako već ideš raspravljat o nečemu, bar se potrudi naći osnovne informacije, nije teško, čak i članak o osmosatnom radnom danu na wikipediji to spominje - wiki

 

imaš ti još rečenica s kojima to ima veze, primjerice

notloB kaže...

Dakle to su izuzeci koji odudaraju od svih drugih svjetskih zbivanja tog/tih doba i u svjetskim okvirima su nebitni.

 kad nešto kreneš banalizirati, razmisli o argumentu, jer se dogodi da banaliziraš sve što se dogodilo prvi put samo zato jer 'odudara od svih drugih svjetskih zbivanja tog/tih doba', a odudara jer se dogodilo prvi put, to i jest osobina svega što se na svijetu dogodi prvi put

 

uostalom, zašto tebe toliko žuljaju te povijesne crtice da ulaziš u žučnu raspravu što je koliko bitno, ja sam ih naveo kao povijesne zanimljivosti, stric jura bismarcka također je spomenuo kao zanimljivu činjenicu, baš nigdje nismo rekli da je to bila prekretnica ičega, možda početak trenda, možda niti to, ali svakako pokazuje da se o tome razmišljalo i izvan socijalističkih krugova, davno prije socijalista... ili su možda filip i bismarck zapravo bili preteče socijalista 

 

jel bi, kad smo već kod faktčekinga, takve stvari trebali ne spominjati samo zato jer nekoga smetaju?

kad kažeš 'koji kurac to spominješ', jel to znači da je tebi 'pet minuta vlasti' da bi zabranio i spominjanje neke informacije?

diktatorčiću? 

 

15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
Stric_Jura kaže...
sinko, glup si... ako je nešto istina a jest da je desničar uveo začetke zakonske socijalne sigurnosti, to je naprosto činjenica...

 

ako ja s svojim ljevičarskim uvjerenjima to mogu priznati, možeš i ti...

 

a ja sam ponajmanje kmet, ja nisam vezan za mekotu i motiku i sigurno sam promijenio više poslova od tebe jer uvijek tražim bolje...

 

sad uživaj u svom pravedničkom gnjevu...

 Ako ćemo raspravljati je li nebo plavo i to je tvoj domet - pa onda opisuješ sebe.

 

Ako ti je domet da je Filip 2. uveo 8. satno radno vrijeme dok je potamanio Inke i uveo inkviziciju i najgori oblik robovlasništa od kojeg kojeg današnji "teritoriji" španjolske krune i danas pate, onda jurišaj junački u fakte, ko što je Fili2. jurišao s bogom na proklete protestante pa ga je taj bog utiopio u oluji a preostale navigo na hridi Kornvala.

 

Pa u istom kontekstu:

je li Hrvatska kao moderna država nastala 23. kolovoza 1996?

 

Koga slaviš u svome Zagorju?

Josipa 2?

 

Ili nekog Matiju? Ili Jelačića Bana?

 

I zato si kmet

 

No, kako smo na internetima, reko bi stric Godwin - i Hitler je napravio autobahn!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...

 

uostalom, zašto tebe toliko žuljaju te povijesne crtice da ulaziš u žučnu raspravu što je koliko bitno, ja sam ih naveo kao povijesne zanimljivosti, stric jura bismarcka također je spomenuo kao zanimljivu činjenicu, baš nigdje nismo rekli da je to bila prekretnica ičega, možda početak trenda, možda niti to, ali svakako pokazuje da se o tome razmišljalo i izvan socijalističkih krugova, davno prije socijalista... ili su možda filip i bismarck zapravo bili preteče socijalista 

 

jel bi, kad smo već kod faktčekinga, takve stvari trebali ne spominjati samo zato jer nekoga smetaju?

kad kažeš 'koji kurac to spominješ', jel to znači da je tebi 'pet minuta vlasti' da bi zabranio i spominjanje neke informacije?

diktatorčiću? 

 

 Ali 1594? Pa to je kraj renesanse, manufakture, industrijskih revolucija niti na vidiku, kome je on to uvodio, radništva u modernom smislu još ne postoji, glavnina ekonomije se odvija na zemlji, poljoprivreda, prošlo je tek sto godina od otkrića novog svijeta, osmosatno radno vrijeme kome, obrtnicima, kmetovi nisu u polju radili više od 8 sati?

 

Uopće me ne žuljaju kurioziteti ali oni bi trebali biti spominjani kao kurioziteti jer nisu bitni za glavni tok.

Spominjati dva kurioziteta u kontekstu ipak je desnica prije ljevice jer 1594... je nebitno, ne znači ništa, jedva se građanstvo formiralo, parlamentarizam ne postoji a kamo li lijevih i desnih politika i njihovih odnosa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 20:16 (notloB).
11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...

 

Uopće me ne žuljaju kurioziteti ali oni bi trebali biti spominjani kao kurioziteti jer nisu bitni za glavni tok.

Spominjati dva kurioziteta u kontekstu ipak je desnica prije ljevice jer 1594... je nebitno, ne znači ništa, jedva se građanstvo formiralo, parlamentarizam ne postoji a kamo li lijevih i desnih politika i njihovih odnosa.

 bitno je u smislu da se o takvim stvarima razmišljalo, pa i više od razmišljanja - djelovalo, daleko prije socijalista

zašto - zato jer pokazuje povijesna događanja u promjeni društva iz feudalnog u moderno

 

je li bismarckov model socijalnog sustava bio prvi - jest, je li značajniji od nekih kasnijih - sumnjam

ali svakako pokazuje da su i non-socijalisti razmišljali i djelovali u tom smjeru, ofkors, najviše radi promjena cijelog društva

u svakom slučaju se radi o zanimljivim povijesnim događajima

 

i nemoj, molim te pričat da te ne žulja, pa cijela rasprava ti se svodi na banaliziranje, uključujući i novu riječ koje si se dosjetio - kuriozitet

intenzivno si involviran u tome, doduše nešto manje od kolege kojeg je zamalo šlogiralo 

15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
 bitno je u smislu da se o takvim stvarima razmišljalo, pa i više od razmišljanja - djelovalo, daleko prije socijalista

zašto - zato jer pokazuje povijesna događanja u promjeni društva iz feudalnog u moderno

 Znaš li kad je Francuska ukinula ropstvo?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
pa cijela rasprava ti se svodi na banaliziranje

 Mislim da je odredio španjolski model osmosatnog radnog vremena jer mu je posluga išla znojava i smrdljiva po dvoru, 'beš mi boga ako nije...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 20:45 (notloB).
11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
Moguće, makar sumnjam da su se rudari šetali po dvoru, a njima je istim dekretom radni dan skratio na sedam sati

Al nešto se razmišljam, 500 godina nakon filipa, mi smo i dalje na tih osam sati dirinčenja... nisu se ljevičari baš pretrgali da to još smanje, za salon je valjda dovoljno :D
14 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
wyks kaže...
picajzla0707 kaže...
 bitno je u smislu da se o takvim stvarima razmišljalo, pa i više od razmišljanja - djelovalo, daleko prije socijalista

zašto - zato jer pokazuje povijesna događanja u promjeni društva iz feudalnog u moderno

 Znaš li kad je Francuska ukinula ropstvo?

 Hajde mileni reci kada...

 

a kmet si ti, ja sam koseg...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 20:46 (Stric_Jura).
15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
Stric_Jura kaže...
wyks kaže...
picajzla0707 kaže...
 bitno je u smislu da se o takvim stvarima razmišljalo, pa i više od razmišljanja - djelovalo, daleko prije socijalista

zašto - zato jer pokazuje povijesna događanja u promjeni društva iz feudalnog u moderno

 Znaš li kad je Francuska ukinula ropstvo?

 Hajde mileni reci kada...

 

a kmet si ti, ja sam koseg...

 Guglaj.

 

Pa onda odgovori i kad je tvoj zagorski kmet prestao biti kmet? Ali za pravo?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
Moguće, makar sumnjam da su se rudari šetali po dvoru, a njima je istim dekretom radni dan skratio na sedam sati

Al nešto se razmišljam, 500 godina nakon filipa, mi smo i dalje na tih osam sati dirinčenja... nisu se ljevičari baš pretrgali da to još smanje, za salon je valjda dovoljno :D

 Rudarenje je passe kad imaš cijeli kontinent za opljačkati, pa se valjda smilovao... btw. razmišlja se po europama o četverodnevnom radnom tjednu već neko vrijeme, popularno je raditi pola radnog vremena... vidjet ćemo

14 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
wyks kaže...
Stric_Jura kaže...
wyks kaže...
picajzla0707 kaže...
 bitno je u smislu da se o takvim stvarima razmišljalo, pa i više od razmišljanja - djelovalo, daleko prije socijalista

zašto - zato jer pokazuje povijesna događanja u promjeni društva iz feudalnog u moderno

 Znaš li kad je Francuska ukinula ropstvo?

 Hajde mileni reci kada...

 

a kmet si ti, ja sam koseg...

 Guglaj.

 

Pa onda odgovori i kad je tvoj zagorski kmet prestao biti kmet? Ali za pravo?

 Ja sam Podravec,a ti mi reci kad su Froggery ukinuli ropstvo...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
Stric_Jura kaže...

Ja sam Podravec

 Ja sam sa Banije, pardon Banovine, pa zbog korijena te riječi za ukidanje kmetstva bi trebao slaviti koga?

 

Stric_Jura kaže...

a ti mi reci kad su Froggery ukinuli ropstvo...

Prebacim ti 20€ keks pejom ako bez guglanja daš neki odgovor, a prebacim ti 10€ ako samo daš odgovor, broj mobitela u PP.

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
Rudari su bili sve samo ne pase u to vrijeme, čime ćeš pljačkat? Čime vojsku naoružat? Drvenim oklopima i praćkama?
Jbte, daj bar malo razmisli prije pisanja
15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
Rudari su bili sve samo ne pase u to vrijeme, čime ćeš pljačkat? Čime vojsku naoružat? Drvenim oklopima i praćkama?
Jbte, daj bar malo razmisli prije pisanja

 Evo i za tebe pitanje, kad je Francuska ukinula ropstvo.

 

Tko prvi odgovori između tebe i Jure prebacim 20€ keks pejom ako bez guglanja daš neki odgovor, a prebacim ti 10€ ako samo daš odgovor, broj mobitela u PP.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
Rudari su bili sve samo ne pase u to vrijeme, čime ćeš pljačkat? Čime vojsku naoružat? Drvenim oklopima i praćkama?
Jbte, daj bar malo razmisli prije pisanja

 Za zlato i srebro s novog kontinenta kupi najmodernije topove, sablje iz damaska i sva čuda svijeta... uozbiljio si se a mislio sam da si još uvijek u modu.

Evo gore zaradi od wyksa ozbiljne pare.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 21:44 (notloB).
15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...

 Za zlato i srebro sa novog kontinenta kupi najmodernije topove, sablje iz damaska i sva čuda svijeta... uozbiljio si se a mislio sam da si još uvijek u modu.

Njihovi argumenti su na razini da doktor pri rođenju prvog djeteta svečano objavi kako se majka prvi put jebala jednog bitnog dana gospodnjega jer je, usprkos tome što je prisutni u sali doslovno otac djeteta, najbitnije se sjetiti skidanja junfa - bitno je u smislu da se o takvim stvarima razmišljalo, pa i više od razmišljanja - djelovalo, daleko prije nego je otac oplodio majku.

 

BTW - nigdje se u povijesti ljudskih prva ne spominju ni Filip 2. ni Bizmark jer je prvi:

- Unazadio Europu milenijima unazad - Inkvizicija i Roboclasnički kolonijalizam su au pari Hitleru.

- Jer je drugi bio začetak fašizma - sprege Vlasti i policije uz ksenofobični nacionalizam - ne svjesno dakako, on je bio produkt svog vremena, ali kad se povijesno traži uzrok u Nacizmu i fašizmu, odogovor je u anti-socijalističkoj politici Njemačke 19. stoljeća.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 21:47 (wyks).
2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
wyks kaže...

BTW - nigdje se u povijesti ljudskih prva ne spominju ni Filip 2. ni Bizmark jer je prvi:

- Unazadio Europu milenijima unazad - Inkvizicija i Roboclasnički kolonijalizam su au pari Hitleru.

- Jer je drugi bio začetak fašizma - sprege Vlasti i policije uz ksenofobični nacionalizam - ne svjesno dakako, on je bio produkt svog vremena, ali kad se povijesno traži uzrok u Nacizmu i fašizmu, odogovor je u anti-socijalističkoj politici Njemačke 19. stoljeća.

 

 to su povijesne crtice a stvarni doprinos je španjolski model osmosatnog radnog vremena i ono drugo

11 godina
offline
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
Jer su argumenti 'nije htio da mu radnici smrde po dvoru' i 'rudari su passe' vrhunac kvalitetne rasprave :D
15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...
wyks kaže...

BTW - nigdje se u povijesti ljudskih prva ne spominju ni Filip 2. ni Bizmark jer je prvi:

- Unazadio Europu milenijima unazad - Inkvizicija i Roboclasnički kolonijalizam su au pari Hitleru.

- Jer je drugi bio začetak fašizma - sprege Vlasti i policije uz ksenofobični nacionalizam - ne svjesno dakako, on je bio produkt svog vremena, ali kad se povijesno traži uzrok u Nacizmu i fašizmu, odogovor je u anti-socijalističkoj politici Njemačke 19. stoljeća.

 

 to su povijesne crtice a stvarni doprinos je španjolski model osmosatnog radnog vremena i ono drugo

 Pardon, u sprezi Vlasti i policije zaboravio sam spomenuti:

KAPITAL - onako nebitna riječ i nebitna knjiga :) nebitno koje godine je izdana :D

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
notloB kaže...

btw. razmišlja se po europama o četverodnevnom radnom tjednu već neko vrijeme, popularno je raditi pola radnog vremena... vidjet ćemo

 Dap, svi čekamo da zakon nešto ozakoni.

 

Jer kao i što svi znamo najbitnije je protiviti se onome što je protivno zakonu! Fektčeking fri spič!

 
 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
online
Re: Zašto je factchecking ipak bitan?
picajzla0707 kaže...
Jer su argumenti 'nije htio da mu radnici smrde po dvoru' i 'rudari su passe' vrhunac kvalitetne rasprave :D

 Vrhunac dašta, to su točno toliko bitne crtice koliko i gore navedeni fakti o španjolskom modelu rada od 8h u povijesnom kontekstu socioekonomskih zbivanja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2023 22:17 (notloB).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice