HyperX Cloud III - Glava u trećem oblaku

poruka: 5
|
čitano: 5.834
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HyperX Cloud III - Glava u trećem oblaku".
16 godina
offline
HyperX Cloud III - Glava u trećem oblaku

Imal sam I i sad imam Wireless II. Slusalice su debelo best buy i ruzne. Sam bog kaj me nitko ne vidi jer su stvarno djetinjaste.

Sljedece koje budem kupil budu Wireless V ili X jer ne vidim razloga za skoru kupovinu novih. Cak i stare Cloud I rade dan danas.Mijenjani su jastucici jer se s godinama ofucaju i kupil sam novi mikrofon jer je neki put prestal funkcionirat. Rezervnih komponenti ima za sitne novce i kao sto sam vec napisao, debelo best buy i izgledaju kicasto sa tim HX sa strane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HyperX Cloud III - Glava u trećem oblaku

Koristim Cloud 2 od kad je izašao. Zamijenio sam ih za Cloud 2 zbog istrošenosti jastučića i mrvljenja "kože" na "nosaču". Radim 8-12hr dnevno s njima stalno na glavi. Nikad nisam imao problema sa znojenjem ili da bih osjetio ikakav problem.

Ovdje mi je problem cijena. Cloud 2 se može kupiti na akcijama oko 62 eura (pogledao na nabava.net) i sumnjam da su ove 2x bolje. 

120 eura ih lagano gura u domenu Audio Technica i Deyerdynamic... to mi je već upitno.

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HyperX Cloud III - Glava u trećem oblaku

Ja još derem po orginalnom žičnom Cloudu za gaming. Iskreno, udobnije su mi i bolji zvuk imaju od svetih Sony XM3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HyperX Cloud III - Glava u trećem oblaku

Također već nekih 2-3 godine guram sa Cloud II i ne vidim razloga da ih mijenjam. Kupil sam u par navrata nove spužve koje su se počele ljuštit (Aliexpress). Nisam audiofil ali želim dobre slušalice i ove baš pogađaju. Kupil bi u dogledno vreme i Cloud III ali ova cijena je 'vrhunska' tak da čekamo dobre popuste...

15 godina
offline
HyperX Cloud III - Glava u trećem oblaku

Od kada je HP kupio HyperX to vise nije ista kvaliteta slusalica

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice