Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča koja

poruka: 6
|
čitano: 4.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča koja ".
Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča koja

Čudi me da Office 365 nema nekakav slični alat preko kojeg bi se moglo "lajv kolaborirati" i raditi svakakve črčkarije na bijeloj ploči.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča koja

i što kaže Miro, kakav je stav redakcije o tome? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča k
Ajar kaže...

i što kaže Miro, kakav je stav redakcije o tome? 

 Infatilni Katalonac se okreće u grobu - kakve črčkarije oni danas nazivaju njegovim imenom...

...
15 godina
offline
Re: Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča k
Miro kaže...

 Infatilni Katalonac se okreće u grobu - kakve črčkarije oni danas nazivaju njegovim imenom...

 slavu te trojice (Miró, Kandinsky, Klee) nikad nisam uspio shvatiti, jer i dalje mislim kako klinci u vrtićima drljaju "umjetničkije". ili magarci repom umočenim u boju. ili tarzanova čita. ili slonovi surlama. moguće je i da su naziv ove ploče odabrali ponukani nepatvorenim čistim sarkazmom ili metodom najmanjeg zla (od navedene trojice). putovi marketinga nedokučivi su (za razliku od njihova ishoda). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča koja

Zoom ima integriranu bijelu ploču u sve sastanake. Aktiviramo je pritiskom na ikonu i ima sve što je potrebno za suradničko brzopotezno crtanje i lickanje po ploči ili ekranu.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Miro - kolaboracijska virtualna bijela ploča koja

Koliko je "Miro" kompatibilan sa mobilnim OS sučeljima?! 

Obzirom u jednoj mojoj planinarskoj skupini postoje korisnici i jedne i druge platforme, koliko se to dobro pari u svakodnevnom radu između njih i mobilnih gadgeta?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice