Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluje u

poruka: 9
|
čitano: 5.639
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluje u ".
15 godina
offline
Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluje u

i tako od ugrađene aplikacije koja jednostavno funkcionira ćemo mi europljani dobiti skupu uslugu koja neće funkcionirati...hvala pravnicima EU

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 5 hvala 0
7 godina
offline
Re: Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluj
genije_čudo_prirode kaže...

i tako od ugrađene aplikacije koja jednostavno funkcionira ćemo mi europljani dobiti skupu uslugu koja neće funkcionirati...hvala pravnicima EU

 Izjava u potpunosti ne utemeljena na činjenicama i zdravom razumu

16 godina
offline
Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluje u

"Zbog toga antimonopolski regulatori EU kažu kako je iMessage važan element širenja Appleova ekosustava, piše The Irish Times."

 

Još jedna glupost od EU regulatora.

Failure is always an option...
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluje u

za obracune izvan eu koriste eu, bas super. ova eu birokracija mi se sve vise svidja :)

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluj
CrniPero kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

i tako od ugrađene aplikacije koja jednostavno funkcionira ćemo mi europljani dobiti skupu uslugu koja neće funkcionirati...hvala pravnicima EU

 Izjava u potpunosti ne utemeljena na činjenicama i zdravom razumu

koliko se sjećam, jedino je regulativa za roaming bila pozitivna, a sve ostale utječu negativno na cijene...imaš frišku od 1.7. za Apple Store gdje je nakon toga dosta aplikacija podigla svoje cijene za EU, pa regulativa o radu koja utječe na viši trošak rada u odnosu na američka ili azijska tržišta, pa regulativa o okolišu (s kojom se mogu složiti iako je skupa za potrošače), pa regulativa o jamstvu gdje su naglo nakon toga svi ugradili tih 14 dana besplatnog povrata u svoj trošak i povećali svoje cijene, pa imaš regulativu o sigurnosti gdje se u nekim sferama praktički ni ne isplati razmišljati o EU za ulaganje kao nove kompanije kada ulazak na tržište znači ogromna ulaganja u testiranja proizvoda gdje to isto na drugim tržištima nije potrebno

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
7 godina
offline
Re: Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluj
genije_čudo_prirode kaže...
CrniPero kaže...
genije_čudo_prirode kaže...

i tako od ugrađene aplikacije koja jednostavno funkcionira ćemo mi europljani dobiti skupu uslugu koja neće funkcionirati...hvala pravnicima EU

 Izjava u potpunosti ne utemeljena na činjenicama i zdravom razumu

koliko se sjećam, jedino je regulativa za roaming bila pozitivna, a sve ostale utječu negativno na cijene...imaš frišku od 1.7. za Apple Store gdje je nakon toga dosta aplikacija podigla svoje cijene za EU, pa regulativa o radu koja utječe na viši trošak rada u odnosu na američka ili azijska tržišta, pa regulativa o okolišu (s kojom se mogu složiti iako je skupa za potrošače), pa regulativa o jamstvu gdje su naglo nakon toga svi ugradili tih 14 dana besplatnog povrata u svoj trošak i povećali svoje cijene, pa imaš regulativu o sigurnosti gdje se u nekim sferama praktički ni ne isplati razmišljati o EU za ulaganje kao nove kompanije kada ulazak na tržište znači ogromna ulaganja u testiranja proizvoda gdje to isto na drugim tržištima nije potrebno

Za nekoga sa genijem u nicku pokazao si dijametralnu suprotnost !

Sa protokom vremene svaka stvar poskupljuje. Od osnovnih životnih namirnica do luksuznih

6 godina
offline
Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluje u

dobar je iMsg. jedini problem u eu sto ga niko ne koristi

 

od svojih 30tak kontakata u telefonu, 1/3 ima iphone a od tih 10 ljudi. iMsg koriste 2 osobe i to jer ih ja silim na to

 

 

znaci realno niko

 

 

 

uza ekipa mi je na fb msg. ljudi s posla whatsup, ljudi +50 viber

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluje u

zasto je Googleu toliko stalo da iMessage postane RCS kompatibilan?


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google i telekomi pozivaju Bruxelles da djeluj
registracija kaže...

dobar je iMsg. jedini problem u eu sto ga niko ne koristi

 

od svojih 30tak kontakata u telefonu, 1/3 ima iphone a od tih 10 ljudi. iMsg koriste 2 osobe i to jer ih ja silim na to

 

 

znaci realno niko

 

 

 

uza ekipa mi je na fb msg. ljudi s posla whatsup, ljudi +50 viber

 to je otprilike valjda kod svih omjer, no ljepota u imsg je što jednostavno funkcionira, ne treba razmišljati jel ima s druge strane netko nokiu 3310 ili iphone 15, dobiti će poruku i ako je imsg biti će besplatna i moći ćeš je pročitati na svim apple uređajima tu sekundu. A onda krene sa whatsupp, viber, fb, signal, telegram....pa tko će sve to popratiti osim da stalno visim samo na mobitelu i čekam da mi netko napiše poruku

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice