Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traje

poruka: 8
|
čitano: 13.371
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traje".
14 godina
offline
Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traje

A super, jedina 3 nedostatka su jedine stvari zbog kojih bi nabavio smart watch, ali gg Huawei

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traje

tako nekako .. i dalje nema pay via NFC

a bogme ja imam GT3 pro sat i aplikacija na ios je katastrofa .. blokira na veliko.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traje

Kupio bih si pametni sat, ali stvarno ne znam koji odabrati; Watch6 (Classic) ili neki Huawei. Kod Watch6 mi se ne sviđa što baterija kratko traje; kod Huaweija mi se ne sviđa što nema (puno) aplikacija za njega i NFC. Samsung također ima i bolju podršku od Huaweija. Ne znam isplati li se uzeti manje pametni Huawei ili pametniji Samsung s kraćim trajanjem baterije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traj

Da sada kupujem pametni sat to bi bio - Samsung Galaxy Watch5 Pro (možda LTE). A imam GT2 pro 2,5g.

16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traj
Garmin ili eventualno Garmin.
Nema opciju beskontaktnog placanja = FAIL.
16 godina
offline
Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traje

Išao sam dodat PBZ tekući na Garmin Pay - nope, nije podržano.

 

Revolut uredno radi.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traj

Je Garmin ne radi sa svima, moja maticna banka ne radi ali Revolut ide bez greske.
Imam automatski top up na Revolut i za kupovat speceraj mi vise ne treba. Sat punim jednom mjesecno i super sam zadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 9:02 (NEW_MAN).
6 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 4 – Baterija koja traje i traj
Eno mnoge naše e trgovine uz huawei gt4 daju gratis huawei pametnu vagu, koja vrijedi 300 kn., tako da nije loša ponuda za tako lijep i kvalitetan sat.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2023 19:35 (ajimerej).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice