U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

poruka: 20
|
čitano: 7.957
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus".
15 godina
offline
U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

zaboravili ste i najjaču opciju "PS Plus Ultra sigurno vam neću plaćat te pretplate"

 
1 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

Zato postoji Indija koja je najjeftinija. PS+ Extra 12 mjeseci košta 6699 INR ( oko 76 eura), a PS+ Premium 12 mjeseci 7599 INR (oko 86 eura)

 

https://www.playstation.com/en-in/ps-plus/#subscriptions

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

Eh nadao sam se da neće uvest Euro još koju godinu, fora je ovo sa besplatno pretplatom zbog neugodnosti jel nemreš plaćat u Eurima 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

pretpostavljam da za ovo trebas neki VPN setup, jel samo prilikom aktivacije accounta tam ili konstantno?

10 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Placat za igrat online...strasno.
Moj PC  
11 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Jer serveri i inače rade na lijepe želje i suze jednoroga
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
3 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

Jel treba imati indijsku kreditnu karticu za tu varijantu? 

 

Ja sam do nedavno uzimoa neke igre sa turskog storea ali sada vise ne prihvacaju englesku Crypto dot com karticu. Ako netko zna i probao je koju kartica prolazi za turski store neka pliz podjeli :) 

 

Hvala

 

16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Apachy kaže...
Jer serveri i inače rade na lijepe želje i suze jednoroga

Uistini i odista, svi serveri na PC igrama rade na lijepim željama i suzama jednoroga!

 

Odista i uistinu fantastično!

AMD Ryzen 7900X; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
7 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Spacecraft kaže...
Placat za igrat online...strasno.

 To nikad nisam shvatio, realno jedine igre koje valjaju na PSu a da ne postoji PC verzija su neke ekskluzive koje su offline singleplayer, a o igranju FPS igara s gamepadom i auto aimom da ne pričam...

16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Apachy kaže...
Jer serveri i inače rade na lijepe želje i suze jednoroga

 Jesu uvjerili ljude u to opravdanje, čudno da na PC-u igre ne propadnu. Em u startu koštaju manje, em ne treba plačati za online dio.
Apsolutno ničim ne mogu to opravdati već je osnovna pretplata nužno zlo za MP i cloud saveove. Da ne pričam kako imaš samo njihov online store.

Prošlo je MS-u pa je onda Sony to prekopirao u PS3 eri i sad svi skupa mljackamo visuljka, na žalost...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Cek, ti mislis da je to samo za multyplayer? Tu si u krivu.
Uzmes pretplatu i imas katalog od 100ak igara koje igras + multi ako zelis. Znaci ne moras kupiti igru da bi ju igrao dokle god imas pretplatu.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Pero Dinamit kaže...
Cek, ti mislis da je to samo za multyplayer? Tu si u krivu.
Uzmes pretplatu i imas katalog od 100ak igara koje igras + multi ako zelis. Znaci ne moras kupiti igru da bi ju igrao dokle god imas pretplatu.

 Taj katalog ne sadrži top igre, nego uglavnom ako se i nađu neke AAA igre u njemu, to su već isfucane igre stare par godina. Uostalom ne sviđa mi se niti podržavam taj koncept da ti netko drugi određuje kad i koje igre ćeš igrati te konzumerizam da kad platiš tih 9+ eura za pretplatu imaš osjećaj kao da trebaš što više igrati kako bi što više iskoristio pretplatu.

16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Mozda za likove koji su vec dugo u tomu se ne isplati, ali za nove korisnike je super. Hrpa igara za malo love s time da s vremena na vrijeme ubace i novije igre.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Pero Dinamit kaže...
Mozda za likove koji su vec dugo u tomu se ne isplati, ali za nove korisnike je super. Hrpa igara za malo love s time da s vremena na vrijeme ubace i novije igre.

 Baš tako, prošle godine za 72,5€ uzeo PS Plus Extra na 12mj., odigrao hrpu dobrih (uglavnom SP) igara koje nikada prije nisam jer nisam nikada imao PS.

Mogu reći da mi se više nego isplatilo.

Za 1,5mj. kada istekne pretplata teško da ću uzeti opet na 1 godinu pogotovo ako ne dodaju više AAA igara.

Od kako imam predplatu hrpa dobrih igara je izbačeno, ubačeno smeće, a cijena otišla gore 50€.

 

16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Pero Dinamit kaže...
Cek, ti mislis da je to samo za multyplayer? Tu si u krivu.
Uzmes pretplatu i imas katalog od 100ak igara koje igras + multi ako zelis. Znaci ne moras kupiti igru da bi ju igrao dokle god imas pretplatu.

Nek si to zadrže u nekoj pretplati tko želi. A MP da radi van toga.
Te igre u osnovnom su ionako starije/odigrah što sam mislio. Tu ti je opet Humble Choice npr. bolji value gdje dobiješ svaki mjesec 8 igara + pristup njihovom katalogu za 10eur/mj. ili nekih 10% manje za godinu. Znači da možeš uzeti i jedan mjesec, a onih glavnih 8 igara ti ostane jer si ih aktivirao na Steamu.

No, želim reći da se šiša i da je value manji nego se na prvu čini. Za klijentelu koja to želi nek ostave 'pakete' s kolekcijama igara, al osnove nek budu dostupne svima. Kupiš MP AAA igru za 80eur, kupio si konzolu, platio si internet i onda da bi igrao online trebaš pretplatu. Čekaj malo, na jednom me ta igra ne košta "samo" 80eur. Nek napišu da igra košta 80eur + 9eur mjesečno, odnosno 72eur godišnje.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 23:16 (Lovac).
15 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
JosephBullet kaže...

Jel treba imati indijsku kreditnu karticu za tu varijantu? 

 

Ja sam do nedavno uzimoa neke igre sa turskog storea ali sada vise ne prihvacaju englesku Crypto dot com karticu. Ako netko zna i probao je koju kartica prolazi za turski store neka pliz podjeli :) 

 

Hvala

 

Bonove uzimaš preko amazon.in s bilo kojom karticom. Prošle godine ako se dobro sječam je bio popust oko nove godine 40% tako nešto. Znam da sam godinu dana PS+ platio 120 kn. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2023 7:55 (Gajotres).
16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Apachy kaže...
Jer serveri i inače rade na lijepe želje i suze jednoroga

 Pa onda bi i mogli plaćati nama pošto su dedicated serveri više i nisu česta životinja nego je sve peer to peer, pa kada hoster napravi rage quit svi popuše...

16 godina
offline
U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

Rekose poskupljenje od 28.11.

Rekose bice snizenja za Black Friday na pretplate.

Evo gledam, poskupila pretplata prije 28.og a nigdje Black Friday snizenja.

I nedavno kada su bili oni nekakvi PS dani, bilo je neko snizenje za pretplatu kojeg opet nisam ni pod razno vidio na PS Store-u.

Zna li ko sta?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus
Ja mislim da trebala jos vise poskupiti pretplata. Iskreno se nadam da ce te platiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Hrvatskoj poskupljuje pretplata na PS Plus

Spacecraft 

Jel ti imas uopste PS5?

Ako imas, predpostavljam bez pretplate, koliko si platio igrice ove godine?

Ako nista nisi kupovao, sta igras?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2023 19:20 (H4X0R).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice