Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

poruka: 12
|
čitano: 14.933
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d".
16 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

Mobili app još nije ažuriran da ima te mogucnosti za scan dokumenata (andorid)

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu testira

Da, izgleda da im rollout period još nije prošao... ili imaju neki rollout u fazama.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
10 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

To će sigurno biti kao i aktivacija chipa/certifikata na osobnoj, lakše je instalirati linux iz command line-a nego to. 

 
25 0 hvala 1
14 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

Enrollao sam u Android Beta aplikaciju i nemam mogućnosti to napraviti. gg

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

Kako mi ide na živce ta opća digitalizacija... ne mogu to smisliti. Što ako ja neću imati smarphone? Što ako mi se usred neke daleke strane države rastepe na pod i ode u mp3? ma ne mogu smisliti sve te e-usluge.

 
8 2 hvala 1
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu testira
guslac kaže...

Kako mi ide na živce ta opća digitalizacija... ne mogu to smisliti. Što ako ja neću imati smarphone? Što ako mi se usred neke daleke strane države rastepe na pod i ode u mp3? ma ne mogu smisliti sve te e-usluge.

 Ja na put nosim fotokopiju putovnice ("Preporučujemo da fotokopirate putovnicu / osobnu iskaznicu. Fotokopija će olakšati i ubrzati izradu putnog lista u slučaju da vam putovnica bude ukradena." https://mvep.gov.hr/informacije-za-gradjane-244593/konzularne-informacije-22730/preporuke-za-putovanja-22854/savjeti-za-sigurnije-putovanje/245045). Mada mi je put po EU dovoljna osobna. Onda se zeznem, pa uz avionsku kartu upišem broj putovnice, pa ju moram nositi. No, imam i tu fotokopiju, za ne daj bože. Ovaj priča s putovnicom u mobitelu je jednako loša kao i m-bankarstvo i sve što je važno u životu, a nalazi se u mobitelu. Ukradu ga, uništim ga, zaboravim ga, izgubim ga, haknu ga...

10 godina
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu testira
Putovnice smo umirovili ulaskom u EU.
Mozda se EU planira raspasti pa ce nam opet trebati.
Putovnice su netema da parafraziram jednog istaknutog politicara. 🙈
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 0:14 (mpapec).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

 

Digitalizacija je opet farbanje tunela tipa Minigradnja.

 

U Putovnicu bleje likovi na granici, u Covid potvrde su blejali drugi likovi, EAN kodove nikada nije skenirao niko. Ugh urgh. Jos smo na papiru.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu testira
tko se malo bolje pozabavi temom, spoznat će da ovo nije nikakvo olakšavanje putovanja isl.
putovnice po jevropi navodno više ne trebaju. nema više lavabo!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

stigao update za Certiliu na Androidu i sad se može skenirati.. nakon otvaranja aplikacije su mi dodali zdravstvenu iskaznicu u aplikaciju

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Hrvatski građani među prvima u svijetu testiraju d

fantastično svrsishodno (kao i ostale "revolucionarne zamisli" besposlenih kretena koje od milja zovemo "vlast"): unutar eu nam nisu potrebne nikakve, a izvan priznaju samo knjižice. genijalno. aj sad aplikonjciju s digitalnom osobnim, zdravstvenim, vozačkim ... to su dani ponosa i slave, kad znaš kako se svaki cent, koji ti otimaju za proračun, dvaput okrene prije trošenja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatski građani među prvima u svijetu testira
Living on the bleeding edge, ili put u "Londru" 🙈

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7113401706389852162/
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice