Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

poruka: 42
|
čitano: 13.562
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno".
12 godina
protjeran
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Nikome ne dajem svoje podatke, a u fizickim trgovinama izbjegavam placati karticom, samo gotovina. Koga briga sto i kad sam kupio u kojoj kolicini?

 

"Sudjelujem" u dva loyalty programa - Multiplus od Konzuma, s fejk podacima iz potpuno drugog grada, kao i Spar, ali slovenski, radi 10% popusta na sve petkom i subotom. Multiplus vadim van samo kad je neki proizvod bezobrazno skup, a daju 50% popusta svojim "vjernim" korisnicima, onda uzmem dovoljnu zalihu toga i miran sam mjesecima (hint: npr. Finish tablete za sudje).

 

Kod Slovenaca odem jednom u par tjedana, ako potrefim da je petak, obvezno uzmem 10% popusta na ionako jeftinije stvari nego u RH. Naravno, i tu su potpuno fejk podaci korisnika.

 

Kako je moguce da u HR hrvatsko cokoladno mlijeko (Vindija ili Dukat) od 0.2l dodje 0.80-0.90 ovisno o ducanu, a u Sloveniji isto to mlijeko dodje 0.55, pa onda jos 10% popusta na to?! Kad imas vise djece koja ne primaju one besplatne splacine kojima se kupuju glasovi (aka "besplatna marenda"), onda na ovome stvarno ustedis na mjesecnoj razini.

 
8 12 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
jacob33 kaže...

 

Kako je moguce da u HR hrvatsko cokoladno mlijeko (Vindija ili Dukat) od 0.2l dodje 0.80-0.90 ovisno o ducanu, a u Sloveniji isto to mlijeko dodje 0.55, pa onda jos 10% popusta na to?! 

 Možda je pred istekom roka trajanja? 

15 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

kao vjeran kupac gradskih komunalnih usuga dobivam mjesečne zahvalnice, u obliku uplatnica za donaciju. stvarno paze na to i osjećam se počašćeno, iako sam nečastivi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 11:21 (Ajar).
Moj PC  
21 0 hvala 0
5 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Sigurno je da snifaju podatke, samo je tužno da neki trgovci niti ne daju popust za tako nešto. Npr kaufland je do nedavno nudio aplikaciju takvu da moraš skenirati kod pri svakoj kupnji, a na kraju nemaš ni kopiju računa u toj aplikaciji...beskorisno. 

 

Da ne komentiram praksu Lidla i Kauflanda gdje, da bi iskoristio popust, moraš listati po "kuponima" iz apikacije i kliknut na neki da bi ti važio popust.

Npr

  • postoji kupon za 50% na banane
  • ti si kupio banane
  • ali ne dobiješ 50% popusta ako nisi kliknuo u aplikaciji da dobiješ popust?!?!

 

Jer eto, jebi se, ne provodiš dovoljno vremena već ovako zureći u ekran, trebaš još tih 30 sekundi pred kasom

 

K plus to ima donekle okej riješeno tako što su neki proizvodi obilježeni plavom oznakom pa su jeftiniji ako skeniraš K plus karticu. Nisam siguran kako bi to funkcioniralo s fake podatcima pošto oni šalju svako malo letke na kućnu adresu navedenu u profilu, ali dalo bi se vjv

 
20 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
jacob33 kaže...

Naravno, i tu su potpuno fejk podaci korisnika.

 

 

Kad jedan dan izvuku na nagradnoj igri tog vjernog "fake korisnika" pa kažu dođite po svoju nagradu sa osobnom iskaznicom biti će plakanja 

13 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Mala ispravka vezana za MultiPlusCard i Konzum. Da, treba potrošiti puno da bi se dobilo malo bodova. Ali valja imati na umu da Konzum često nudi razne proizvode po manjoj cijeni ako se na blagajni skenira MultiPlusCard. Recimo, jučer sam baš bio u Konzumu, išao kupiti tekući deterdžent za pranje rublja. Na donjoj polici nalazio se Ariel XXL pakiranje po redovnoj cijeni od 24,69€, dok je cijena za one s MultiPlusCard 17,29€. Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 11:16 (Marko :D).
 
7 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

U Hrvatskoj je to "cisto mazanje ociju" dok vani je drugacija prica. Recimo primjera radi jedna trgovina ti daje na SVAKIH potrosenih 50€ kod njih 10€ skinu s tvog racuna, sa 25€ skidaju 5€ i to sve mozes kombinirati tako da u velikim slucajevima moze se dobro ustedjeti. Dok onda trgovina pored njih daje opciju popusta na proizvode SAMO ako koristis tu njihovu karticu tipa paket cole od 17€ ako koristis njihovu karticu placas samo 10€ itd. 

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Kako da ne... redovito... nema ništa ljepše nego kad potrošiš 1000€..i kao znak vjernosti dobiješ bodove u vrijednosti 3,5kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 20:22 (HCMAA).
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Visa (EX AMEX- Membership revolving) funkcionira savršeno.

Sakupim kroz godinu bodova da imam gratis članarinu i cca 100eur na kraju godine u božićnom shopingu u Sparu.

Primjer prošle godine me Aamazon kindle izašao 200kn sa bodovima i njihovom akcijom danas ga nema kod nas ispod 200 eura

Apsolutno sve kupujem na Visa premium (gorivo, putni troškovi za firmu, putovanja...)

Meni se to isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Svi neki privacy freakovi. I što ako snifaju podatke? 

A s druge strane, puno tržište kineskih mobitela koji imaju dokazani backdoor i skupljaju sve moguće.

 
8 2 hvala 0
8 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Imam samo od Pevexa karticu jer znaju nekada imati na akciji razne artikle za članove Pevex kluba. Od Kauflanda sam u 3 navrata tražio da mi naprave karticu i sva 3 puta su me osobe na info pultu odbile pod izlikom da nemaju vremena za izradu.

Prosječno glup i umjereno lud
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 15:01 (DuxCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
online
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Imam mnoge te kartice i skupljam te bodove i popuste. Ne smatram da štedim već da sam prisiljen to raditi kako bih dobio realnu cijenu proizvoda koja je ta s "popustom".
Od svih koje koristim mislim da je od Konzuma najbolje riješeno jer skupljeni popust nema rok trajanja, jer daju i popust i bodove te jer se može koristiti i samo kao kartica pošto sam alergičan na instalaciju nepotrebnog smeća na mobitel.
 
4 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...

Mala ispravka vezana za MultiPlusCard i Konzum. Da, treba potrošiti puno da bi se dobilo malo bodova. Ali valja imati na umu da Konzum često nudi razne proizvode po manjoj cijeni ako se na blagajni skenira MultiPlusCard. Recimo, jučer sam baš bio u Konzumu, išao kupiti tekući deterdžent za pranje rublja. Na donjoj polici nalazio se Ariel XXL pakiranje po redovnoj cijeni od 24,69€, dok je cijena za one s MultiPlusCard 17,29€. Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

 Bodovi su nebitni, bitan je popust i to odmah na blagajni. Dok ja skupim bodove za nešto, triput će promijenit svoj loyalty program. Isto je s INA-om. Pita danas tip na blagajni na bezninskoj, imam li aplikaciju zbog bodova. Imam, eno je, na mobitelu u autu. Dok ja dođem u višu kategoriju korisnika, oni će ukinut i aplikaciju i program nagrada (popust na sendvič i kavu na benzinskoj ili omekšivač za rublje). Imam samo ono na što stvarno dobijem popust i to odmah.

 

10 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
jacob33 kaže... 

Kako je moguce da u HR hrvatsko cokoladno mlijeko (Vindija ili Dukat) od 0.2l dodje 0.80-0.90 ovisno o ducanu, a u Sloveniji isto to mlijeko dodje 0.55, pa onda jos 10% popusta na to?! Kad imas vise djece koja ne primaju one besplatne splacine kojima se kupuju glasovi (aka "besplatna marenda"), onda na ovome stvarno ustedis na mjesecnoj razini.

Ako kupuješ u Sloveniji onda ne znam šta ti je čudno da su HR proizvodi tamo jeftiniji nego kod nas. Pa apsolutno svi HR proizvodi su jeftiniji u SLO. Tamo imaju konkurenciju pa drže koliko toliko normalne cijene a kod nas love na patetiku "domaćeg" i nabijaju cijenu. I to nije samo slučaj sa većim firmama nego i sa robnim markama pojedinih dućana. Lidl pića i grickalice od kojih se masa proizvodi kod nas su u SLO jeftinije čak i do 60%. Mi kupujemo svaka dva tjedna u Brežicama i mjesečna ušteda mi je oko 150€ u odnosu na istu košaricu kod nas, a idem u kupovinu uvijek sa popisom i kupujem uvijek iste stvari. 

 

 

Što se tiče "loyality" programa imam par kartica iz dućana u kojima ionako kupujem pa mi je svejedno, al da uzimam karticu samo zbog nagrađivanja ne pada mi na pamet. Multiplus imam godinama jer sam dugo kupovala isključivo preko konzuma online. Ovaj sadašnji sistem im je bezveze, masa stvari koje su na multiplus akciji su stvari koje ti realno ni ne trebaju ili su skuplje inačice nekih proizvoda koji postoje u jeftinijoj verziji a bonus eure koje skupljaš po računu je sad 10 puta teže skupiti. Prije nego su promijenili sistem napravila sam dvije mjesečne košarice i na trećoj sam već imala 100kn popusta. Sad 6mj treba da se skupi par eura.

 

Dm active beauty je mrak, jako brzo se skupe eurići, pogotovo ako se kupuje online jer ima veći broj bodova na online kupnje. Jedino je problem što se bodovi mogu iskoritit samo u dućanima pa svakih par mjeseci masiram muža da lunja po dm-u tak da mi zamijeni bodve. Sad imam nekih 4000 bodova(40€) za iskoristit pa će morat uskoro u šoping. Si čuo fer-de-lance šoping ti ne gine 

 

Lidl plus slovenski imam zadnja dva mjeseca i zna se naći među kuponima stvarno povoljnih stvari, iako kao i kod Konzuma 90% toga su kuponi na stvari koje mi ne trebaju pa ono prije nego uđem u dućan preskrolam kupone i aktiviram ako ima nešto što ionako mislim kupiti. Ono što je bolje u SLO su besplatne nagrade koje su na izbor kod potrošenih određenih iznosa, kod nas su to paketići bombona i takve gluposti a u SLO kutije od 18 jaja, veliki paketi mlijeka, kg kolača, 300g tvrdog sira i tak. 

 

E da imamo doma i Pevex karticu tak da ovaj moj telac može na karticu kupit onu njihovu sumporovu vodicu koju oni zovu vino. Mislim da nikad niš drugo ni nije kupio na tu karticu. 

13 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj

Kartice koje ti odmah na blagajni daju popust jedine su vrijedne. Sve ostalo je smeće.

11 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

obzirom da nas trgovci siluju sa svojim "programima vjernosti", očito je da su oni puno korisniji njima nego nama.

 
9 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
srco1978 kaže...

Visa (EX AMEX- Membership revolving) funkcionira savršeno.

Sakupim kroz godinu bodova da imam gratis članarinu i cca 100eur na kraju godine u božićnom shopingu u Sparu.

Primjer prošle godine me Aamazon kindle izašao 200kn sa bodovima i njihovom akcijom danas ga nema kod nas ispod 200 eura

Apsolutno sve kupujem na Visa premium (gorivo, putni troškovi za firmu, putovanja...)

Meni se to isplati.

Koliko godišnje to ispadne potrošnja preko te kartice?

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...

Kartice koje ti odmah na blagajni daju popust jedine su vrijedne. Sve ostalo je smeće.

 Echochamber.

9 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
encoding kaže...

 

Da ne komentiram praksu Lidla i Kauflanda gdje, da bi iskoristio popust, moraš listati po "kuponima" iz apikacije i kliknut na neki da bi ti važio popust.

Npr

  • postoji kupon za 50% na banane
  • ti si kupio banane
  • ali ne dobiješ 50% popusta ako nisi kliknuo u aplikaciji da dobiješ popust?!?!

 Meni se dva puta dogodilo, logout baš kada sam na kasi. A tjednima sve uredno stoji logirano i baš kao prstom u govno, logout kada sam u redu i treba pokazati.

Skontam, bilo ažuriranje.

Problem ne bi bio da oni kod kreiranja accounta traže da pass bude kobasica sa gomilom velikih, malih slova, brojeva i znakova.

Nema šanse da se sjetim gdje sam ubacio znak #.

Poludio. S kase zvao onaj 0800 broj. Kažem pristojnoj ženi koja se javila kao podrška... poslat ću za sat vremena mail i opisati budalaštinu.  Developeri neka uklone debilni zahtjev za lozinku sa znakovima i neka ukinu logout nakon ažuriranja.

Pa to su tisuće ljudi u pitanje.. popuše popust jer se ne sjete passa.

Na kraju memoriao pass u auto popunjanje putem Bitwardena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.9.2023 20:12 (Mičić).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Mičić kaže...
 neka ukinu logout nakon ažuriranja.

 To radi i HAC-ova aplikacija za cestarinu. Prije puta ju ne smijem ažurirati ako ne želim ponovno upisivati login. Ako mi u mobitelu ostane automatsko ažuriranje aplikacija kada je mobitel na wifi-u, eto problema, jer ne pamtim password HAC-ove aplikacije.

14 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Cca do 15000eura
16 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Najgori loyalty ima definitivno Kaufland, skupljas bodove koje ne mozes u nista potrošiti jer u kupone stavljaju sve ono što ti ne treba ili pak nije takvo sniženje da ga uopće želiš.

Lidl bi bio drugi po redu najlošiji loyalty sa previše klikanja po aplikaciji. 

 

Najbolje rješenje definitivno ima Konzum s multiplusom. I ovo bez papira račun, inovacije su im ipak na vrhu. Da ne pričam upravo ono sa plavim cijenama, ne moraš klikat svaki zasebno kao kod Lidla (što je bezveze samo oduzima vrijeme) nego su ti svi aktivni automatski sa skeniranjem kartice.

 

Teško da će itko zamijetiti ove naše rasprave iz Kauflanda i Lidla jer njihove aplikacije se rade u Njemačkoj pa teško da će neki Nijemac developer ići čitati neke tamo hrvate. Ali zato imaju to što imaju.

 
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Mičić kaže...
encoding kaže...

 

Da ne komentiram praksu Lidla i Kauflanda gdje, da bi iskoristio popust, moraš listati po "kuponima" iz apikacije i kliknut na neki da bi ti važio popust.

Npr

  • postoji kupon za 50% na banane
  • ti si kupio banane
  • ali ne dobiješ 50% popusta ako nisi kliknuo u aplikaciji da dobiješ popust?!?!

 Meni se dva puta dogodilo, logout baš kada sam na kasi. A tjednima sve uredno stoji logirano i baš kao prstom u govno, logout kada sam u redu i treba pokazati.

Skontam, bilo ažuriranje.

Problem ne bi bio da oni kod kreiranja accounta traže da pass bude kobasica sa gomilom velikih, malih slova, brojeva i znakova.

Nema šanse da se sjetim gdje sam ubacio znak #.

Poludio. S kase zvao onaj 0800 broj. Kažem pristojnoj ženi koja se javila kao podrška... poslat ću za sat vremena mail i opisati budalaštinu.  Developeri neka uklone debilni zahtjev za lozinku sa znakovima i neka ukinu logout nakon ažuriranja.

Pa to su tisuće ljudi u pitanje.. popuše popust jer se ne sjete passa.

Na kraju memoriao pass u auto popunjanje putem Bitwardena.

Isto mi se desilo par puta. Sad mislim da se vise ne izlogira nakon svakog azuriranja, nego ovako nasumicno jer mi se nije vec dulje desio, ali i dalje se zna dogodit kad najmanje ocekujes

 

Glede ovoga boldanog, password manager rjesava te probleme :)

8 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...

Mala ispravka vezana za MultiPlusCard i Konzum. Da, treba potrošiti puno da bi se dobilo malo bodova. Ali valja imati na umu da Konzum često nudi razne proizvode po manjoj cijeni ako se na blagajni skenira MultiPlusCard. Recimo, jučer sam baš bio u Konzumu, išao kupiti tekući deterdžent za pranje rublja. Na donjoj polici nalazio se Ariel XXL pakiranje po redovnoj cijeni od 24,69€, dok je cijena za one s MultiPlusCard 17,29€. Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

 I ja sam je davno izgubio, ali je imam na mobu, tu je uvik.

15 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Mičić kaže...

 Meni se dva puta dogodilo, logout baš kada sam na kasi. A tjednima sve uredno stoji logirano i baš kao prstom u govno, logout kada sam u redu i treba pokazati.

Skontam, bilo ažuriranje.

Problem ne bi bio da oni kod kreiranja accounta traže da pass bude kobasica sa gomilom velikih, malih slova, brojeva i znakova.

Nema šanse da se sjetim gdje sam ubacio znak #.

Poludio. S kase zvao onaj 0800 broj. Kažem pristojnoj ženi koja se javila kao podrška... poslat ću za sat vremena mail i opisati budalaštinu.  Developeri neka uklone debilni zahtjev za lozinku sa znakovima i neka ukinu logout nakon ažuriranja.

Pa to su tisuće ljudi u pitanje.. popuše popust jer se ne sjete passa.

Na kraju memoriao pass u auto popunjanje putem Bitwardena.

 Zato sam ja sve te loyalty kartice upisao u Google Wallet... pa me ne brine oće radit aplikacija od trgovine ili neće... pokažeš iz walleta kod na blagajni i to je to. BTW, koristim MultiPlus otkad postoji, Lidl zna imati dobrih stvari na kupone, u Pevex se na kupone ide po sokove, poneko Daruvarsko, griskalice i tako to. Kaufland sam imo pa deinstaliro aplikaciju i bacio karticu u plastiku jer nisam imao baš nikakve koristi od nje. Jednom je bio neki kao popust pa sam je instaliro nabrzaka i poslije opet obriso da me ne živcira. :)

15 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
NetkoNegdje kaže...
Mičić kaže...
 neka ukinu logout nakon ažuriranja.

 To radi i HAC-ova aplikacija za cestarinu. Prije puta ju ne smijem ažurirati ako ne želim ponovno upisivati login. Ako mi u mobitelu ostane automatsko ažuriranje aplikacija kada je mobitel na wifi-u, eto problema, jer ne pamtim password HAC-ove aplikacije.

 Hm, mene ni Lidl Plus ni HAC nikad nisu odlogirali, zanimljivo :) čak ni kad sam promjenio mobitel i prebacio sve na drugi (dobro, rootani mobiteli i SwiftBackup) nisam se morao ponovno ulogiravati u većinu aplikacija :)

16 godina
offline
Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vjerno

Mene, na primjer, od loyalti programa više živcira kada vidim da "novinari" pišu "da li ste sretni" i "da li zaista štedimo

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2023 9:02 (Wile E.).
 
1 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Gnjavator kaže...
NetkoNegdje kaže...
Mičić kaže...
 neka ukinu logout nakon ažuriranja.

 To radi i HAC-ova aplikacija za cestarinu. Prije puta ju ne smijem ažurirati ako ne želim ponovno upisivati login. Ako mi u mobitelu ostane automatsko ažuriranje aplikacija kada je mobitel na wifi-u, eto problema, jer ne pamtim password HAC-ove aplikacije.

 Hm, mene ni Lidl Plus ni HAC nikad nisu odlogirali, zanimljivo :) čak ni kad sam promjenio mobitel i prebacio sve na drugi (dobro, rootani mobiteli i SwiftBackup) nisam se morao ponovno ulogiravati u većinu aplikacija :)

 Pamtim temu, pa ću postali screenshot HAC-a kada se pojavi ažuriranje. Pisat će da je potrebna ponovna prijava i sl.

13 godina
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
EricCartman kaže...
Marko :D kaže...

Mala ispravka vezana za MultiPlusCard i Konzum. Da, treba potrošiti puno da bi se dobilo malo bodova. Ali valja imati na umu da Konzum često nudi razne proizvode po manjoj cijeni ako se na blagajni skenira MultiPlusCard. Recimo, jučer sam baš bio u Konzumu, išao kupiti tekući deterdžent za pranje rublja. Na donjoj polici nalazio se Ariel XXL pakiranje po redovnoj cijeni od 24,69€, dok je cijena za one s MultiPlusCard 17,29€. Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

 I ja sam je davno izgubio, ali je imam na mobu, tu je uvik.

Ja sam si htio dodati u Google Wallet, ali izgleda da ništa od toga.

12 godina
protjeran
offline
Re: Koristite li "loyalty" program nagrađivanja vj
Marko :D kaže...

 Naravno da tu karticu nemam, ali znam da je imaju moji. Na kraju je ispalo da su je, pogodite, negdje izgubili. 😂

 

Fućka mi se za te njihove bodove koje i kad dobijem rijetko kad iskoristim jer popust dobijem na nešto što ne koristim. Ali rekao bih da MultiPlusCard vrijedi imati čisto radi nekih stvari koje dobiješ po sniženoj cijeni, ne radi bodova.

 

Mogao si se online na brzinu registrirat il uzet s blagajne one papirnate za registraciju, to skenirat i bacit u smece. Jbs bodove, al dobijes bolju cijenu i amen.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice