Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažurirani vo

poruka: 17
|
čitano: 28.943
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažurirani vo".
14 godina
offline
Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažurirani vo

Što se tiče DAZN-a i američkog nogometa, NFL Gamepass nije uključen u DAZN pretplatu tj. treba ga kupiti preko DAZN-a ali posebno. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
Z3k0 kaže...

Što se tiče DAZN-a i američkog nogometa, NFL Gamepass nije uključen u DAZN pretplatu tj. treba ga kupiti preko DAZN-a ali posebno. 

Kad su početkom ljeta prebacili NFL Game Pass sa stare aplikacije na DAZN nikako mi to nije sjelo.

DAZN je totalna zbrčka i mješavina svih sportova. Mene ne zanima ništa osim NFL-a, ali nemam načina ograničiti da ne vidim ostale. Također, jako loše je napravljena navigacija po sadržajima. Npr. ako pogledam higlights od jedne sinoćnje utakmice, umjesto da mi dalje nudi ostale koje su igrane sinoć/jučer, nudi mi higlights od prošle sezone ili još gore, počne automatski prikazivati jedan clip iz GMFB i to uvijek isti. WTF?!

 

Life is jazz. Play it cool.
Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažurirani vo

Doista za svakog ponešto ... nudi se prijenos MMA i boksačkih borbi, a nudi se također i prijenos šahovskih partija... 🫤

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažurirani vo

Neki su poskupili a neki poskupjeli.

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
Kod Alije je jos uvijek najjeftinije.
 
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažurirani vo

na kraju od ovih poznatijih je Netflix najjeftiniji 

 

ne znam od kada je Amazon Prime Video 5.99, imao sam ga duže vrijeme i plaćao 7.99 da bi sredinom devetog mjeseca prošle godine podigli cijenu na 8.99 eura. Kako ga nisam previše koristio, u biti nisam ga uopće koristio, odjavio sam pretplatu. Sad ispada da su prvo digli cijenu prošle godine pa onda spustili na 5.99?

 

u tablicu bi bilo korisno dodati i napomenu koji su lokalizirani, a koji nisu. HBO je recimo manje više sve lokalizirano, Netflix većina, ali ima puno starijeg sadržaja koji nije. Amazon i Disney uopće nisu lokalizirani.

 

koristan članak. 

 

 

 
1 0 hvala 1
9 mjeseci
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
jacob33 kaže...
Kod Alije je jos uvijek najjeftinije.

 radi - ne radi - radi - ne radi... i živci imaju cijenu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
A da, treba uloziti vrijeme (i zivce) dok se nadje dobar diler. A onda si na sedmom nebu :)
9 mjeseci
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
jacob33 kaže...
A da, treba uloziti vrijeme (i zivce) dok se nadje dobar diler. A onda si na sedmom nebu :)

 a i vrijeme košta, uračunaj u pretplatu 

10 godina
offline
Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažurirani vo

 

Dobar i informitivan članak. Trebaju nam takvi članci.

 

Gubica su ti servisi. Netflixić je baš fora.

Razmišljam i o Apple stramingu.

dzg
Moj PC  
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
Probao ih sve koji su dostupni.
Znalo je proći nekoliko tjedana da nema nikakvog novog sadržaja.
Otkazao sve osim Netflixa.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
millennial kaže...

na kraju od ovih poznatijih je Netflix najjeftiniji 

 

ne znam od kada je Amazon Prime Video 5.99, imao sam ga duže vrijeme i plaćao 7.99 da bi sredinom devetog mjeseca prošle godine podigli cijenu na 8.99 eura. Kako ga nisam previše koristio, u biti nisam ga uopće koristio, odjavio sam pretplatu. Sad ispada da su prvo digli cijenu prošle godine pa onda spustili na 5.99?

 

u tablicu bi bilo korisno dodati i napomenu koji su lokalizirani, a koji nisu. HBO je recimo manje više sve lokalizirano, Netflix većina, ali ima puno starijeg sadržaja koji nije. Amazon i Disney uopće nisu lokalizirani.

 

koristan članak. 

 

 

 Mislim da ti to razlika u amazon prime i prime video pretplatama. Amazon prime je 8.99, a samo prime video 5.99

9 mjeseci
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
dejo6 kaže...
millennial kaže...

na kraju od ovih poznatijih je Netflix najjeftiniji 

 

ne znam od kada je Amazon Prime Video 5.99, imao sam ga duže vrijeme i plaćao 7.99 da bi sredinom devetog mjeseca prošle godine podigli cijenu na 8.99 eura. Kako ga nisam previše koristio, u biti nisam ga uopće koristio, odjavio sam pretplatu. Sad ispada da su prvo digli cijenu prošle godine pa onda spustili na 5.99?

 

u tablicu bi bilo korisno dodati i napomenu koji su lokalizirani, a koji nisu. HBO je recimo manje više sve lokalizirano, Netflix većina, ali ima puno starijeg sadržaja koji nije. Amazon i Disney uopće nisu lokalizirani.

 

koristan članak. 

 

 

 Mislim da ti to razlika u amazon prime i prime video pretplatama. Amazon prime je 8.99, a samo prime video 5.99

 moguće, ja sam to aktivirao kad sam kupio firestick, bilo je 30 dana free i onda je ostalo jer sam bio lijen odmah odjaviti. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
Firestick s default launcherom je izasao direktno iz pakla. S druge strane, uz npr WolfLauncher je sasvim upotrebljiva stvarcica, taman za produziti zivotni vijek odlicnom 4K TVu jer ima krivu verziju DVBT2 podrzanu, pa bi ga vecina u smece...
9 mjeseci
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
jacob33 kaže...
Firestick s default launcherom je izasao direktno iz pakla. S druge strane, uz npr WolfLauncher je sasvim upotrebljiva stvarcica, taman za produziti zivotni vijek odlicnom 4K TVu jer ima krivu verziju DVBT2 podrzanu, pa bi ga vecina u smece...

 imam ih jedno 5 komada, svi sa original launcherom i rade već par godina bez problema. ne kužim što je problem sa orig launcherom? koje su prednosti tog wolfa? ako postoji ozbiljna razlika prebacim se na njega.

Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
millennial kaže...
jacob33 kaže...
Kod Alije je jos uvijek najjeftinije.

 radi - ne radi - radi - ne radi... i živci imaju cijenu.

 

nakon par mjeseci odustao od takvog jednog "alternativnog" servisa, koji me koštao 8 EUR mjesečno. 35,000 filmova i 15,000 serija. Kad radi radi, kad ne radi onda si 24 sata bez pristupa. Da ne pričam o tome da radi dobro samo za popularne filmove, za one koje su meni zanimljiviji (npr. willy wonka iz 1971. ) radi toliko sporo da se buffering radi svakih 30 sekundi.

 

Tako da nažalost eto, niti to nije dobro rješenje.

 

Eventualno PLEX pa svoju kolekciju napraviti, ne znam više što drugo...

9 mjeseci
offline
Re: Neki su poskupjeli, neki pojeftinili: ažuriran
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
millennial kaže...
jacob33 kaže...
Kod Alije je jos uvijek najjeftinije.

 radi - ne radi - radi - ne radi... i živci imaju cijenu.

 

nakon par mjeseci odustao od takvog jednog "alternativnog" servisa, koji me koštao 8 EUR mjesečno. 35,000 filmova i 15,000 serija. Kad radi radi, kad ne radi onda si 24 sata bez pristupa. Da ne pričam o tome da radi dobro samo za popularne filmove, za one koje su meni zanimljiviji (npr. willy wonka iz 1971. ) radi toliko sporo da se buffering radi svakih 30 sekundi.

 

Tako da nažalost eto, niti to nije dobro rješenje.

 

Eventualno PLEX pa svoju kolekciju napraviti, ne znam više što drugo...

 kodi i real debrid, oko 3$ mjesečno i sve radi bez greške.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice