Umjetna inteligencija remasterira grafiku original

poruka: 9
|
čitano: 3.775
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetna inteligencija remasterira grafiku original".
Umjetna inteligencija remasterira grafiku original

A što ste mi napravili od dragog Broken Sworda?? 😔😔😔

 

Postoji RAZLOG zašto se zapošljavaju artisti i umjetnici i postoji razlog zašto koštaju.

 

 

Kakvo je ovo smeće??

Moj PC  
3 6 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Umjetna inteligencija remasterira grafiku original

Evo zanimljivog pitanja. Hoće li se sad taj remaster prodavati po nižoj cijeni jer ljudi nisu radili na njemu pa te ljude, shodno tome, ne moraš ni plaćati?

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija remasterira grafiku orig

O čemu ti to,pa ovo je orginal igra samo sa recimo upaljenim hdr-om.Kakvi stručnjaci i razlozi ako je nekome neisplativo.Kad vidim kak je skončao Legacy of Kain,zao mi je kaj ga nije netko provukao kroz AI

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 14:54 (ZGamer).
3 godine
offline
Re: Umjetna inteligencija remasterira grafiku orig
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

A što ste mi napravili od dragog Broken Sworda?? 😔😔😔

 

Postoji RAZLOG zašto se zapošljavaju artisti i umjetnici i postoji razlog zašto koštaju.

 

 

Kakvo je ovo smeće??

 Ocigledno ce biti sve manje razloga pogledaj samo zadnji Battlefield, propali su ko grčka, igra zgleda kao da su je djeca iz osnovne skole slagala

2 godine
offline
Umjetna inteligencija remasterira grafiku original

Blasfemija, ali ako je samo za upscale (zbog rezolucije, možda može proći).

 

Na stranu što prava umjetna inteligencija ne postoji, ovo će raditi napredni algoritam/program za slike. Broken Sword slike radili su umjetnici, što je imalo svoju čar (kao kad čitate stripove koje su radili umjetnici, da ne navodim sad imena). 

 

Tony Warriner kaže da će se koristiti samo za upscale:

 

https://www.pixelrefresh.com/broken-sword-remastered-dreaming-with-ai-upscaling/

 

A koristit će se iz prozaičnih razloga, kao što je djelomično navedeno u članku, Charles Cecil kaže da nemaju dovoljno novaca da naprave remake, tako da će koristiti tehnologiju:

 

https://www.polygon.com/23842925/broken-sword-6-bs1-remaster-charles-cecil

 

Da rezimiram, rado bi odigrao verziju pogodnu za veću rezoluciju/veće ekrane, šteta što neće biti napravljeno od strane umjetnika.

 

ZGamer kaže...

O čemu ti to,pa ovo je orginal igra samo sa recimo upaljenim hdr-om.Kakvi stručnjaci i razlozi ako je nekome neisplativo.Kad vidim kak je skončao Legacy of Kain,zao mi je kaj ga nije netko provukao kroz AI

 

Djelomično si u pravu, djelomično se ne slažem (zato onaj thumbs down).

Magia Posthuma
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2023 15:26 (Vampir001).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija remasterira grafiku orig
Days of tentacle je, recimo, fino nadogradjen, puno dobio, nista izgubio ali, radio ga je glup covjek, ne umjetna inteligencija
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Umjetna inteligencija remasterira grafiku original

Podržavam. Filmska i igraća industrija su otišle dođavola s remejkovima i dodavanjem woke elemenata svemu i svačemu. Neka oni nama osvježe originale i da iduće generacije mogu uživati u nečemu normalnom.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija remasterira grafiku orig
Kupujem ovo i novi čim bude moguće
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija remasterira grafiku orig
Baš ima 3-4, godine da sam je priša na mobu sa androidom... još je slađe igrat original danas, poseban gušt baciti toliko staru igricu. Prišao sam i Flight of the Amazon Queen. I Another World, službeno jednu od najboljih igrica na svijetu, i jedno posebno djelo, za one koji ne znaju. Sve na mobitelu.

...evo dolazi i remake Little Big Adventure-a 1 uskoro, vidim. Ali i original sa GoG ili iz "luke" (usput, torrent održava jedan Francuz koji radi sa autistima) izgleda dobro dan danas. To je bilo rađeno na poseban način da se dobije taj izgled. Sjećam se da je svaki lik bio napravljen od velikog broja poligona. Remake izgleda kao svaka druga igrca, napravljena u jednom od engina koji se danas koriste. Zašto devovi remake-a ne naprave nastavak ako su pravi fanovi. Da se poslužim LBA terminologijom - možda nemaju magije...
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice