Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s račun

poruka: 12
|
čitano: 9.590
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s račun".
8 godina
offline
Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s račun

 

Ima gorih zála od par sati Skyrima ili Minecrafta.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
Vidjeh u nekoliko navrata kako mala djeca manipuliraju roditeljima, izluđuju ih toliko da roditelji radosno djeci guraju u ruke mobitele samo da ih puste na miru.
A također vidjeh i toliko nervozne roditelje u javnosti, da se prema svojoj djeci ophode sa tolikim bijesom, bacanje stvari po stolu. E sad dali su ti roditelji na rubu, tj. već izluđeni svojom "zločestom" djecom ili jednostavno ne mare dovoljno o njima, takvim roditeljima je lakše gurnuti mobitel djetetu u ruku. Nisam sudac ali vjerojatno je slično i u Kini.
I da ne ispadne da su sva djeca "zločesta", vidjeh krasne djece od krasnih roditelja, gdje roditelj kaže dosta mobitela hajdemo to i to raditi, dijete odmah ostavi mobitel.
 
1 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
Zašto ne probaju s uvođenjem vjeronauka...to je kod nas upalilo....iz škole nam izlaze moralne vertikale
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 5 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
HCMAA kaže...
Zašto ne probaju s uvođenjem vjeronauka...to je kod nas upalilo....iz škole nam izlaze moralne vertikale

 Jok. To su ateisti, nakon što pogledaju jedan video sa Dawkinsom.

6 godina
offline
Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s račun

KP nema koristi od ljudi koji bježe od stvarnosti uranjajući u imaginarni svijet. Ima koristi od radnika na traci. Razlika između 10 sati rada na traci i 10 sati igranja po zdravlje čovjeka ne postoji. Možda je rad i štetniji. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
Gledao i čitao o problemu japanskih i kineskih "zombi gamera", život im prođe badava, nit cure, nit prijatelja. I sigurno je to štetnije od rada na traci. Na traci možda upoznaju budućeg partnera ili partnericu za život, prijatelje...
Bio sam jaki gamer i tako izgubio dosta vid, ojačao nešto reflekse i snalaženje u prostoru (labirintu), možda i vještinu bržeg rješavanja problema.
Igre su OK u nekim granicama normale ali virtualni život, društvene mreže to je pogubno, rad je zakon 😜💪
15 godina
offline
Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s račun

franjo je bio vizionar: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
ajimerej kaže...

Bio sam jaki gamer i tako izgubio dosta vid, ojačao nešto reflekse i snalaženje u prostoru (labirintu), možda i vještinu bržeg rješavanja problema.

Nisi napisao da su ti atrofirali mišići, bolovi u kralježnici, vrtoglavice, pretilost, depresija, anksioznost, anemija i tak to.

Mozak si svoj nahvalio, dočim tijelo nisi. 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
6 godina
offline
Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s račun

Srećom radio sam sa ribom kakva 3 mjeseca kao student. Posao je težak, a jako malo plaćen. Sve što si naveo se dogodilo tim ženama koje moraju radit da bi jele. Osim možda atrofije mišića, ali nisu ni imale mase. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
ajimerej kaže...
Igre su OK u nekim granicama normale ali virtualni život, društvene mreže to je pogubno, rad je zakon 😜💪

 Rad je stvorio čovjeka, a nerad gospodina 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
10 godina
offline
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
Sad će oni napraviti popis i ima da kopaju ugljen. Neš se ti igrati pokraj zdravih ruku i nogu.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Uzaludan zakon: mladi Kinezi ne skidaju se s r
Jest vala, ne stane sve na papir od grbave kralježnice do masnoće u krvi.
Samo sve je to mač sa dvostrukom oštricom, sa lošom kralježnicom počeo radne dane pa ju još više izgrbavio na poslu.

Tako da sve u granicama normale je dobro, to kineske vlasti valjda pokušavaju napraviti, sat vremena igrica i 8 sati rada ⚒️⛏️💪😅
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice