Packr - sve što je potrebno kada se treba pakirati

poruka: 6
|
čitano: 6.016
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Packr - sve što je potrebno kada se treba pakirati".
6 godina
offline
Packr - sve što je potrebno kada se treba pakirati

skinuo aplikaciju. poklikto par stavki da mi se kreira plan. za zadnji klik prije zavrsetka popisa trazi ili gledanje reklame ili kupnju premiuma

 

posto nema smisla placat ovakvu aplikaciju pogledao sam reklamu

 

 

IMG-3056.png

 

 

kad reklama zavrsi, nemas nista kako bi izasao iz nje i tako ostanes dovijeka na tom screenu

 

 

izadjes iz aplikacije i obrises ju jer je apsolutno beskorisna kao i ostalih 90% stvari na storeu

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Packr - sve što je potrebno kada se treba pakirati

Tko financira kreacije ovakvih idiotarija? Zar smo toliko nesposobni postali da se ne znamo spakirati kad idemo na put?

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Packr - sve što je potrebno kada se treba pakirati

AI/chatgpt to radi bolje. 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Packr - sve što je potrebno kada se treba paki
registracija kaže...

 

IMG-3056.png

 

 

kad reklama zavrsi, nemas nista kako bi izasao iz nje i tako ostanes dovijeka na tom screenu

Ako malo bolje pogledaš, X ti se nalazi gore desno ispod sata 

 

To je problem s full screen oglasom i Appleom koji je odlučio razvuči oglas ispod toolbara. Oni koji razvijaju appove su se vjerojatno susreli s tim...

I`m silicon-based life-form
6 godina
offline
Packr - sve što je potrebno kada se treba pakirati

i pretpostavio sam da je tamo. no klikanje po bateriji nije dalo nikakvog ucinka na iks ispod njega

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2023 16:54 (registracija).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Packr - sve što je potrebno kada se treba paki
Sukadno trendovima možemo očekivati i aplikaciju za brisanje guzice u doglednoj budućnosti.
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice