FZOEU najavljuje novu rundu poticaja za solare i e

poruka: 4
|
čitano: 15.757
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FZOEU najavljuje novu rundu poticaja za solare i e".
16 godina
offline
FZOEU najavljuje novu rundu poticaja za solare i e

Jedino u što sam stvarno siguran je da će im opet pasti aplikacija kad krene hrpa prijava  Ili kako su to bili rekli - količina prijava nije uvijek nužno u korelaciji s tehničkim opterećenjem sustava 

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
FZOEU najavljuje novu rundu poticaja za solare i e

ako sam dobro shvatio trebalo im je gotovo godinu dana da objave tko je dobio poticaje. i to su sad nabrzinu morali jer je sljedeći natječaj iza ugla. ne znam kako ih nije sram. ok znam.

 

sami poticaji su za pohvalu i ljudi iskoristite ih, ako nećete vi netko drugi hoće. gdje vam je bolja prilika nego sada za prebaciti se na obnovljive izvore.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FZOEU najavljuje novu rundu poticaja za solare
ja bi električnim autima ukinuo sve poreze, dao besplatnu struju i još zapravo platio onom tko ga uzme. tako se čuva okoliš, ovo su sve gluposti.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FZOEU najavljuje novu rundu poticaja za solare
bruno1026 kaže...
ja bi električnim autima ukinuo sve poreze, dao besplatnu struju i još zapravo platio onom tko ga uzme. tako se čuva okoliš, ovo su sve gluposti.

I dobio bi prije svega raspad infrastrukture (koja je sad ionako u banani). Druga stvar su porezi i davanja na gorivo na kojima drzava masno zaradjuje. I dalje mi nije jasan nacin razmisljanja neka bude besplatno. Nema besplatnog, netko to mora platiti, ako placa drzava to znaci da to ti placas. Ja osobno ne zelim nikome placati nista. Doslovno sve poticaje, subvencije i slicno bi ukinuo, ionako nema koristi od toga, nismo u komunizmu. Svi su ionako samo digli cijene vozila kad se krenulo s poticajima tamo jos prije korone i onda kasnije te iste poticaje reklamiraju kao svoj popust s kojim dodjes na cijenu vozila kakva je bila prije. Tako da, nema poticaja. S druge strane ekstremno me nije briga jer se nikad nebi vozio u tim elektricnim tosterima. 

He who is brave is free.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice