Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije

poruka: 11
|
čitano: 4.595
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije ".
9 godina
offline
Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije

Čim dođu dolari od prodaje podataka korisnika brzo će se predomisliti

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije

 

časna pionirska, striček džo.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2023 18:09 (Ajar).
Moj PC  
24 0 hvala 0
2 godine
offline
Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije

Dobili su jamstva da će kompanije koje razvijaju AI s njima dijeliti podatke.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije

"majke mi"

 
7 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompan
El Torro kaže...

Dobili su jamstva da će kompanije koje razvijaju AI s njima dijeliti podatke.

 inb4 širiš rusku propagandu

6 godina
offline
Re: Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompan
Jebiga...ljudska inteligencija želi da glupost bude samo njena exclusive
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije

Opet c/p članak bez ikakvog smisla.

 

Firme su obećale, a vlada nema apsolutno nikakve mogućnosti da ih natjera da održe obećanje.

 

Štoviše, ovaj dogovor je upravo ono što je Altman (OpenAI) pripremao zadnjih par mjeseci - izbjeći donošenje obvezujućih zakona.

 

Hvala bogu pa naši dragi stalni komentatori imaju malog zdravog razuma...

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompan
Profesionalni lopovi obećavaju profesionalnim lažovima - di je Monthy Python epizoda kad je trebaš?!
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompan
Feudalac kaže...

Opet c/p članak bez ikakvog smisla.

 

Firme su obećale, a vlada nema apsolutno nikakve mogućnosti da ih natjera da održe obećanje.

 

Štoviše, ovaj dogovor je upravo ono što je Altman (OpenAI) pripremao zadnjih par mjeseci - izbjeći donošenje obvezujućih zakona.

 

Hvala bogu pa naši dragi stalni komentatori imaju malog zdravog razuma...

 -svašta.. tj ništa ne može na tržište dok ujko ne odobri, za sve postoji ključ, kojeg ujko mora imati ili te nema.. tj ujko ima sve, posjeduje sve, the-šef, ili-ili.. i ekšli je smiješno da to javno objavljuju, tj do sad je to bilo pristojnije u tišini, tj naznaka da je država dovoljno imuna na kritike, da se više ne boje javnog mišljenja-kritike, pristojnosti, kao da netko prdne i kaže ja sam.. bez stida, tj do sad je barem formalno odgovor bio nisam.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
offline
Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompanije

Bajden je ugostio humanoidne robote, a toliko je senilan da nije ni primjetio.

Normalno da su mu obećali... 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bijela kuća dobila jamstva da će velike kompan
ihush kaže...
Feudalac kaže...

Opet c/p članak bez ikakvog smisla.

 

Firme su obećale, a vlada nema apsolutno nikakve mogućnosti da ih natjera da održe obećanje.

 

Štoviše, ovaj dogovor je upravo ono što je Altman (OpenAI) pripremao zadnjih par mjeseci - izbjeći donošenje obvezujućih zakona.

 

Hvala bogu pa naši dragi stalni komentatori imaju malog zdravog razuma...

 -svašta.. tj ništa ne može na tržište dok ujko ne odobri, za sve postoji ključ, kojeg ujko mora imati ili te nema.. tj ujko ima sve, posjeduje sve, the-šef, ili-ili.. i ekšli je smiješno da to javno objavljuju, tj do sad je to bilo pristojnije u tišini, tj naznaka da je država dovoljno imuna na kritike, da se više ne boje javnog mišljenja-kritike, pristojnosti, kao da netko prdne i kaže ja sam.. bez stida, tj do sad je barem formalno odgovor bio nisam.. :)

 Ne slažem se, tamo je bitan samo novac i moć tako da si slobodan raditi što god hoćeš pa čak i lijepo zamoliti ujaka da intervenira za tebe u inozemstvu. U obrnutom smjeru postoji utjecaj - ako je nešto od utjecaja za vojsku i sigurnost; nećeš ni stići previše pričati o tome.

 

Takva priča je i ovdje, nitko ne zna kamo tehnologija vodi ali postoji zabrinutost od stvaranja stroja koji bi mogao preuzeti kontrolu nad ključnom infrastrukturom. Lijepo im je objašnjeno da se takvo što kakti ne može dogoditi i sve pet, samo nastavite i budite brži od vražjih Kineza...

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice