Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

poruka: 77
|
čitano: 43.235
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko".
15 godina
online
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Pa šta ću jedino ja ostati plaćati?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
I penzići
13 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Ti i Megatama
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Is it cake?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Hexfire kaže...
Ti i Megatama

Netflix spada u Top 10 Megataminih streaming servisa. 

14 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Svi koji su se navikli na dvoznamenkasi rast što korisnika što zarade za vrijeme nevidljivog neprijatelja, te  žele i dalje rasti, na bilo koji način.

 

Pošto je prošle godine došlo do otkazivalja pretplat, jer ljudi više nisu zatvoreni u svojim domovima, što je bilo realno za očekivati, oni traži novi rast.

 

Isti vrag je i s youtub-om, HBO ....

 

Mene najviše smeta što traže 10€ za 4k i 8€ za fullHD, daj mi 5€ 1080p, 7,5€ 4k, jedan korisnik, 3-4 uređaja, bez reklama i sve okej.

 

A ne svakoo malo bace 100m $, na neko sranje, pa kukaju da nema para za "kvalitetni" sadržaj.

Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Serije na Netflixu su toliko loše da ih prije par dana uopće nisam kopirao s koleginog diska...
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Druge platforme za sada daju mogućnost dijeljenja i jeftinije su. Možda nemaju 4k i atmos ali iz principa neću koristiti Netflix.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 1:10 (CroDexter).
12 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Ja sigurno necu uzeti pretplatu.

Ionako ovo sto nekad pogledam, pogledam jer mi frend dijeli svoj account. Inace i nemam potrebu za gledanjem. Imao sam Disnijevu i Amazonovu pretplatu bezveze bacio pare nisam nista pogledao.

A i nisam ljubitelj novog sadrzaja, sve mi je nekako sterilno, bezdusno, bezveze, jako malo serija me nesto privuklo.


Mozda je do samog Netflixovog sadrzaja, no recimo Appleove serije mi se svidjaju. Severance je top, Silo sam poceo gledati i cini mi se jako dobra serija.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Indestructible kaže...

Ja sigurno necu uzeti pretplatu.

Ionako ovo sto nekad pogledam, pogledam jer mi frend dijeli svoj account. Inace i nemam potrebu za gledanjem. Imao sam Disnijevu i Amazonovu pretplatu bezveze bacio pare nisam nista pogledao.

A i nisam ljubitelj novog sadrzaja, sve mi je nekako sterilno, bezdusno, bezveze, jako malo serija me nesto privuklo.


Mozda je do samog Netflixovog sadrzaja, no recimo Appleove serije mi se svidjaju. Severance je top, Silo sam poceo gledati i cini mi se jako dobra serija.

 

Ima super serija na svim platformama, pa tako i na netflixu. Ne treba bit ograničen. A i ako ne stigneš gledat onda ti niti ne treba.

Ja pogledam bar jednu epizodu do dvije neke serije dnevno na bilo kojem streamingu, žena isto tako, klinci isto tako. Isplati mi se začas taj duševni mir da ne moram svima doma downloadati non stop nešto, slagati titlove. Skinem samo ono što jako želim, a nema nigdje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 0:00 (Bitanga).
4 godine
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Sin gleda često serije na Netflixu, krene u svojoj sobi, nastavi u dnevnom a završi gledati tko zna gdje..... ovo oko mira koji dobijem za to što se ne treba skidati i sređivati prije gledanja, meni vrijedi plaćanja pretplate....

osim toga, tako plaćam i Arene i SK kanale a isto bi mogao juriti streamove......

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Kojih to 5 eur ???  kaj vi u 2023 tv gledate u 720p i to bi placali mjesečno ne znam koliko -- ja u dučanima tehničkom robom i full HD TV-e nisam vidio već 5-7 godina i sad šupci bi nudili 720p po nekoj preplati mjesečnoj kao najnormalnija stvar pa koji to drugi s.servisi tak imaju !?!?!  ( HBO, Disney, Prime svi su u 4k HDR i Atmosu bez drugih opcija ) 

Moj PC  
4 0 hvala 1
5 godina
online
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Kako stoji disney+ sa titlovima?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
VooDooZg kaže...

Kojih to 5 eur ???  kaj vi u 2023 tv gledate u 720p i to bi placali mjesečno ne znam koliko -- ja u dučanima tehničkom robom i full HD TV-e nisam vidio već 5-7 godina i sad šupci bi nudili 720p po nekoj preplati mjesečnoj kao najnormalnija stvar pa koji to drugi s.servisi tak imaju !?!?!  ( HBO, Disney, Prime svi su u 4k HDR i Atmosu bez drugih opcija ) 

 
To se slažem, svi drugi servisi nemaju nepotrebnih paketa, a i još su jeftiniji...

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Mene zanima što ako mi je obitelj/prijatelj iz inozemstva, recimo iz zemlje gdje je ili moguće doplatiti za dodatnog člana ili se još smije dijeliti lozinke, što tada?

 

Može li se to koristiti u Hrvatskoj?

 

Također, ako ja boravim na dvije adrese u Hrvatskoj relativno često (za vikend sam na jednoj, a tijekom tjedna na drugoj adresi), što onda?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 9:12 (BMT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Paketi usluga, onako kako su ih oni zamislili, otkrivaju da svoje korisnike smatraju idiotima. Ne pada mi na pamet placati 10 eura za 4k streaming kada za 5-7 eura imam D+, HBO,...
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
VooDooZg kaže...

Kojih to 5 eur ???  kaj vi u 2023 tv gledate u 720p i to bi placali mjesečno ne znam koliko -- ja u dučanima tehničkom robom i full HD TV-e nisam vidio već 5-7 godina i sad šupci bi nudili 720p po nekoj preplati mjesečnoj kao najnormalnija stvar pa koji to drugi s.servisi tak imaju !?!?!  ( HBO, Disney, Prime svi su u 4k HDR i Atmosu bez drugih opcija ) 

 

HBO nije. Kao ima i 4K na najnovije filmove ali još nisam pogledao 4K seriju na HBO. Uz to, kladio bi se da je 720p Netflixov bolji nego fullHD HBO jer je očito bitrate na HBO očajan. Sad gledam White Lotus, jedan od najvećih hitova HBO-ovih i malo mi pozli kad dođe neka mračna scena, kao oni preloši ripovi koji su se dilali po DVD-ima prije 15 godina. Tragedija da HBO ima neke od najljepše snimljenih serija i tako tehnički loš streaming servis.

 

Al generalno ak makneš HBO, slažem se.

2 godine
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
slitinabakra kaže...

Vec neko vrijeme rokam https://zoechip.org/ i predivno radi. Svaka preporuka

 Zoechip is a Free Movies streaming site with zero ads. We let you watch movies online without having to register or paying, with over 10000 movies and TV-Series. You can also Download full movies from Zoechip and watch it later if you want.

 

Nije mi jasno kako su oni funkcioniraju ?!

Nema reklama, možemo skidati filmove ?!

 

Autorska prava ?!

 

Sad ću se registrirati, jer mora biti neka kvaka. 

 

Evo, regao sam se;

 

Za sad, pokušao sam pogledati Justified kojega dugo nisam gledao, ali ima samo dvije epizode.

Pancho Villa: The Centaur of the North ,nema engleskih titlova u izborniku, i tako to, za sad.

 

 

Pokušao sam pogledati The Machine, ne radi im ni jedan server, ukratko, znao sam da mora imati neki fail stranica. Nema džabe ni......

 

 

 

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 10:26 (Zaporožac).
5 godina
online
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Chronosus kaže...
VooDooZg kaže...

Kojih to 5 eur ???  kaj vi u 2023 tv gledate u 720p i to bi placali mjesečno ne znam koliko -- ja u dučanima tehničkom robom i full HD TV-e nisam vidio već 5-7 godina i sad šupci bi nudili 720p po nekoj preplati mjesečnoj kao najnormalnija stvar pa koji to drugi s.servisi tak imaju !?!?!  ( HBO, Disney, Prime svi su u 4k HDR i Atmosu bez drugih opcija ) 

 

HBO nije. Kao ima i 4K na najnovije filmove ali još nisam pogledao 4K seriju na HBO. Uz to, kladio bi se da je 720p Netflixov bolji nego fullHD HBO jer je očito bitrate na HBO očajan. Sad gledam White Lotus, jedan od najvećih hitova HBO-ovih i malo mi pozli kad dođe neka mračna scena, kao oni preloši ripovi koji su se dilali po DVD-ima prije 15 godina. Tragedija da HBO ima neke od najljepše snimljenih serija i tako tehnički loš streaming servis.

 

Al generalno ak makneš HBO, slažem se.

 Bas htjedoh to na[pisati. HBO slika i netflix slika je nebo i zemlja. 

14 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Posmatrač kaže...

Kako stoji disney+ sa titlovima?

Nema hrvatskih, samo engleski i možda još neki strani.

15 godina
online
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Posmatrač kaže...

 Bas htjedoh to na[pisati. HBO slika i netflix slika je nebo i zemlja. 

 

Da, možda 3 najnovije serije su u 4k i Dolby Visionu, a i taj Dolby Vision je nekoliko razina lošiji od Netflixovog.

Zadnje sam gledao Succession i to je u 1080p, ok je slika, ali nakon što me HDR na OLEDu razmazio ovo mi sve izgleda isprano.

HBO definitivno ima najgoru sliku od svih, i to bezobrazno najgoru. Pogledajte samo prvih par sezona Curb Your Enthusiasma (one novije nakon 6. sezone su ok). Nisam mogao gledati koliko je to loše, skinuo sam DVD RIP na kraju i slika je nekoliko puta bolja od one na HBOu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 10:07 (Bitanga).
5 godina
online
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Bitanga kaže...
Posmatrač kaže...

 Bas htjedoh to na[pisati. HBO slika i netflix slika je nebo i zemlja. 

 

Da, možda 3 najnovije serije su u 4k i Dolby Visionu, a i taj Dolby Vision je nekoliko razina lošiji od Netflixovog.

Zadnje sam gledao Succession i to je u 1080p, ok je slika, ali nakon što me HDR na OLEDu razmazio ovo mi sve izgleda isprano.

HBO definitivno ima najgoru sliku od svih, i to bezobrazno najgoru. Pogledajte samo prvih par sezona Curb Your Enthusiasma (one novije nakon 6. sezone su ok). Nisam mogao gledati koliko je to loše, skinuo sam DVD RIP na kraju i slika je nekoliko puta bolja od one na HBOu.

 I ja imam isti "problem" ;)

16 godina
neaktivan
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Može li mi netko pojasniti kako će sad funkcionirati, ako tijekom tjedna sam na dvije adrese, dio tjedna na jednoj dio na drugoj (dva različita grada), a i kad odem sada na more tamo opet isto ja gledam samo na drugoj adresi. Na koji način uopće funkcionira Netflixovo prepoznavanje adrese?
Ne dijelim s nikim drugim šifru, samo nas ima 4 u kućanstvu svako sa svojim profilom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Chronosus kaže...

 

 

Problem je konstantno ukidanje serija bez završavanja priče - problem kabelske televizije za koji se vjerovalo da će ga streaming servisi koji ne brinu o timeslotovima riješiti.


 

 

 To.

 

Tesko se uopce sjetiti serije koja je prezivjela da isprica pricu, obicno 1-2 sezone, maksimum 3, i odeee.... otkazano.

 

Trend koji uzima maha zadnjih godina sve vise, neovisno o platformi.

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
online
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Damir22 kaže...

 To.

 

Tesko se uopce sjetiti serije koja je prezivjela da isprica pricu, obicno 1-2 sezone, maksimum 3, i odeee.... otkazano.

 

Trend koji uzima maha zadnjih godina sve vise, neovisno o platformi.

 

Pa nije istina baš, ima puno serija koje su završile priču, barem one koje ja gledam. Rjeđe su te koje su cancelirane.

Ne bi se trebalo biti teško sjetiti serija koje su završile priču.

Osim toga, kog boli briga i da nema kraj, uzmeš drugu pa gledaš. Niti serije stripova nemaju kraj često, ili imaju kraj svakih par godina pa ispočetka :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 11:26 (Bitanga).
4 godine
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

Po meni, većina serija koju je Netflix otkazao i trebalo je otkazati .... zapravo nisu niti trebale biti snimljene..... stoga, neke štete i nema....

 
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Bitanga kaže...

 

Pa nije istina baš, ima puno serija koje su završile priču, barem one koje ja gledam. Rjeđe su te koje su cancelirane.

 Dobro, da, trebao sam napisati da se komentar odnosi na ono sto gledam, i sto mene "zanima".

 

Uvijek zapnem na seriji koja nema buducnosti, doduse mozda je samo moj ukus jednostavno los, ali tako ispadne....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
13 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Bitanga kaže...

 

Pa nije istina baš, ima puno serija koje su završile priču, barem one koje ja gledam. Rjeđe su te koje su cancelirane.

Ne bi se trebalo biti teško sjetiti serija koje su završile priču.

Osim toga, kog boli briga i da nema kraj, uzmeš drugu pa gledaš. Niti serije stripova nemaju kraj često, ili imaju kraj svakih par godina pa ispočetka :-D

 

U zadnje vrijeme ih ima jako puno, i to baš mystery serije koje se ne isplati ni krenut gledati ako znaš da nećeš dobiti odgovore na pitanja.

 

Meni najbolniji je Raised by Wolves koji je bio fenomenalan, a ne da je ukinut nakon 2. sezone nego je odmah i maknuta serija s HBO-a prije nego što sam ju uspio pogledati do kraja. Znači nova serija, jedini način da ju pogledam su torrenti iako plaćam pretplatu za produkcijsku kuću koja ju je napravila. Koliko je to suludo?

 

Na istom tragu je Westworld koji je ukinut nakon 4 sezone, a 5. je trebala biti posljednja. Također odmah maknut sa HBO MAX-a.

 

Što se tiče Netflixa ukinuli su Warrior Nun - iskreno, bio sam začuđen što je preživjelo 1. sezonu, al 2. sezona je bila fenomenalna i garant bi serija uhvatila vjetar u leđa (ni ja nisam planirao gledati 2. sezonu dok nisam vidio koliko ju hvale). Ajde, tu je bar završen story arc i samo je naznačeno gdje bi išlo u idućoj sezoni.

 

Midnight Club, prva Flannaganova serija koja nije limited series, tek se zahukta, praktički ništa nije odgovoreno u 1. sezoni i završi na ogromnom cliffhangeru (Flannagan je poslije dao neke odgovore)

Archive81, iskreno me začudilo što je ukinuta jer sam ju krenuo gledati zato jer se o njoj puno pričalo, a izgleda kao da ne košta ništa da se napravi - završava na ogromnom cliffhangeru.

Altered Carbon koji je trebao biti next big thing za Netflix, al su očito škrtarili s budžetom za drugu sezonu i istovremeno bacali lovu na spinoff

 

To je samo ono što sam gledao, sigurno sam i zaboravio neku.

The OA, 1899 - serije koje sam se veselio pogledati ali su ukinute prije nego sam stigao do njih. I onda dođeš opet do toga da nećeš ni krenuti gledati seriju dok ne vidiš da će dobiti nekakav closure.

 

Ali eto, siguran sam da će Emily in Paris dobiti svoj happy ending.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.7.2023 12:20 (Chronosus).
11 godina
offline
Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrvatsko

ja sam zaddnjih 2 mjeseca na ovom i nemam problema s reklamama i gledanjem

https://sflix.to/home

 

BBall,Tech,Ink....all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zabrana dijeljenja lozinki za Netflix i u Hrva
Ne placam jer se nisam naviknuo na sucelje. Nicije. Lijepo fajl s torrenta, prije toga edonkey i emule, titlovi sa subscene ako treba za neke strane (ne eng) filmove i bok. Fajl na mobu, laptopu, htpcu doma, gledam i na viksi. Slozio sam si webUI za utorrent tak da ak sam vani, stavim skidat i dok dodjem doma vec je sve spremno i odzipano.

Svaka firma vidla da je tu lova, sad bi trebao placat disney apple, netflix, hbo i ko zna sto sve ne.

Al cak i to, jednostavno nije toliko lagano ko fajl na disku.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice