Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

poruka: 37
|
čitano: 20.226
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad".
5 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad SAD-a

 

Wat? Pa u samom članku piše da je špijunirao, zato su ovi i digli avione kako bi ga ometali u tome

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Ta prica o tom balonu je toliko nadrealna da mi je tesko povjerovati da se jos uvijek prica o tome.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
syncmaster245b kaže...

Ta prica o tom balonu je toliko nadrealna da mi je tesko povjerovati da se jos uvijek prica o tome.

 

Amere svi špijuniraju, a oni nikoga 

I want to believe
15 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

je, špijunirao je paranoične (vražja nečista savjest) amere isto kao što je saddam bio pun tvornica kemijskog oružja. glupi ameri gledaju previše američkih filmova 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2023 9:53 (Ajar).
Moj PC  
6 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i

Nije špijunirao jer mu zločesti Amerikanci nisu dali da špijunira :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2023 10:03 (American ninja).
6 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
Da su bili vanzemaljci...4.veljače.2023 bi započeo prvi međuzvjezdani rat
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
online
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Ono što mene zanima je što se desilo sa onim nepoznatim letećim objektom isto oborenim par dana nakon ali iznad Kanade. Primjetite da se više nigdje ne priča o istom i da ne postoji ama baš nikakva informacija od tada od kad je oboren:

https://www.nytimes.com/2023/02/11/us/politics/unidentified-object-canada-alaska-pentagon.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2023 12:23 (Ges).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
Ges kaže...

Ono što mene zanima je što se desilo sa onim nepoznatim letećim objektom isto oborenim par dana nakon ali iznad Kanade. Primjetite da se više nigdje ne priča o istom i da ne postoji ama baš nikakva informacija od tada od kad je oboren:

https://www.nytimes.com/2023/02/11/us/politics/unidentified-object-canada-alaska-pentagon.html

 Ne spominje se zato što nije bio kineski ni ruski nego hobi projekt nekog Amerikanca.

Amenoum
10 mjeseci
protjeran
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Pa da, nije špijunirao iznad. To je logično.

Špijunirao je ono što je ispod njega bilo.

 
6 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
online
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
PaleRider kaže...
Ges kaže...

Ono što mene zanima je što se desilo sa onim nepoznatim letećim objektom isto oborenim par dana nakon ali iznad Kanade. Primjetite da se više nigdje ne priča o istom i da ne postoji ama baš nikakva informacija od tada od kad je oboren:

https://www.nytimes.com/2023/02/11/us/politics/unidentified-object-canada-alaska-pentagon.html

 Ne spominje se zato što nije bio kineski ni ruski nego hobi projekt nekog Amerikanca.

ma naravno, sigurno su skloni dizat lovce i potratit raketu od 450k $ kako bi rušili kojekakve "hobi projekte"

14 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

ma čekajte samo nadaljevanku uspešnice:

 

Top Gun - Baloon Blaster

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
Ges kaže...
PaleRider kaže...
Ges kaže...

Ono što mene zanima je što se desilo sa onim nepoznatim letećim objektom isto oborenim par dana nakon ali iznad Kanade. Primjetite da se više nigdje ne priča o istom i da ne postoji ama baš nikakva informacija od tada od kad je oboren:

https://www.nytimes.com/2023/02/11/us/politics/unidentified-object-canada-alaska-pentagon.html

 Ne spominje se zato što nije bio kineski ni ruski nego hobi projekt nekog Amerikanca.

ma naravno, sigurno su skloni dizat lovce i potratit raketu od 450k $ kako bi rušili kojekakve "hobi projekte"

 A problem je da se o tome više ne piše, pa su informacije slabe, pa šta je istina u svim tim informacijama...

 

 

Lp..

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2023 21:09 (opetzajebancija).
18 mjeseci
protjeran
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Ne vjeruj kinezima ni kad darove nose...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Balon treba biti propisno označen i prijavljen, onda nema mjesta sumnji. Naši, DHMZ-ovi ne izazivaju nikakve dvojbe.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...

Ne vjeruj kinezima ni kad darove nose...

 Zasto?

 

Sudjelujes na ovom forumu zahvaljujuci darovima iz Kine.

 

Ovaj upis si napisao na tipkovnici napravljenoj u Kini, provjeravajuci upisani tekst na monitoru napravljenom u Kini i kliktajuci na lijevi klik na "Posalji" link sa misem napravljenim u Kini.

 

Zasto je to bitno?

 

Zato jer ni ti ni ja, danas ne bi mogli priustiti gledanje u monitor, kliktanje na misu i tipkanje na tipkovnici "Made In U.S.A.".

 

Plitkoca razmisljanja je frapantna.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2023 22:44 (syncmaster245b).
12 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

A raketa ispaljena s aviona prvo košta 587 000, kasnije, u tekstu, 439 000 $... Da je tekst dulji, još bi to više pojeftinilo...

 

EDIT: Tekst koji je linkao kolega "opetzajebancija"...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2023 23:23 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
Spiridon kaže...

A raketa ispaljena s aviona prvo košta 587 000, kasnije, u tekstu, 439 000 $... Da je tekst dulji, još bi to više pojeftinilo...

 

EDIT: Tekst koji je linkao kolega "opetzajebancija"...

 Vjerovatno je ovo prvo kanadski a drugo americki dolar....

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
syncmaster245b kaže...
SaintGriz kaže...

Ne vjeruj kinezima ni kad darove nose...

 Zasto?

 

Sudjelujes na ovom forumu zahvaljujuci darovima iz Kine.

 

Ovaj upis si napisao na tipkovnici napravljenoj u Kini, provjeravajuci upisani tekst na monitoru napravljenom u Kini i kliktajuci na lijevi klik na "Posalji" link sa misem napravljenim u Kini.

 

Zasto je to bitno?

 

Zato jer ni ti ni ja, danas ne bi mogli priustiti gledanje u monitor, kliktanje na misu i tipkanje na tipkovnici "Made In U.S.A.".

 

Plitkoca razmisljanja je frapantna.

Da i? To nisu darovi, već plaćeni proizvodi. Te proizvode koristim jer sam ih platio, a mogu ih platiti jer živim na perifiriji zapada, što mi omogućuje da živim bolje od 90% ostatka planete.

Dalje, povratak industrije iz Kine na zapad je nešto što se upravo događa i što će obilježiti idućih 10 godina stoga se pripremi na to da više ne gledaš made in China na tehnološkim proizvodima.

Plitkoća razmisljanja je frapantna, ali što očekivati od rusofila koji voli čvrstu ruku (desnicu?).

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2023 10:35 (SaintGriz).
14 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

očekujem od tebe da se samospališ na sred Pelješkog mosta, jer su ga Zli Kinezi sagradili...

 

samo pričekaj negdje oko kraja prvog tjedna kolovoza, tad ću se prvi put provesti preko rečene abominacije EU prostora te suverene & samostalne Hrvatske, pa da imam i reprizu vatrometa jer sam zakasnio na otvaranje...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
2 godine
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Nema džabe, ni u stare babe !

合氣道
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...

Most je plaćen a ne poklonjen. Nema samospaljivanja samo pišanje po diktaturama i fašistima, i njihovim fanovima.

 pa plaćen te je samim time ojačan mrzski komunistički režim, a ti si jel'te pošten Rvat, katol'k i plaćaš poreze jedinoj voljenoj zemlji koja je platila rečene Zle Kineze (ma i EU je dala lovušu)...

 

ne vidiš boleštinu svoje odioznosti spram Kine?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...
Stric_Jura kaže...
SaintGriz kaže...

Most je plaćen a ne poklonjen. Nema samospaljivanja samo pišanje po diktaturama i fašistima, i njihovim fanovima.

 pa plaćen te je samim time ojačan mrzski komunistički režim, a ti si jel'te pošten Rvat, katol'k i plaćaš poreze jedinoj voljenoj zemlji koja je platila rečene Zle Kineze (ma i EU je dala lovušu)...

 

ne vidiš boleštinu svoje odioznosti spram Kine?

 Pa jesam li ja to sam odlučio da kinezi rade most, mene se pitalo tko će bit izvođač? Nije jer nismo jednoumlje kao Kina ili Rusija. Marš u Kinu

mrš u EU, koja je jeli platile Kinezima koji su u 50-ih i 60-ih učili u mrzskom komunističkom mraku eSEfErJota gdje Hrvati nisu mogli živjeti (ali ih je bilo više u tadašnjoj SR Hrvatskoj nego danas u R Hrvatskoj) o visokogradnji, ali eto sad smo slobodni i mutavi pa ne  možemo sami ništa graditi...

 

uživaj u "demokraciji" po mjeri špicen-kandidatin Ursule, žene koja nema legitimitet ni predstavnika zbora stanara u višekatnici u Špičkovini...

 

sve u svemu, očekujem od tebe, ako se već ne spališ na sred mosta, da ga bar niti ne koristiš - onda ćeš biti čovjek od riječi ako ne već od djela...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

Najuspješniji kapitalisti svijeta, pogotovo Amerike obožavaju Kineze. 

 

 

 
1 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...
syncmaster245b kaže...
SaintGriz kaže...

Ne vjeruj kinezima ni kad darove nose...

 Zasto?

 

Sudjelujes na ovom forumu zahvaljujuci darovima iz Kine.

 

Ovaj upis si napisao na tipkovnici napravljenoj u Kini, provjeravajuci upisani tekst na monitoru napravljenom u Kini i kliktajuci na lijevi klik na "Posalji" link sa misem napravljenim u Kini.

 

Zasto je to bitno?

 

Zato jer ni ti ni ja, danas ne bi mogli priustiti gledanje u monitor, kliktanje na misu i tipkanje na tipkovnici "Made In U.S.A.".

 

Plitkoca razmisljanja je frapantna.

Da i? To nisu darovi, već plaćeni proizvodi. Te proizvode koristim jer sam ih platio, a mogu ih platiti jer živim na perifiriji zapada, što mi omogućuje da živim bolje od 90% ostatka planete.

Dalje, povratak industrije iz Kine na zapad je nešto što se upravo događa i što će obilježiti idućih 10 godina stoga se pripremi na to da više ne gledaš made in China na tehnološkim proizvodima.

Plitkoća razmisljanja je frapantna, ali što očekivati od rusofila koji voli čvrstu ruku (desnicu?).

 Ne vjeruješ im ni kad darove nose, ono "ni" podrazumjeva da postoji još nešto a to je kad ne nose darove nego kad kupiš pa kupiš jer ne vjeruješ pa čisto da provjeriš i tako već dvadesetak godina...

Kupuješ jer je jeftino i pouzdano, kad i ako presele u US će biti skupo i nepristupačno pa nećeš kupovati jer američki radnik i uvjeti proizvodnje u US su skupi, tada ćeš početi vjerovati kako ono s kinom i nije bilo baš tako loše.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2023 11:51 (notloB).
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
Tako je pazim da ne kupujem Huawei, Xiaomi i slični špijunski i bloatware hardver.
2 godine
online
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...
Tako je pazim da ne kupujem Huawei, Xiaomi i slični špijunski i bloatware hardver.

 Svjestan si da si iznimno bitna osoba i da kinezi upravo tebe prate kako bi izvukli podatke o bitnim tajnama.

14 godina
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
SaintGriz kaže...
Tako je pazim da ne kupujem Huawei, Xiaomi i slični špijunski i bloatware hardver.

 au ravno u srce zlog crvenog zmaja!!!

 

ali odgovorit ću ti rimom:

 

 

svoje novce zarađujem časno

 

zato kupujem Xiaomi

 

jer ne lažu masno

 

i stoga nije žao mi

 

 

Ju je je? Je ju je!
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
notloB kaže...
SaintGriz kaže...
Tako je pazim da ne kupujem Huawei, Xiaomi i slični špijunski i bloatware hardver.

 Svjestan si da si iznimno bitna osoba i da kinezi upravo tebe prate kako bi izvukli podatke o bitnim tajnama.

 Bitan sam sebi, ali to nije glavni razlog. Kada mogu birati biram da svojim parama što manje sponzoriram KP Kine i njihovu ideologiju koja ide protiv čovjeka i prirode.

18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao i
Stric_Jura kaže...
SaintGriz kaže...
Tako je pazim da ne kupujem Huawei, Xiaomi i slični špijunski i bloatware hardver.

 au ravno u srce zlog crvenog zmaja!!!

 Možda neće zaboliti Kinu ali zato jest tebe i slične. Nastavi s redovnim aktivnostima 
 

14 godina
offline
Kineski špijunski balon ipak nije špijunirao iznad

naručio Xiaomi 13 Lite, sad će par juana u održavanje Tiangong-1 koji će ponosno nadlijetati i tebe...

 

živ mi bio, jalni moj sunarodnjače!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice