Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja

poruka: 8
|
čitano: 4.734
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja".
10 godina
offline
Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja

Vrlo dobar text.

 

 

Rab je jako lijepi otok. Predivne žene.

Nego, da...co. misle da su bogomdane, te da će uvijek biti kvalificirane radne snage za njih. 

A, nije baš tak'. Ugled se teško stječe, a lak gubi. 

 

Gazda SW co. mora biti svjestan da će mu svaki zaposleni otići, tamo gdje mu je bolje. Ima kompanija, gdje u 10 kuki ode jedan čovjek, al' ne radi firme, nego je otišao kolega u nove poslovne i karijerne izazove.

A, ima i kompanija gdje se zaposlenici smjenjuju kao na kolodvoru.

Kompanijem moraju shvatiti i pored svojeg odnosa prema ekipi koja radi za njih, da je danas developerima otvoren praktički cijeli svijet, a ne samo lokalne co. na razini kvarta il' grada.

 

Baš mi nedavno pričao jedan direktor IT co., da uzimaju više kolega, jer znaju da će im neki otići. 

 

Istina, ova godina je nekaj mršava sa neki novim oglasima za posao. Prošla godina je bila puno jača. Skoro si svaki tjedan mogao biti negdje na upoznavanju.

 

Gđa. Tajana je fakat kraljica HR IT.

 

Bilo bi dobro da Dragan, promijeni sliku koja dolazi uz njegovu kolumnu. To više nije taj čovjek. Da ljudi znaju kako izgleda njihov autor.

 

 

Nikada ne držite sva jaja u istoj košari.

 

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 12:00 (PzKpfw).
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
online
Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja

Kriza u IT? loool

Moj PC  
3 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja
PzKpfw kaže...

 

Bilo bi dobro da Dragan, promijeni sliku koja dolazi uz njegovu kolumnu. To više nije taj čovjek. Da ljudi znaju kako izgleda njihov autor.

 

 

 

 Šta je promjenio spol?

10 godina
offline
Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja

 

Nije. Nego, izgleda 20 godina mlađe.

A, Dragan je oduvijek izgledao mladoliko, al' to nije više taj čovjek sa te slike.

Drugačije životne navike i stil, dovode čovjeka do najbolje verzije sebe.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja
PzKpfw kaže...

 

Nije. Nego, izgleda 20 godina mlađe.

A, Dragan je oduvijek izgledao mladoliko, al' to nije više taj čovjek sa te slike.

Drugačije životne navike i stil, dovode čovjeka do najbolje verzije sebe.

 Možda Benjamin Button sindrom? To što ti pričaš se liječi janjetinom, pivom i igranjem diabla u suhim i mračnim prostorijama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 15:01 (notloB).
22 mjeseca
offline
Re: Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja
PzKpfw kaže...

Vrlo dobar text.

 

 

Rab je jako lijepi otok. Predivne žene.

Nego, da...co. misle da su bogomdane, te da će uvijek biti kvalificirane radne snage za njih. 

A, nije baš tak'. Ugled se teško stječe, a lak gubi. 

 

Gazda SW co. mora biti svjestan da će mu svaki zaposleni otići, tamo gdje mu je bolje. Ima kompanija, gdje u 10 kuki ode jedan čovjek, al' ne radi firme, nego je otišao kolega u nove poslovne i karijerne izazove.

A, ima i kompanija gdje se zaposlenici smjenjuju kao na kolodvoru.

Kompanijem moraju shvatiti i pored svojeg odnosa prema ekipi koja radi za njih, da je danas developerima otvoren praktički cijeli svijet, a ne samo lokalne co. na razini kvarta il' grada.

 

Baš mi nedavno pričao jedan direktor IT co., da uzimaju više kolega, jer znaju da će im neki otići. 

 

Istina, ova godina je nekaj mršava sa neki novim oglasima za posao. Prošla godina je bila puno jača. Skoro si svaki tjedan mogao biti negdje na upoznavanju.

 

Gđa. Tajana je fakat kraljica HR IT.

 

Bilo bi dobro da Dragan, promijeni sliku koja dolazi uz njegovu kolumnu. To više nije taj čovjek. Da ljudi znaju kako izgleda njihov autor.

 

 

Nikada ne držite sva jaja u istoj košari.

 

 

 Kolega imaš li ti uopće pristup cijelom tekstu? Ja bi ti rado copy paste članak ali sumnjam da je to dozvoljeno, bez obzira koliki si fan Bug-a 

12 godina
offline
Re: Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja

To sam i ja skužio, nema ni pristup tekstu a svršava na tekst, kakav trol 

22 mjeseca
offline
Re: Dragan Petric - Kriza hrvatskog IT-ja
Ranko Kukumar kaže...

To sam i ja skužio, nema ni pristup tekstu a svršava na tekst, kakav trol 

 Nećemo unaprijed suditi,postoji opcija za sakriti status pretplatnika, no malo mi je čudno da toliki fan skriva status pretplatnika, obično kad navijaš za neki klub npr ne skrivaš status pretplatnika, nego ističeš to, a on svojim postovima ne skriva ljubav prema Bug-u, pa mi je zato čudno da skriva status pretplatnika .

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2023 17:10 (Trilogija).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice