YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

poruka: 64
|
čitano: 28.156
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju ".
15 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
notloB kaže...
DaNiTo kaže...

 kako pratis pretplate kanala koje pratis bez racuna..

 Kako misliš pretplate? Gdje je napisao da išta plaća?

Postaviš kanal u favorite i svako malo pogledaš ima li što novoga, jadno prema ljudima koji prave kanal, niti je subscriban niti može lajkati a oni te moljakaju iz videa u video ali eto može se i tako.

 ma pretplate na kanal...dobro je skuzio...

znam,ja volim dobit notifikaciju kad je live ili kad izbaci video..plus na nekim kanalima imam clanstvo,i da mogu komentirat u chatu ili komentarima...

 

ali razumijem sta ocete rec

...potpis nije potreban...
2 godine
online
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
DaNiTo kaže...

 ma pretplate na kanal...dobro je skuzio...

znam,ja volim dobit notifikaciju kad je live ili kad izbaci video..plus na nekim kanalima imam clanstvo,i da mogu komentirat u chatu ili komentarima...

 

ali razumijem sta ocete rec

 Sorry, otupio sam, godine, subscription = pretplata.

13 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
DaNiTo kaže...
notloB kaže...
DaNiTo kaže...

 kako pratis pretplate kanala koje pratis bez racuna..

 Kako misliš pretplate? Gdje je napisao da išta plaća?

Postaviš kanal u favorite i svako malo pogledaš ima li što novoga, jadno prema ljudima koji prave kanal, niti je subscriban niti može lajkati a oni te moljakaju iz videa u video ali eto može se i tako.

 ma pretplate na kanal...dobro je skuzio...

znam,ja volim dobit notifikaciju kad je live ili kad izbaci video..plus na nekim kanalima imam clanstvo,i da mogu komentirat u chatu ili komentarima...

 

ali razumijem sta ocete rec

FreeTube za Windows. Nemam račun na YouTube-u, pa ovako gledam YouTube. E da, nemam potrebu komentiranja ili chatanja, pa mi korištenje YouTubea bez računa nije problem.

11 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Ne pratim nikog
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice