Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets

poruka: 11
|
čitano: 6.867
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets".
11 godina
offline
Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets

Ne kužim zašto će banke distribuirati digitalni novac građanima. Ja sam mislio da je cijela svrha digitalnog eura da se makne posrednik iz igre. ECB napravi jednu besplatnu aplikaciju i to je to. Čemu komplikacije?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets

Nije u redu. Pa sto ce ostati teorija zavjere,

kad sve postaju istina. Čak i detalj tipa prvo ce osigurati da paralelno postoji gotovina i digitalni novac,

po sistemu kuhane žabe. Za one koji nisu razumjeli do sada i niti sada: 

Kad Vam ubrzo uzmu gotovinu uzeli su i slobodu društva.

Gotovo je nevjerojatno da to svakom pa i najogranicenijem covjeku nije jasno.

Prvo ce pokazati kako je to nuzno jer ce kao digitalnim novcem sprijeciti pranje novca sto naravno nece biti istina,ali ce Vam se kroz medije sustavno prikazivati tako. Racunaju cak da su ljudi toliko ghlupi da ce nakon toga sami traziti gašenje gotovine. 

 

 
8 2 hvala 2
6 godina
offline
Re: Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez inter
CVET2 kaže...

Ne kužim zašto će banke distribuirati digitalni novac građanima. Ja sam mislio da je cijela svrha digitalnog eura da se makne posrednik iz igre. ECB napravi jednu besplatnu aplikaciju i to je to. Čemu komplikacije?

 Ne razlikujes digitalni novac od kriptovaluta.

8 godina
offline
Re: Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez inter
Hoggy kaže...

Nije u redu. Pa sto ce ostati teorija zavjere,

kad sve postaju istina. Čak i detalj tipa prvo ce osigurati da paralelno postoji gotovina i digitalni novac,

po sistemu kuhane žabe. Za one koji nisu razumjeli do sada i niti sada: 

Kad Vam ubrzo uzmu gotovinu uzeli su i slobodu društva.

Gotovo je nevjerojatno da to svakom pa i najogranicenijem covjeku nije jasno.

Prvo ce pokazati kako je to nuzno jer ce kao digitalnim novcem sprijeciti pranje novca sto naravno nece biti istina,ali ce Vam se kroz medije sustavno prikazivati tako. Racunaju cak da su ljudi toliko ghlupi da ce nakon toga sami traziti gašenje gotovine. 

 

 Prosjaci na aparatima

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez inter
Hoggy kaže...

 Ne razlikujes digitalni novac od kriptovaluta.

 

Možeš li onda ti objasniti. Kakve veze kripto ima s bankama?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 14:54 (CVET2).
16 godina
offline
Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets

Digitalno Euro ?

Ne treba nam to, hvala.

 

Isto vodi ukidanju papirnatom novcu te indirektno vecim restrikcijama i ogranicenoj slobodi!

Truth in engineering.
 
7 1 hvala 1
6 godina
offline
Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets

Ako ne želiš plaćat gotovinom, u redu. Nemoj nama nametat svoj svjetonazor!! Naravno, ovo nije bio odgovor kolegi iznad, nego općenita crtica. Anegdota, nikad neću zaboravit. Nije ništa strašno bilo, ali je opet njesra. Odfem na pumpu. Imam na računu plaću i pol. Nemam gotovine. Natočim, kad ono... Kartica odbijena. Ajmo, zovi sestru, oca, šogora, tko god moće doć. Čekaj na pumpi, sramota. Nakon sat i pol čekanja, dolaze. Plate. Idem u finu, na kraju se ispostavilo da nisam napravio ažuriranje podataka, jer je banka zvala, u ime ureda za suzbijanje korupcije i bla bla bla na ažuriranje. A JA JESAM!!!!! gubio vrijeme na tu glupost. Još se sjećam da sam točno tog datuma bio u banci, čak igrom slučaja i okvirnog vremena. Pričam sa službenicom o tome, na kraju se ona samo ispričava u ime banke. Neće gotovina nestat, ako slučajno i nestane, očekuje nas novi kripto boom jer neke stvari niti ne mogu kupit sa karticom i neke stvari ne mogu naplatit karticom. Kome krivo, kome pravo.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 15:58 (cvaja997).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets

Nema bas neke vajde od ovoga, nadopuna novcu koji vec imas.Ovim se nece razbit korupcija.Bezveze.

Edit:Mislim da je veca sansa da se Europska unija raspadne a tako i euro kao valuta nego da ovo donese nesto korisno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 16:52 (MGloc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez inter
Batista kaže...

Digitalno Euro ?

Ne treba nam to, hvala.

 

Isto vodi ukidanju papirnatom novcu te indirektno vecim restrikcijama i ogranicenoj slobodi!

 Transhumanizam naš svagdašnji

6 godina
offline
Re: Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez inter
svi VI koji ste se spremni odreći SLOBODE poradi SIGURNOSTI

ne zaslužujete ništa od toga
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 1
2 godine
offline
Digitalnim eurom moći ćemo plaćati i bez internets

Problem je kod nas gdje dođeš u većinu restorana i kad želiš platiti karticom gledaju te blijedo jer naplaćuju samo u kešu...

Da ne pričamo o kafićima.

 

Neki ne bi vjerovali, no toga ima i na moru u vrijeme turističke sezone.

@cvaja997 je pogriješio jer nema bar tri kartice, dvije kreditne i jednu tekućeg računa..

Nemoš ti doć s jednom karticom na benzijsku... 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2023 6:24 (Zaporožac).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice