Instaread - popularna književnost u kratkom format

poruka: 10
|
čitano: 4.134
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Instaread - popularna književnost u kratkom format".
16 godina
offline
Instaread - popularna književnost u kratkom format

Idiocracy 

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Instaread - popularna književnost u kratkom format

Izvrsna vijest za dobro jutro  

Već dugo u nekim "razvijenim" zemljama postoje sažeci knjiga, odnosno obimom sadražaja smanjena djela prihvatljiva za čitanje u podzemnoj željeznici i slično, npr. sve "nebitno" se izbaci iz Ane Karenjine, a ostane samo ljubavna priča nje i Vronskog i sl.

Eto, u svakom slučaju sve se više smanjuje vremenski period u kojem poželim da doleti nešto veliko i precizno.

 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Instaread - popularna književnost u kratkom fo
Ček malo.
Spominje se "književnost", ali koliko mogu zaključiti radi se o non-fiction djelima.
Za to još možda ima smisla, ali za književnost je naprosto sakaćenje djela. Debilno.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Instaread - popularna književnost u kratkom format
Ja sam kod konkurencije, Blinkist (free account), nisam znao za Instaread. Isprobat ću.
Moj use-case: kad šetam cucka poslušam šta se danas nudi. 
Najčešće su to non-fiction i najčeće self-management ili self-optimisation knjige, od toga nisam baš pametniji.
Ali ulete neke sjajne non-fiction iz popularne znanosti, pa u 15 mitnuta objasni novosti iz svijea subatomarnih čestica. To je cool.
Rijetko dođe izuzetak, tipa SPARE od Harrya ili Dnevnik od Ane Frank ako je neka prikladna godišnjica. 
P.S.
naravno, nedjeljom je prvo Tech Radar na listi za slušanje 😎

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Instaread - popularna književnost u kratkom format

već pitajboga otkad postoji tzv. "rinkworks" - mjesto gdje se tako "sažimaju" knjige i filmovi, ali iz čiste, nepatvorene, 100 % organske zajebancije. jasno, sve ima smisla samo onima koji ionako čitaju pa znaju o čemu se tu to i nije namijenjeno proizvodnji idiota. preporučujem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Instaread - popularna književnost u kratkom format

Postoji skraćena verzija Bug foruma? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Instaread - popularna književnost u kratkom format

U redakciji baga treba zaposliti trudbenika čiji će posao biti skraćivati ihushove nekolikotonske postove na veličinu tweeta.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 mjeseci
offline
Instaread - popularna književnost u kratkom format

Kome je namjenjeno, jos je i dobro. Za bugove forumase treba napraviti sazetak, sazetka.

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Instaread - popularna književnost u kratkom format

 

 

Još kaj ste pametni i negativni.

 

Ima ekipe kaj puno čita knjige, te jednostavno da mi se snašli u moru zanimljivih naslova, dobro je da postoji na neki način sažetak od neke knjige.

Da se lakše odlučiti kupiti, pročitati, itd.

 

Nema u tome nikaj loše. Zakaj se odmah hvatate toga da je to nekaj loše?

Kaj ste vi posljednje čitali? Aralicu?

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 mjeseci
offline
Re: Instaread - popularna književnost u kratkom fo
PzKpfw kaže...

 

 

Još kaj ste pametni i negativni.

 

Ima ekipe kaj puno čita knjige, te jednostavno da mi se snašli u moru zanimljivih naslova, dobro je da postoji na neki način sažetak od neke knjige.

Da se lakše odlučiti kupiti, pročitati, itd.

 

Nema u tome nikaj loše. Zakaj se odmah hvatate toga da je to nekaj loše?

Kaj ste vi posljednje čitali? Aralicu?

 Moja zadnja knjiga je Zimska žena i Jednom davno na badnju noć. 

Violet Winterbottom je tiha djevojka. Ona doduše govori šest jezika, ali rijetko podiže glas. Izdržala je gorko slamanje svoga srca u savršenoj tišini. Gospoda ne opsjedaju njezina vrata.

Sve do noći božićnog bala u Vretenastoj Uvali kad tajanstveni stranac upadne u plesnu dvoranu i sruši se pod Violetinim nogama. Njegova neugledna odjeća i grješno naočit izgled svaku bi razumnu mladu damu natjerali na oprez. On je mokar, promrzao, krvari i govori nekim nepoznatim jezikom.

 

Upozorenje: Junakinja će isukati pištolj, junak će psovati na nekoliko jezika, a zajedno će ugrijati hladnu zimsku noć.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2023 12:54 (Bob Boss).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice