Learn Python - zgodno napravljena aplikacija za sv

poruka: 9
|
čitano: 29.934
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Learn Python - zgodno napravljena aplikacija za sv".
15 godina
offline
Learn Python - zgodno napravljena aplikacija za sv

a za one koji žele naučiti monty python: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Learn Python - zgodno napravljena aplikacija za sv

prosljedite link Balenu, mozda da se ekipa iz Algebre nauči kak se radi tečaj, stvarno su se amaterski posrali po ovim EU financiranim tečajevima...

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Learn Python - zgodno napravljena aplikacija z
a kako mislite da netko nadje tu aplikaciju na Store-u? genericko ime koje ima stotine aplikacija, ne navodite ime firme koja ju je napravila nit ikonu.
Ono.
 
1 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Learn Python - zgodno napravljena aplikacija z
Blade18 kaže...

prosljedite link Balenu, mozda da se ekipa iz Algebre nauči kak se radi tečaj, stvarno su se amaterski posrali po ovim EU financiranim tečajevima...

 Samo levati uče tečajeve na Hrvatskom, jer imaš : freecodecamp besplatno i mali milion kurseva na youtube.

Ja sam položio na Coursera: specijalizaciju "Python for everybody" - Michigan, i znam puno vise od tih kvazistručnjaka o Pythonu.

16 godina
offline
Re: Learn Python - zgodno napravljena aplikacija z
chance00 kaže...
a kako mislite da netko nadje tu aplikaciju na Store-u? genericko ime koje ima stotine aplikacija, ne navodite ime firme koja ju je napravila nit ikonu.
Ono.

 Direktni linkovi na trgovine aplikacija, u tablici na početku teksta, nisu ti dovoljni?

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
10 godina
offline
Learn Python - zgodno napravljena aplikacija za sv

 

 

Python je baš gubica. Naoko, jednostavan, al kada kreneš dublje se involvirati u taj svemir, vidiš da je to ocean znanja. 

 

Praksa.Napravite nekaj ako mislite znate rukovati nekima alatom(-znanjem).

 

Mada pravi muškarci programiraju u R-u.

dzg
Moj PC  
0 3 hvala 0
6 godina
offline
Learn Python - zgodno napravljena aplikacija za sv

samo logo....

 

 

st

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Learn Python - zgodno napravljena aplikacija z
Izith -- ne kuzis tvrdnju ili se samo pravis pametan?? odi google play i nadji bas tu aplikaciju . Ima ih stotinjak sa tim generickim imenom
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2023 1:22 (chance00).
15 godina
offline
Re: Learn Python - zgodno napravljena aplikacija z

Pa doslovno kako ti kolega Izith kaže. Klikom na link u članku, bilo na Google Store link ili na AppStore link otvoriti će ti se točno ta aplikacija koje se spominje. Isto tako, evo citat iz članka


" Learn Python je zgodno osmišljena aplikacija poznate platforme Programiz putem koje će i totalni početnici relativno brzo ovladati ovim programskim jezikom."

Mislim da imaš sve što je potrebno za pronaći navedenu aplikaciju. 

BUG rula nadmoćno
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice