Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

poruka: 18
|
čitano: 21.429
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker".
14 mjeseci
offline
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

Bugovi forumasi su svi uz Marka, dosta je terora Muskovih kultista.

 
8 2 hvala 0
12 godina
online
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

Ovo bi bio meč decenije da se malo ustane iza tipkovnice i pokaže ko ima jače šake.

 

Ipak navijam za Muska hehe

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zu
Te pizdarije su trebali ispucati u pubertetu i kao mladi ljudi, a ne sad kao stari kenjavci koji traže pažnju.
Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
online
Re: Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zu
forumaš kaže...
Te pizdarije su trebali ispucati u pubertetu i kao mladi ljudi, a ne sad kao stari kenjavci koji traže pažnju.

 Da ono UFC borci imaju 17 godina...

16 godina
online
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

Ajde nikad nije kasno za dobar show i fajt....oba su psihopati, ako bude dovoljno vremena za pripremu dajem 55/45 u stranu Cukija, samo da ne pocupa umetke Musku onda je najebao....

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

lizard-robot pobjeđuje uvjek

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zu
Artem kaže...
forumaš kaže...
Te pizdarije su trebali ispucati u pubertetu i kao mladi ljudi, a ne sad kao stari kenjavci koji traže pažnju.

 Da ono UFC borci imaju 17 godina...

 UFC/MMA borci  bore se zazaradu i kako bi prehranili obotelj, ova dvojica narcisa samo traže malo pažnje.

14 godina
offline
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

Ja sam sam sebi šamar opalio što sam pročitao ovaj članak.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zu
forumaš kaže...
Artem kaže...
forumaš kaže...
Te pizdarije su trebali ispucati u pubertetu i kao mladi ljudi, a ne sad kao stari kenjavci koji traže pažnju.

 Da ono UFC borci imaju 17 godina...

 UFC/MMA borci  bore se zazaradu i kako bi prehranili obotelj, ova dvojica narcisa samo traže malo pažnje.

 Ako njima treba pažnja onda ne znam kako ja da živim jer me niko ne zna.

16 godina
neaktivan
offline
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

"kaže kako on ima potez nazvan "morž", gdje – "legne na protivnika i ne radi ništa"...

 

to se pod zrele dane gdjegdje zove i snoska

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

Zuck ima 20-30 kg manje al opet je BJJ treniran. Musk je graden ko tetrapak mlijeka...Zuck bi ga mogo ugusit

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2023 19:23 (Mitch).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zu
Bob Boss kaže...

Bugovi forumasi su svi uz Marka, dosta je terora Muskovih kultista.

 Egomanijak i serijski kršitelj svih zakona o privatnosti podataka.  Zna se koji je koji. Na Twiteru sam Muska blokirao jer mi je bilo dosta spamanja njegovih debilnih objava, a Facebook sam obrisao još 2016.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2023 19:30 (DuxCro).
9 godina
protjeran
offline
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

To bi bila sprdačina od borbe, kao u Malnarovoj Noćnoj mori 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zu
gumifufna kaže...

To bi bila sprdačina od borbe, kao u Malnarovoj Noćnoj mori 

 

 Kad imas stotine milijardi...spremit se za borbu u 10-15 tjedana ne bi bila sprdacina 

15 godina
offline
Re: Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zu
I danas se svako ide borit...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker

Bilo bi zanimljivije vidjeti borbu u parovima, kao oni kečeri. Musk i Zucker protiv Drage i Bakse. Ono, prvo u klinču Baksa i Zucker, Baksa napravi kružni, sastavi Cukrova petom u bradu i laktom u jaja, dolazi Musk u pomoć. Baksa se prepade, izađe iz ringa, pljesne dlanom Galićev dlan, ulazi Drago koji se prvo zaleti svom snagom u užad za zalet i lansira se prema Cukrovu i objema nogama u zraku bubne Cukrova u torzo, ovaj pade pokošen k'o civil u Hersonu. Musk se prikrade, uhvati Dragu iza leđa, napravi mu kravatu počne ga daviti, a Drago zadnjim snagama vrhovima prstiju dohvati staklenu flašu od Jamničke i udarcem unatrag ostvari bliski kontakt boce i Muskove glave. Na drugoj strani se Baksa popne na vrh kuta ringa i skoči na Cukera, sudac svira "korake" ali prekasno jer su u srazu obojica izgubila svijest i osoblje za reciklažu ih iznese iz ringa. Musk i Drago ostvare eye contact, Musk kroz zube procijedi "dobit ćeš plave kvačice na oba oka, besplatno". Drago odgovori "kud ćeš na Super Hornet i Mavericka, a nisi raketa zemlja zrak, muljatoru! Tvoj sljedeći avion neće biti električni" Elon: ti ne možeš voziti električni avion ni na VR-u". Ova provokacija bude previše za Dragu, on napne mišiće kao Hulk, otpleše borbeni ples novozelandskih Maora, stavi si onaj šećer u ruku i krikne "aaaaaaajmoooo" a gledateljima se zaledi krv u žilama, zaleti se u rikverc na užad po zalet i rotirajućim letom kao ispaljen iz užljebljene cijevi obori Muska, nabije mu VR na glavi i uključi mu video slobodnog pada iz aviona, digne ga objema rukama u zrak kao uteg i baci ga u peti red publike uz poklič "padaj silo i nepravdo"! Voditeljski dvojac i publika u deliriju. Sudac dohvati Draginu ruku, digne u zrak, proglasi ga pobjednikom, a Zlatko Dalić upiše tečaj kod Drage "kako donijet' kući zlato, a ne one druge metale".

 
0 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Prepucavanje tech milijardera: Musk izazvao Zucker
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice