Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

poruka: 21
|
čitano: 16.249
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu ".
14 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

svaka ćas....

 

da se razumijemo, "veštački" zvuk koji gura već neko vrijeme u Rvata obožavano njemačko Sv. Trojstvo je (B-A-M) šabanluk samo takav...

 

i oni to krvavo naplaćuju...

 

pa čestitam Janezu na ideji i izradi, nadam se da će naći puno ovaca za ostrizati, ali te ovce ni izdaleka nisu bravci kakve dere prije spomenuto Sv.Trojstvo...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 1 hvala 0
2 godine
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Zašto ne radi nama u el. automobilima ?

I mi bi htjeli čuti zvuk brmmm.brmmm..annnn,annnn 

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Pravo auto ima zvučnik u auspufu ,odaklen golf zvuči ko čarđer !
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

a jel ima zvuk poštarskog tomosa apn za mclaren? 

 

usporedba:

 

 

naspram:

 

 

nema tu dvojaba. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2023 12:45 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Koja glupost, moraš bit baja da stavljaš ovakve gluposti
 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Renault clio je to imal tvornički, ak se dobro sjećam.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Nikad se nisam susreo s autom kojem zvuk auspuha dolazi iz zvucnika........

Koja je poanta toga?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob

svrha ?

 

pa brtviljke u dopićnjacima puščaju vodu od mužjačkog mojoa  kojim odiše vozač takvih kolesa...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Evo riješenja za sve koji ne vole Električna vozila zato što nemaju zvuk motora !!!

WIN-WIN

 

 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Nisi se onda susreo s novim avtima, damire22.

Edit:
Da se ne mucis guglajuci
https://motorandwheels.com/cars-with-active-sound-design/
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2023 15:26 (Pero Dinamit).
15 godina
online
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Amater...

Pod linkom je pro

morrisoN
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Tog ima od prije. Bilo koji OBD čitač plus aplikacija poput ove

Moj PC  
2 0 hvala 2
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Htio napisati moje mišljenje o proizvodu ali ... ma, vaš auto, radite što god vas volja i kupujte kakva god sranja postoje, zaboli me.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Mozda samo nisam obracao paznju, ali da.....uglavnom sve sto vozim tu i tamo nema potrebe za simuliranim zvukom iz zvucnika.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob

Damir22 Onda se nisi vozio na njemackom autobahnu haha...Pojedinci toliko preteruju pogotovo ovi sa "M3, M5" te "S5,S6,S7" da od Stuttgarta do Bodensee ih se cuje..Uglavnom legalan je modul koji se stavlja kod auspuha + zvucnik,upise na Tüv-u, iskodira se, i boom, imas zvuk koji poslje u aplikaciji namjestas...Kod pojedinih modela koji kostaju 600+€ na prvu povjerujes(Dok ga malo ne "pritegnes"), onda vidis u svom retrovizoru da ustvari ostavlja oblak dima kako odmices od njega..Po meni osobno "velika mu*a mali k**ac" za to sluzi i nista vise..Jer ako vec oces M ili S, onda ga i plati 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2023 6:42 (Hazzard From da Hood).
11 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Bolje jednostavno kupiti hothatch i biti miran :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Baš sam htio komentirati da mi na slikama cockpit izgleda kao na Ceed-u, pa onda vidim u tekstu da piše da je 🤣.

Na CRDI Ceed-u mi je malo besmislen dodatak 😬, ja imam "normalan" Ceed, pošto je cockpit isti rekao bih da je ista generacija, 100 kW, isto CRDI i mana je da je dosta glasan. Na autocesti čim idem 130 ili brže moram radio dosta navinuti da čujem jer je baš i nisu potrudili sa zvučnom izolacijom... Da je benzinac onda bi možda imalo smisla, oni su puno tiši.

I još jedna opaska, koja se ne spominje u tekstu. Imam "klasik" bluetooth OBD skener, savjet je da ga se ne ostavlja upiknutog u šteker jer je uvijek pod strujom pa ako ljudi nisu vozili par dana znalo je isprazniti akumulator. Ne znam da li i ovaj pati od istog problema, možda ima neki stand by low power mod da kada je auto ugašen, no možda bolje biti oprezan 😅.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Ako stave zvuk Wartburg-a, uzimam

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automobilu

Besposlen pop i jarice krsti, ukratko.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
Solo761 kaže...

Baš sam htio komentirati da mi na slikama cockpit izgleda kao na Ceed-u, pa onda vidim u tekstu da piše da je 🤣.

Na CRDI Ceed-u mi je malo besmislen dodatak 😬, ja imam "normalan" Ceed, pošto je cockpit isti rekao bih da je ista generacija, 100 kW, isto CRDI i mana je da je dosta glasan. Na autocesti čim idem 130 ili brže moram radio dosta navinuti da čujem jer je baš i nisu potrudili sa zvučnom izolacijom... Da je benzinac onda bi možda imalo smisla, oni su puno tiši.

I još jedna opaska, koja se ne spominje u tekstu. Imam "klasik" bluetooth OBD skener, savjet je da ga se ne ostavlja upiknutog u šteker jer je uvijek pod strujom pa ako ljudi nisu vozili par dana znalo je isprazniti akumulator. Ne znam da li i ovaj pati od istog problema, možda ima neki stand by low power mod da kada je auto ugašen, no možda bolje biti oprezan 😅.

 Ma kolega, nafrljiš zvuk i ne čuje se CRDi :D

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Wrumer, uređaj koji daje automob
C64 kaže...

Ako stave zvuk Wartburg-a, uzimam

 dobar dvotaktaš daleko se čuje. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice