Talog od kave spašava okoliš

poruka: 5
|
čitano: 5.225
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Talog od kave spašava okoliš".
15 godina
offline
Talog od kave spašava okoliš

iz zoca stručnjakinje prvo gataju. kad si saznamo budućnost, može se njime i gnojiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
2 godine
offline
Talog od kave spašava okoliš

To je tȍz od kave ?

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Talog od kave spašava okoliš
Nadam se da ce prvo zamijeniti papirne slamke ovim novim PLA_OTK materijalom.
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Talog od kave spašava okoliš

-zgodno ili 'pitko' objašnjenje, hvala.

-a sad moj doprinos, stvaranju soca.. dok možda jedna primjedba, da je već odavno poznat u gnojidbi i da se to već preporuča čak u medijma kao 24h.. :) pa ne čudi upravo takav pokus i rezultat koji je matematički vrlo logičan, posljedica tj za trulež je važna voda-vlaga i zrak-o2 .. a soc to radi, dok sad imamo i kemijsko-znanstveno (i dovoljno laičko) objašnjenje zašto-kako ili koliko (postotci vlage i usporedba s papirom i sl...) pa hvala g.raosu :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Talog od kave spašava okoliš
Gustam ko prase dok čitam članke gospodina Raosa iako sam sa kemijom na veliko “Vi”.

Da li može veći kompliment? - ne može.
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice