Reolink Smart Video Doorbell WiFi - Pametno i oštr

poruka: 4
|
čitano: 18.874
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reolink Smart Video Doorbell WiFi - Pametno i oštr".
15 godina
offline
Reolink Smart Video Doorbell WiFi - Pametno i oštr

Mozda samo treba napomenuti da se za "rich" notifiakcije na telefonu (notifikacije sa slikom, umjesto samo teksta) treba pretplatiti na cloud plan, jer ih basic plan ne podrzava. Isto tako, rich notifikacije podrzava samo Wi-Fi verzija, PoE ne podrzava.

 

Bas je jucer izasla nova verzija firmwarea koja rijesava neke od prigovora dosadasnjih korisnika. Meni je recimo smetalo da kada se zvonce pritisne, zvone i vanjska jedinica i chime, sada se zvonjava vanjske jedinice moze iskljuciti. Izmedju ostalog su dodali i ONVIF two-way audio support pa se sada to moze koristiti i sa drugim aplikacijama osim Reolinkove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Reolink Smart Video Doorbell WiFi - Pametno i
Avise kaže...

Mozda samo treba napomenuti da se za "rich" notifiakcije na telefonu (notifikacije sa slikom, umjesto samo teksta) treba pretplatiti na cloud plan, jer ih basic plan ne podrzava. Isto tako, rich notifikacije podrzava samo Wi-Fi verzija, PoE ne podrzava.

 

Bas je jucer izasla nova verzija firmwarea koja rijesava neke od prigovora dosadasnjih korisnika. Meni je recimo smetalo da kada se zvonce pritisne, zvone i vanjska jedinica i chime, sada se zvonjava vanjske jedinice moze iskljuciti. Izmedju ostalog su dodali i ONVIF two-way audio support pa se sada to moze koristiti i sa drugim aplikacijama osim Reolinkove.

 

Odličan komentar! Razmišljao sam da li spomenuti taj detalj, ali zaključio sam da je preopskuran za isticanje, pogotovo jer ne radi na svim uređajima, niti bez clouda. No drago mi je da si ga naveo ovako u komentaru 

 

Što se tiče spomenutog firmwarea, ovo "moje" zvono ne prepoznaje nikakvu dostupnu nadogradnju, niti u postavkama ne nalazim opciju za isključenje zvonjave vanjske jedinice. Gdje si to pronašao, možda krivo tražim? Firmware je 3.0.0.1459_22102806.

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: Reolink Smart Video Doorbell WiFi - Pametno i
Davor kaže..

 

Odličan komentar! Razmišljao sam da li spomenuti taj detalj, ali zaključio sam da je preopskuran za isticanje, pogotovo jer ne radi na svim uređajima, niti bez clouda. No drago mi je da si ga naveo ovako u komentaru 

 

Što se tiče spomenutog firmwarea, ovo "moje" zvono ne prepoznaje nikakvu dostupnu nadogradnju, niti u postavkama ne nalazim opciju za isključenje zvonjave vanjske jedinice. Gdje si to pronašao, možda krivo tražim? Firmware je 3.0.0.1459_22102806.

 

Da, rich notifikacije uglavnom nedostaju korisnicima koji su presli sa pretezno Ringa, gdje je to uobicajeno uz odgovarajuci mobilni uredjaj.

 

Jedna od malobrojnih stvarno iritantnih mana Reolinka je da im na vecini uredjaja uglavnom ne radi automatska nadogradnja firmwarea. Jednom kada covjek to zna i nije neki problem, ali hrpa ljudi se spotakne na tome. Bilo bi bolje da to maknu iz menija, da ne zbunjuje.

 

Novija verzija firmwarea se moze skinuti direktno sa njihovog sitea. Trenutna verzija FWa za zvonce je v3.0.0.1859_23030900.

 

Meni jos bolji nacin je "pretplatiti" se na ovaj account na GitHubu i ukljuciti e-mail obavijesti za svaku promijenu. Kada izadje bilo koji novi firmware dobije se obavijest. Za notifikacije se moze prijaviti i direktno na Reolinkovom siteu, ali meni nikada nije dosla niti jedna. :-D

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.4.2023 14:19 (Avise).
10 godina
offline
Re: Reolink Smart Video Doorbell WiFi - Pametno i
Krajem prošle godine mi je stigao Reolink Doorbell PoE koji sam bio preorderovao. Zbog kašnjenja u isporuci sam čak dobio Lexmark 64GB SD karticu :D

Jedna napomena autoru što se tiče glasnoće zvučnika na kameri:
Imali smo OnePlus 8, Galaxy A32 5G i Galaxy J6 2018 u kući. Sa OnePlus 8 i Galaxy A32 5G nije bilo problema i čulo se odlično, ali kad bi se pričalo preko Galaxy J6 2018 se čulo pretigo na kameri.

Reolink je u međuvremenu izbacio update i dodao mogućnost podešavanje glasnoće zvučnika na kameri iz aplikacije, koja po defaultu iz nekih razloga na određenim telefonima bude poprilično niska i određuje ju sama aplikacija.

Kontrola glasnoće nije očigledna pa Vam je možda promakla, javite baš.

https://ibb.co/whhdMp5
cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2023 11:16 (spookymulder84).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice