Nokia promijenila logotip nakon 60 godina

poruka: 6
|
čitano: 18.806
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia promijenila logotip nakon 60 godina".
6 godina
offline
Nokia promijenila logotip nakon 60 godina

Nikad se neću prestat čudit firmi koja je u jednom momentu imala preko 80% tržišta mobilnih telefona, i onda zbog jedne krive odluke dođe na to da se iz petnih žila bori da se uopće opet ugura na tržište....

Moj PC  
7 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Nokia promijenila logotip nakon 60 godina
Aokia
 
4 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Nokia promijenila logotip nakon 60 godina
Nokia o kojoj se govori u ovom tekstu uopće više nije na tržištu mobitela. Ovi se bave telekom opremom a Kinezi imaju pravo na ime za mobove
13 godina
offline
Nokia promijenila logotip nakon 60 godina

pa ocito da se vracaju unazad kad koriste < umjesto K

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia promijenila logotip nakon 60 godina

Prava šteta za spoiler u naslovu članka! Puno zanimljivije bi bilo da glasi nešto u stilu (vrlo klikbejtovski, doduše) "Prepoznajete li novi logo...". Baš me zanima što bih onda pročitao, bez sugestije. Onaj novi logo KIA-e nisam baš ubrao; na prvu sam pomislio da su KN filteri počeli proizvoditi aute 

Ali eto, trendovi su tu da se prate.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia promijenila logotip nakon 60 godina
nikonja kaže...

Nikad se neću prestat čudit firmi koja je u jednom momentu imala preko 80% tržišta mobilnih telefona, i onda zbog jedne krive odluke dođe na to da se iz petnih žila bori da se uopće opet ugura na tržište....

 hebiga stari, to ti je danak neiskustvu

 

zato poslije nokijinog pada svi su naucili lekciju, i danas nemas nikoga ko ce se naci u slicnoj situaciji. danas kompanije pravovremeno reaguju na trendove i promjene na trzistu.

 

 

sto se tice logoa, ocigledno je da sa novim dizajnom ne zele imati bilo kakvu poveznicu sa proslosti tj sa mobitelnim trzistem kako ih narod do sada povezuje s tim.

Moze se tu pripisati dosta i HMD-ova nekompetititovnost na trzistu, jer samo smece izbacuju od uredjaja. A i opet tu sama je Nokija kriva sto im je dala ime tek tako bez ikakvog cilja, pravca, i nekih parametara koje je HMD trebao ostvariti sa tim imenom.


HMD bukvalno prodaje najobicnije, genericne mobitele sa imenom Nokia.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice